Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

opis troche wk***iający...

Jak ktoś pisze jakie ma wyposażenie auta to by przynajmniej sprawdził:

- dużą nawigację (NAVI-PLUS)..... ma RNS-E a to nie to samo. :decayed:

- pakiet chrom,........... coś takiego nie istnieje.... :decayed:

Samochód znajduje się na pięknych i bardzo dużych 17 calowych felgach, które robią ogromne wrażenie. Na felgach znajdują się niskoprofilowe i bardzo szerokie opony.

nie no przeogromne są... co do tego czy piękne nie będe się wypowiadał bo moim zdaniem wyglądają ochydnie...i nie robią na mnie wrażenia.

Bardzo szerokie opony... rozumiem że stoi na 325 :decayed: :decayed:

I najważenijsze czemu na 7 zdjęciu obrotomierz wskazuje 3100obr/min... :mysli: :mysli: :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: :hi: :hi: Witam Seniorów

opis troche wk***iający...

I najważenijsze czemu na 7 zdjęciu obrotomierz wskazuje 3100obr/min... :mysli: :mysli: :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jak czytam takie opisy to od razu wyobrażam sobie gościa z pomalowanymi paznokciami w pończoszkach i skórzanych majteczkach :bicz:

No ciekawe to auto bo widać że chyba faktycznie wskaźnik obr. jest na ok 3 koła :mysli: może ma też super inteligentnego FIS-a i mu sam rozgrzewa turbo

Marcio masz wszystko opisane czytaj wszystko do końca zwłaczcza opis lampy prawej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi: Witam Seniorów

opis troche wk***iający...

I najważenijsze czemu na 7 zdjęciu obrotomierz wskazuje 3100obr/min... :mysli: :mysli: :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jak czytam takie opisy to od razu wyobrażam sobie gościa z pomalowanymi paznokciami w pończoszkach i skórzanych majteczkach :bicz:

No ciekawe to auto bo widać że chyba faktycznie wskaźnik obr. jest na ok 3 koła :mysli: może ma też super inteligentnego FIS-a i mu sam rozgrzewa turbo

Marcio masz wszystko opisane czytaj wszystko do końca zwłaczcza opis lampy prawej

aaaaaa dzięki. Nie zauwazylem... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega był ją oglądać ale odpuścił tą A4ke :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Maj 2010, 13:43_________________________________________________Chłopaki czy to prawda że sprowadzając takie 3.0 TDI B7 w sedanie można ominąć wielką akcyzę która teraz jest?? W ten sposób że takie auto rejestrujemy w danym państwie jak by miało kratkę pomimo że to sedan a później sprowadzamy takie jako dostawczaka i omijamy akcyzę??? :D

Znajomy kumpla jakoś tak zrobił z laguną i podobno ominął akcyzę ale nie chce mi się wierzyć w to :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiedz Mu ze ma wpierd*l ten znajomy bo nas okradł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiedz Mu ze ma wpierd*l ten znajomy bo nas okradł....

Rozumiem że tych okradł którzy zapłacili akcyzę???

Gość jest handlarzem to różne cerki robią z tym wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki czy to prawda że sprowadzając takie 3.0 TDI B7 w sedanie można ominąć wielką akcyzę która teraz jest?? W ten sposób że takie auto rejestrujemy w danym państwie jak by miało kratkę pomimo że to sedan a później sprowadzamy takie jako dostawczaka i omijamy akcyzę??? :D

Znajomy kumpla jakoś tak zrobił z laguną i podobno ominął akcyzę ale nie chce mi się wierzyć w to :decayed:

Na zachodzie nie ma praktycznie aut z kratką (może oprócz Danii) w Niemcach możesz sobie nawet smarta na firmę zarejestrować i nikt nie patrzy jaka jest pojemność bagażnika i czy się kratka zmieści bo to był tylko nasz idiotyczny wymysł

Pierwsze słyszę o takim przekręcie bo w ten sposób zaraz by się pojawiło tysiące firm krzaków które kupowały by netto na firmę tu płaciły podatek i omiały jeszcze akcyzę :mysli: głowy nie dam ale to chyba bujda

Coś gdzieś kiedyś czytałem że urząd celny kwalifikuje auto do ciężarowych przy sprowadzaniu( kod CN 8704) jeśli maksymalna wewnętrzna długość podłogi powierzchni do transportu jest większa niż 50 proc. długości rozstawu osi pojazdu lub jeśli posiada on więcej niż dwie osie. Ta długość jest oczywiście liczona po faktycznie relanej powierzchni załadunkowej bez jej "powiększania" czyli składania tylnych foteli itp. w przypadku osobowych. Jedynym przyjętym rozwiązaniem jakie widziałem to właśnie np. auta z Danii. Tam tak jest że dużo jeździ aut typu LKW i w tym przypadku muszą mieć demontarz tylnich siedzeń z zabudową podłogi i grodzią bezpieczeństwa za tylnymi fotelami. Ale jak sprowadzisz takie auto to w dowodzie masz ciężarowy i nie możesz tych tylnich foteli zamontować bo jak by doszli że w ten sposób zrobiłeś wała to na pewno by ci dosolil

Kerczi mam nie moc dzisiaj okrutną coś się nie moge do tej folii się zabrać :no4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam ze chodzilo Pablowi o to ze tam chlop kupil na firme czyli w podatku netto (wowczas nie placisz akcyzy) i mial sie tutaj rozliczyc zaplacic VAT ale ze albo tego nie zrobil albo firma słup znikneła to okradł Państwo czyli dalej idac nas...

teraz jest "w domu" dopoki przez przypadek na niego nie trafia, wtedy szybciutko odda autko i zwroci to czego nie zaplacil plus przyjemna kare...

przez takich jak Ci teraz kupujac uczciwie auto na firme trzeba w Niemcowni spedzac przynajmniej jeden dzien dluzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że chodzilo Pablowi o to ze tam chlop kupil na firme czyli w podatku netto (wowczas nie placisz akcyzy) i mial sie tutaj rozliczyc zaplacic VAT ale ze albo tego nie zrobil albo firma słup znikneła to okradł Państwo czyli dalej idac nas...

teraz jest "w domu" dopoki przez przypadek na niego nie trafia, wtedy szybciutko odda autko i zwroci to czego nie zaplacil plus przyjemna kare...

przez takich jak Ci teraz kupujac uczciwie auto na firme trzeba w Niemcowni spedzac przynajmniej jeden dzien dluzej...

Kerczi to że kupiłeś auto netto na firmę nie zwalnia cię opłaty akcyzowej. Tak jak podałem jeśli urząd akcyzowy podważy Ci przynależność do grupy CN8704 (pojazdy ciężarowe) to choćbyś "TIR-a" kupił to będą chcieli akcyzę. Wiem bo kuzyn tak parę aut ściągnął właśnie na firmę netto i zawsze płacił AKC-u a ostatnio mi właśnie opowiadał jak mu kierowce potraktowali. Właściciel komisu powiedział że jak widzi Polaka i słyszy że na firmę netto to go trzepie. W zeszłym roku prawie mu Polacy firmę położyli bo właśni tak zrobili zarejestrowali działalnośc na jakiego żura i kupowali na potęgę same grube fury u tego niemca. Na początku nowego roku zapukał do niego urząd skarbowy że od tych samochodów nie został odprowadzony VAT w państwie członkowski i on jako ostatni udokumentowany sprzedawca będzie zmuszony do tego. Okazało się że auta poszły na wschód na lewych umowach Brif-y były cała reszta po legalu więc nikt nie wnikał a na koniec roku wyszło że od żadnego auta nie zapłacono na terytorium unii Vat-u. Gość zrobił temu kierowcy sesję fotgraficzną jak na policji w stanach musiał trzymać dowod przy twarzy robił mu zdjęcia na tle samochodu no mówi że Gestapo tak się zabezpieczał żeby nie było ze nie wiadomo kto kupił (odebrał) ale się nie dziwi jak mu ten gebels opwiedział jak go nasi wydymali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak mój kumpel dokładnie się zapyta tego handlarza jak on to zrobił to wszystko wyjaśnię :decayed:[br]Dopisany: 29 Maj 2010, 16:15_________________________________________________Sąsiad tego kolegi ma tą A6 do sprzedania http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13097583

Gość robił kostkę brukową w komisie i wyszła w sumie wielka kwota przez co właściciel nie miał kasy za robotę dla niego także dał mu w zamian tą A6 w rozliczeniu, felgi kupił te co u mnie za 4 tys i szyby przyciemnił piecowo :decayed:

Ktoś jeszcze od nich kupił tą A4 2.0T zrobioną na 260KM, niebieska z carbonową maską co 2 lata się nie mogła sprzedać, wersja usa kiedyś było głośno o niej na forum i się ścigali razem to podobno gość w tej A6 go objechał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz racje, jak podwazy, ale auta wyjezdzajace z kratka i prawdziwe ciezarowe raczej rzadko podwazaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joł :hi:[br]Dopisany: 29 Maj 2010, 19:50_________________________________________________

Idą sobie dróżką trzej przyjaciele: miś, łoś i ryś. Ten pierwszy oznajmia:

>

> - Wkur...a mnie to "ś" na końcu. Takie "ś"jest pedalskie, ciotowate i w

> ogóle. Od dzisiaj koniec z misiem. Jestem Niedźwiedź. Bo powiadam wam:

> kto ma "ś" na końcu, ten pedał!

>

> Łoś w panice szarpie za ramię rysia:

>

> - Ryś k...a, powiedz coś...

>

> - Jaki Ryś, ty pedale? Ryszard!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany widział ktos tą a6 pod myjnią na matecznym, na ładnej czarnej feldze, stoi juz tam pare dni na niemieckich blachach, dzis rozamwiałem z gościem z myjni pytałem czyja to, mówił ze sprowadził ją z niemiec i w tym tygodniu jedzie oklejać ją białą folią i dach na czarno. ciekawe jak bedzie wyglądała.

Robi to gdzieś na prokocimiu koszt 2200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos bedzie wiedzial jaki jest wynik walki kliczko sosnowski to pisać bo jestem w pracy a tu nie mam canal+ :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...