Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

eee ide spac, jak cos to wiesz gdzie mnie szukac.

Dobranoc :hi:

Ty wiesz gdzie mnie szukać o podanej porze, jutro mnie nie będzie na forum bo w pracy jestem a później i tak będę na Bora.

Przesmak tego co będzie jutro :polew:http://dragtimes.info/en/gallery/video/

:kox: :kox: :kox:

Pablo

łykaj kasę i zainwestuj jutro szybko w jakegoś moda z czipem a wieczorem się może zwróci :naughty:

gorzej jak Kerczi też na to wpadnie i podjadą na Bora dwa draxtery z gołą blachą w środku metrową butla z NOS-em

Ale u mnie czip nic nie pomoże bo mam wolnossaka :polew:

Co innego Kerczi chce wydoić 1000zeta ode mnie bo wcześniej pojedzie zrobić program na jakieś 170KM :D[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 00:57_________________________________________________Te filmiki u ruskich rozpierdzielają :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

widze ze dyskusja o zakładzie rozgrzała forumowiczów.

powiem krótko- trzeba uważać co sie mówi i nie byc takim pewnym swego bo później mozna wyjść na głupka. ja to bym objechal ale moją Córeczke na

rowerku i tylko o to mogłbym sie założyć :tongue4:

Kerczi brawo za odwage :good:, udowodniłeś ze nasępnym razem Pablo zastanowi sie dwa razy zanim stwierdzi jakis fakt.

Pablo za dużo czytasz za mało praktykujesz, bo choć lubie Cie Chłopie to czasami nie wiem co autor chciał wyrazić słowami. :decayed:

p.s. jutro jade do Warszawki na koncert ACDC na Bemowie zatem nawet jeśłi doszłoby do zakładu nie zobacze ścigania czego żałuje.

pozdrawiam wszystkie mordy krakowskie i mysle ze next spot zawitam bo sie za Wami stęskniłem

Pablo jak chcesz pożycze Ci winde to w nocy zmienisz na 16-tki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze dyskusja o zakładzie rozgrzała forumowiczów.

powiem krótko- trzeba uważać co sie mówi i nie byc takim pewnym swego bo później mozna wyjść na głupka. ja to bym objechal ale moją Córeczke na

rowerku i tylko o to mogłbym sie założyć :tongue4:

Kerczi brawo za odwage :good:, udowodniłeś ze nasępnym razem Pablo zastanowi sie dwa razy zanim stwierdzi jakis fakt.

Pablo za dużo czytasz za mało praktykujesz, bo choć lubie Cie Chłopie to czasami nie wiem co autor chciał wyrazić słowami. :decayed:

p.s. jutro jade do Warszawki na koncert ACDC na Bemowie zatem nawet jeśłi doszłoby do zakładu nie zobacze ścigania czego żałuje.

pozdrawiam wszystkie mordy krakowskie i mysle ze next spot zawitam bo sie za Wami stęskniłem

Pablo jak chcesz pożycze Ci winde to w nocy zmienisz na 16-tki :polew:

Boseron ale do czego ty piszesz :?: Ja wiem że bym wygrał bo już nie jedną B7 2.0 TDI 140KM i A3 2.0TDI 140KM objechałem (na 16") ale nie będę się ścigał na kasę bo to bez sensu, jeśli bym go nie znał to bym się założył bez problemu bo bym wziął pewną kasę ale nie po to chce się z nim ścigać :wink4:

I tu Boseron jest praktyka a nie czytanie w tym wypadku :naughty:

Koniec tego tematu bo też spadam do spania, jutro 12h pracy także do wieczora na Bora :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo jakbyś był pewny ze wygrasz to bys sie po prostu założył a nie zasłaniał ze to kolega i nie chcesz go z kasy oskubać.

Nie masz pewności i dlatego nie chcesz ryzykować ! i kazdy przyzna mi racje.

ja nie wiem który z Was ma lepsze osiągi i szczerze mówiąc mnie to nie interesuje, mam ważniejsze sprawy na głowie.

p.s. mówi sie do czego pijesz a nie piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz jak ozyja jak sie zalozymy???

Wiesz jaka jutro frekwencja???

Ło żesz w morde...

Takie atrakcje, może i ja zjawie sie na chwile :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo jakbyś był pewny ze wygrasz to bys sie po prostu założył a nie zasłaniał ze to kolega i nie chcesz go z kasy oskubać.

Nie masz pewności i dlatego nie chcesz ryzykować ! i kazdy przyzna mi racje.

ja nie wiem który z Was ma lepsze osiągi i szczerze mówiąc mnie to nie interesuje, mam ważniejsze sprawy na głowie.

p.s. mówi sie do czego pijesz a nie piszesz.

No dobra ale ja na początku nie mówiłem że będę się ścigał o kasę i kropka tylko do sprawdzenia z ciekawości jaki będzie wynik a dopiero później poszła gadka o kasę na co się nie zgadzam bo to bezsensu.

Rex wpadaj bo Cię już lata nie widziałem :naughty:

Dobra ja już spadam bo nie wstanę rano..

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze dyskusja o zakładzie rozgrzała forumowiczów.

powiem krótko- trzeba uważać co sie mówi i nie byc takim pewnym swego bo później mozna wyjść na głupka. ja to bym objechal ale moją Córeczke na

rowerku i tylko o to mogłbym sie założyć :tongue4:

Kerczi brawo za odwage :good:, udowodniłeś ze nasępnym razem Pablo zastanowi sie dwa razy zanim stwierdzi jakis fakt.

Pablo za dużo czytasz za mało praktykujesz, bo choć lubie Cie Chłopie to czasami nie wiem co autor chciał wyrazić słowami. :decayed:

p.s. jutro jade do Warszawki na koncert ACDC na Bemowie zatem nawet jeśłi doszłoby do zakładu nie zobacze ścigania czego żałuje.

pozdrawiam wszystkie mordy krakowskie i mysle ze next spot zawitam bo sie za Wami stęskniłem

Pablo jak chcesz pożycze Ci winde to w nocy zmienisz na 16-tki :polew:

Boseron ale do czego ty piszesz :?: Ja wiem że bym wygrał bo już nie jedną B7 2.0 TDI 140KM i A3 2.0TDI 140KM objechałem (na 16") ale nie będę się ścigał na kasę bo to bez sensu, jeśli bym go nie znał to bym się założył bez problemu bo bym wziął pewną kasę ale nie po to chce się z nim ścigać :wink4:

I tu Boseron jest praktyka a nie czytanie w tym wypadku :naughty:

Koniec tego tematu bo też spadam do spania, jutro 12h pracy także do wieczora na Bora :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weźcie też pod uwagę, że Pablo z jednej strony ma dystans założony, który też powoduje opory toczenia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Cuber :wink4: to co ja pisałem zauważ że było na 16 cali i on i ja, tak że jestem pewien jego zwycięstwa gdyby miał 16 cali tak jak było to wtedy. Nie wiem jak się ma sprawa przyspieszenia na 19" bo nigdy takich nie miałem w Audi bądź też 18" żeby porównać przyspieszenie. Tak czy siak wydaje mi się że powinien wygrać. PABLO zmień po prostu felgi i się ścigaj :).

KERCZI moim skromnym zdaniem zachowujesz się trochu nie fer wobec PABLO z tą kasą. Bo dla Ciebie 500zł to może nic, a dla niego to pół roku życia. Na początku on nie mówił o zakładzie o kasę. A jak mu nie wyjdzie i źle wystartuje? Pójdzie chłopak pod kościół, ręce przy starcie będą mu drżały jak finalistą YCD :decayed:. Zamiast tego zakładu o kasę pościgalibyście się normalnie, a dorzucił by jeden z drugim parę zł do serwera forum A4 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Cuber :wink4: to co ja pisałem zauważ że było na 16 cali i on i ja, tak że jestem pewien jego zwycięstwa gdyby miał 16 cali tak jak było to wtedy. Nie wiem jak się ma sprawa przyspieszenia na 19" bo nigdy takich nie miałem w Audi bądź też 18" żeby porównać przyspieszenie. Tak czy siak wydaje mi się że powinien wygrać. PABLO zmień po prostu felgi i się ścigaj :).

KERCZI moim skromnym zdaniem zachowujesz się trochu nie fer wobec PABLO z tą kasą. Bo dla Ciebie 500zł to może nic, a dla niego to pół roku życia. Na początku on nie mówił o zakładzie o kasę. A jak mu nie wyjdzie i źle wystartuje? Pójdzie chłopak pod kościół, ręce przy starcie będą mu drżały jak finalistą YCD :decayed:. Zamiast tego zakładu o kasę pościgalibyście się normalnie, a dorzucił by jeden z drugim parę zł do serwera forum A4 :wink4:

jak Ty możesz Go oceniać ile ma kasy :gwizdanie: ciekawe skąd wiesz ile zarabia ,

a pablo dostaje na bułki w MM co :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ja go oceniłem :blink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO zmień po prostu felgi i się ścigaj :).

to jeszcze musi dołożyć 250 kg aby było równo :naughty:

Robert dzieki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Cuber :wink4: to co ja pisałem zauważ że było na 16 cali i on i ja, tak że jestem pewien jego zwycięstwa gdyby miał 16 cali tak jak było to wtedy. Nie wiem jak się ma sprawa przyspieszenia na 19" bo nigdy takich nie miałem w Audi bądź też 18" żeby porównać przyspieszenie. Tak czy siak wydaje mi się że powinien wygrać. PABLO zmień po prostu felgi i się ścigaj :).

KERCZI moim skromnym zdaniem zachowujesz się trochu nie fer wobec PABLO z tą kasą. Bo dla Ciebie 500zł to może nic, a dla niego to pół roku życia. Na początku on nie mówił o zakładzie o kasę. A jak mu nie wyjdzie i źle wystartuje? Pójdzie chłopak pod kościół, ręce przy starcie będą mu drżały jak finalistą YCD :decayed:. Zamiast tego zakładu o kasę pościgalibyście się normalnie, a dorzucił by jeden z drugim parę zł do serwera forum A4 :wink4:

Ogólnie tez szkoda mi było PABLA przez ostatnie dwie strony że go tak naciskacie o kasę bo czasami faktycznie jest tak ze człowiek boi się że to niby 500 ale to moze mieć wagę "być albo nie być" i potem co nie będzie jadł?, Ale pod koniec poprzedniej strony zmieniłem zdanie, bo skoro taki pewny to faktycznie nie rozumiem w czym problem.

"Trzeba wiedzieć kiedy podkulić ogon i zamilknąć jak się za dużo szczekało."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitał całe grono :hi:

Nie wiem ile Pablo ma na pasku w MM ale przypuszczam że w razie niepowodzenia to pewnie tydzień rzucania plazmami w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale Panowie tu chodzi o fakt. Jeśli dla niego to dużo pieniędzy to niech poprostu powie a nie zasłania się jakimiś durnymi argumentami... To przecież żaden wstyd...

I niech nie gada że jest taki pewny wygranej bo gdyby był to od razu by się założył...[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 12:17_________________________________________________moim zdaniem Pablo mógłby iść równo do pierwszego zakrętu... Potem mogłoby być mu cięzko bo prawe przednie koło by mu wpadło w prawą koleine a tylne prawe w lewą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...