Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Panowie looknijcie na tą A4 B7 3.0 TDI bo kolega jest zainteresowany i od dłuższego czasu szuka B7 w dobrej opcji.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13397211

2005 i 130 tyś, a kiera wygląda jak po 300tyś. Fajne fotele może nie dokładana navi tylko była ori. Poza tym trzeba by sprawdzić bezwypadkowość. Ogólnie ok bez oględzin się nie obejdzie

Jutro kolega pojedzie ok 12:00 ją oglądnąć i jeśli mu się spodoba to pojedzie do Bełtowskiego ją sprawdzić, szkoda że teraz mi o niej powiedział bo tak to można by było wziąć z kimś vaga i sprawdzić wcześniej.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kolega kolegi kolega zaczęło się :decayed: Pablo masz bardzo zamożnych kolegów skoro sie porywają na taką B7 :wink4:

czy to ten sam kolega co chciał kupić Reno ?

Opublikowano

kolega kolegi kolega zaczęło się :decayed: Pablo masz bardzo zamożnych kolegów skoro sie porywają na taką B7 :wink4:

czy to ten sam kolega co chciał kupić Reno ?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

i pojawił sie Marek :hi:

pytałes o music?

Opublikowano

do konca tygodnia mają mi dać znac w sprawie głośników to będe coś wiedział

Opublikowano

do konca tygodnia mają mi dać znac w sprawie głośników to będe coś wiedział

oki, wpadłbyś do krakowa bo pograłbym w poola i wypił przy tym zimny browar :wink4:

Opublikowano

kolega kolegi kolega zaczęło się :decayed: Pablo masz bardzo zamożnych kolegów skoro sie porywają na taką B7 :wink4:

czy to ten sam kolega co chciał kupić Reno ?

Nie to jest inny kolega który pracował ze mną na dziale Car Audio, szuka od kilku miesięcy B7 w dobrej opcji ale nie może trafić na taką jak chce, może tym razem :), tamten zrezygnował z tej renówki bo nie miała climatronica ale namówiłem go na A3 po 2002 roku i taką szuka teraz :naughty:

Opublikowano

jakoś napewno wpadne. W przyszłym tyg. jadę na 4 dni do Chorwacji więc może być ciężko, ale za dwa tygodnie może jakoś dam radę

Opublikowano

kolega kolegi kolega zaczęło się :decayed: Pablo masz bardzo zamożnych kolegów skoro sie porywają na taką B7 :wink4:

czy to ten sam kolega co chciał kupić Reno ?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A ty z czego tak rżysz pingwinie pospolity :decayed:

Ok jutro wolne także spadam na miasto :kox:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 23:29_________________________________________________

do konca tygodnia mają mi dać znac w sprawie głośników to będe coś wiedział

oki, wpadłbyś do krakowa bo pograłbym w poola i wypił przy tym zimny browar :wink4:

Boseron jak byś znalazł po południu czas to możemy jechać ją oglądnąć :)

:hi:

Opublikowano

do konca tygodnia mają mi dać znac w sprawie głośników to będe coś wiedział

oki, wpadłbyś do krakowa bo pograłbym w poola i wypił przy tym zimny browar :wink4:

Boseron jak byś znalazł po południu czas to możemy jechać ją oglądnąć :)

:hi:

Fablo ale to było do mnie :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

Pablo jutro jestem w pracy cały dzień i noc ale mozesz zabrac siemiana :decayed:

Opublikowano

kolega kolegi kolega zaczęło się :decayed: Pablo masz bardzo zamożnych kolegów skoro sie porywają na taką B7 :wink4:

czy to ten sam kolega co chciał kupić Reno ?

Nie to jest inny kolega który pracował ze mną na dziale Car Audio, szuka od kilku miesięcy B7 w dobrej opcji ale nie może trafić na taką jak chce, może tym razem :), tamten zrezygnował z tej renówki bo nie miała climatronica ale namówiłem go na A3 po 2002 roku i taką szuka teraz :naughty:

pracował na car audio w MM i kupuje taką furę ? nieźle wam płacą w takim razie :naughty: :naughty:

sprawdziłeś mi cenę aparatu ?

Opublikowano
  • Autor

ALE hISZPANIA doj*b*** :wallbash: :wallbash: :wallbash:

no cóż , bywa ;(

Opublikowano

np siemiana kiedyś służyło do przewożenia ładunków wybuchowych :polew:

taaaa tylko siemian zapomniał że zapalniki wozi się osobno :decayed: :decayed:

:mysli: ee... myślę że chyba jak rezał RNS-a to miał kino akcji- :buhaha: kabelek do przecięcia czerwony czy niebieski i chyba wybrał zły i było :oops:

Opublikowano

kolega kolegi kolega zaczęło się :decayed: Pablo masz bardzo zamożnych kolegów skoro sie porywają na taką B7 :wink4:

czy to ten sam kolega co chciał kupić Reno ?

Nie to jest inny kolega który pracował ze mną na dziale Car Audio, szuka od kilku miesięcy B7 w dobrej opcji ale nie może trafić na taką jak chce, może tym razem :), tamten zrezygnował z tej renówki bo nie miała climatronica ale namówiłem go na A3 po 2002 roku i taką szuka teraz :naughty:

pracował na car audio w MM i kupuje taką furę ? nieźle wam płacą w takim razie :naughty: :naughty:

sprawdziłeś mi cenę aparatu ?

No cóż kumpel się dobrze dorobił w MM i kupuje taką furkę za takie pieniądze a jeszcze jest młodszy ode mnie :decayed:

Jarko dzwoń jak coś bo dużo osób chce abym im to i owo sprawdził, już można się w tym wszystkim pogubić :)

Opublikowano

Jarko ? nie pij tyle Pablo bo gubisz się w zeznaniach :polew:

to rozumiem że skoro tak się można dorobić to niedługo zmieniasz na B8 :naughty:

:hi:

Opublikowano

bry :) Czy wybieracie się do Nas w niedziele ? Chcemy rozreklamować spoty i przydała by nam się wasza pomoc :)

Opublikowano
:hi: powiem miło się jeździ B8 w 3,0 :good: więc Cuberku kupuj śmiało :wink4:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 10:44_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_oczekujac_roberta_tockiego-t126389.0.html
Opublikowano
  • Autor

:hi: powiem miło się jeździ B8 w 3,0 :good: więc Cuberku kupuj śmiało :wink4:

wiem że miło ale mnie nie stać aby wy***ac 180 tyś za w miare wyposażoną wersję z 2008-09 roku :gwizdanie:

Opublikowano

:siema:

Wybiera się ktoś na Bora wieczorkiem :?:

Bo może się dzisiaj w końcu wyrobię...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.