Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to wlacz tvp2 ;p

Opublikowano

tak przy tej legendarnej stodole co sie spalila

a to wtedy stało w nej auto siemiana, teraz to juz rozumiem skąd ta zmiana foteli :decayed:

Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

miales zadzwonic smiertelniku :gwizdanie:

Wąski :good: :good:

:hi:

Opublikowano

Ogr :good:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 16:44_________________________________________________szwajcaria :notworthy:

Opublikowano
Opublikowano

Witam, mógłbym pewnie zakładać nowy topic, ale widzę, że tutaj dyskusja jest luźniejsza niż tylko "wtorek 19" "będę" "będę" "nie będę". Czy ktoś z Nowej Huty mógłby rzucić okiem na kupioną przeze mnie ostatnio audice, chciałbym żeby mi ktoś powiedział czy i ewentualnie jak bardzo dałem się zrobić w balona :P

Opublikowano
  • Autor

Witam, mógłbym pewnie zakładać nowy topic, ale widzę, że tutaj dyskusja jest luźniejsza niż tylko "wtorek 19" "będę" "będę" "nie będę". Czy ktoś z Nowej Huty mógłby rzucić okiem na kupioną przeze mnie ostatnio audice, chciałbym żeby mi ktoś powiedział czy i ewentualnie jak bardzo dałem się zrobić w balona :P

a gdzie ta Twoja furka ?

Opublikowano

Bohaterów Września, ale podjadę gdzie będzie trzeba :)

Opublikowano
  • Autor

Bohaterów Września, ale podjadę gdzie będzie trzeba :)

to przyjedź na spota w Wtorek o 19-stej :decayed:

Opublikowano

Postaram się być w takim razie :)

Opublikowano
  • Autor

Postaram się być w takim razie :)

zapraszamy,

ps. w lini prostej masz do mnie może kilometr :cool1: ale dzis nie chce mi sie wychodzić zabardzo :wink4:

Opublikowano
:)[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 21:25_________________________________________________ALE hISZPANIA doj*b*** :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

:hi:

Panowie looknijcie na tą A4 B7 3.0 TDI bo kolega jest zainteresowany i od dłuższego czasu szuka B7 w dobrej opcji.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13397211

Opublikowano

:)[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 21:25_________________________________________________ALE hISZPANIA doj*b*** :wallbash: :wallbash: :wallbash:

RPA tez sie nie popisało..... :disgust:

był ktos na tej hamowni ? jak wasze wyniki ?

Opublikowano

:hi:

Panowie looknijcie na tą A4 B7 3.0 TDI bo kolega jest zainteresowany i od dłuższego czasu szuka B7 w dobrej opcji.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13397211

2005 i 130 tyś, a kiera wygląda jak po 300tyś. Fajne fotele może nie dokładana navi tylko była ori. Poza tym trzeba by sprawdzić bezwypadkowość. Ogólnie ok bez oględzin się nie obejdzie

Opublikowano

ALE hISZPANIA doj*b*** :wallbash: :wallbash: :wallbash:

mysle ze sie odkuja, moze taki prysznic wyjdzie im na dobre.

pozatym...nie widzialem lepiej grajacej druzyny (oprocz Niemiec) na tym mundialu niz Hiszpanie- potencjal maja niesamowity... bramki zaczna padac, to raczej kwestia czasu.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.