Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:drunk::hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Pany widział ktos tą a6 pod myjnią na matecznym, na ładnej czarnej feldze, stoi juz tam pare dni na niemieckich blachach, dzis rozamwiałem z gościem z myjni pytałem czyja to, mówił ze sprowadził ją z niemiec i w tym tygodniu jedzie oklejać ją białą folią i dach na czarno. ciekawe jak bedzie wyglądała.

Robi to gdzieś na prokocimiu koszt 2200zł.

to mu współczuję zapewne firma FOLIATEC [br]Dopisany: 29 Maj 2010, 23:38_________________________________________________

:drunk::hi:

:hi:
Opublikowano

jak ktos bedzie wiedzial jaki jest wynik walki kliczko sosnowski to pisać bo jestem w pracy a tu nie mam canal+ :wallbash:

na żywo

http://www.eurosport.pl/boks/walka-kliczko-sosnowski/2010/liveevent.shtml[br]Dopisany: 29 Maj 2010, 23:46_________________________________________________23:51 "Kliczko wygrywa i broni tytuł mistrza świata wagi ciężkiej WBC, ale my możemy tylko pogratulować postawy Albertowi Sosnowskiemu - zabrakło mu umiejętności, ale nie zabrakło hartu walki!"

Opublikowano

Albert ladnie walczyl , w sensie ... nie poddawal sie , umiejetnosciami duzo odbiega od Kliczki , warunkami tez. szkoda

Opublikowano

zapomniałem Wam powiedziec ze koncert ACDC był mega :kox: dawno nie widziaelm takiego show. :kox:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 00:46_________________________________________________własnie Robert mówił coś ze foliatec, a co tam kiepsko oklejają ?

Opublikowano

zapomniałem Wam powiedziec ze koncert ACDC był mega :kox: dawno nie widziaelm takiego show. :kox:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 00:46_________________________________________________własnie Robert mówił coś ze foliatec, a co tam kiepsko oklejają ?

A ja dziśbyłem na dniach Niepołomic i teżbyło super..

Opublikowano

4.45 fajnie laska krzyczy ze strachu :polew: :polew: :polew::) ale pewnie sam bym miał kupę jak nic :decayed: nooo 6 minuta :shocked:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 01:08_________________________________________________

ale mieli farta :shocked: :shocked: :shocked:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

zapomniałem Wam powiedziec ze koncert ACDC był mega :kox: dawno nie widziaelm takiego show. :kox:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 00:46_________________________________________________własnie Robert mówił coś ze foliatec, a co tam kiepsko oklejają ?

A ja dziś byłem na dniach Niepołomic i też było super..

z całym szacunkiem ale porównanie tych dwoch imprez nietrafione :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 01:46_________________________________________________jak zgram filmiki z koncertu to wrzuce cos to zobaczycie co sie działo...

Opublikowano

Dobrej nocy :hi:

Opublikowano

Dobrej nocy :hi:

:hi:

Opublikowano

Dobrej nocy :hi:

:hi:

branoc :hi:

Opublikowano

cu :hi:

Opublikowano

:hi:

Jarko dzieki za impreze :wink4:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 04:12_________________________________________________

:hi:

ha gasze i zaswiecam......like Pablo

Opublikowano

zapomniałem Wam powiedziec ze koncert ACDC był mega :kox: dawno nie widziaelm takiego show. :kox:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 00:46_________________________________________________własnie Robert mówił coś ze foliatec, a co tam kiepsko oklejają ?

A ja dziś byłem na dniach Niepołomic i też było super..

a dziś gdzie jedziesz [br]Dopisany: 30 Maj 2010, 10:25_________________________________________________

zapomniałem Wam powiedziec ze koncert ACDC był mega :kox: dawno nie widziaelm takiego show. :kox:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 00:46_________________________________________________własnie Robert mówił coś ze foliatec, a co tam kiepsko oklejają ?

do mojego dachu podchodzili 3 trzy razy i sie nie udało .... ale kto wie .... i dlatego mam takie zdanie o nich. a u Karola od kopa :naughty: 4 miechy :polew:

Opublikowano

:hi:

Robert mega dzięki za wczorajsze rezanie :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:

:decayed::naughty::kox::evil:

Opublikowano

:hi:

Jarko dzieki za impreze :wink4:

Zacnie było :naughty:

Do tej pory mam niezłą bombe :kox:

BTW :siema:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.