Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: powiem miło się jeździ B8 w 3,0 :good: więc Cuberku kupuj śmiało :wink4:

wiem że miło ale mnie nie stać aby wy***ac 180 tyś za w miare wyposażoną wersję z 2008-09 roku :gwizdanie:

e tam :tongue4: A S-tronic robi robotę :naughty: [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 11:38_________________________________________________

:siema:

Wybiera się ktoś na Bora wieczorkiem :?:

Bo może się dzisiaj w końcu wyrobię...

PABLO i koledzy :naughty:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:siema:

Wybiera się ktoś na Bora wieczorkiem :?:

Bo może się dzisiaj w końcu wyrobię...

Jarko może to wiesz co :cool1:

Opublikowano

:siema:

Wybiera się ktoś na Bora wieczorkiem :?:

Bo może się dzisiaj w końcu wyrobię...

PABLO i koledzy :naughty:

No to mnie zaskoczyłeś :kox:

EDIT Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 11:50

:siema:

Wybiera się ktoś na Bora wieczorkiem :?:

Bo może się dzisiaj w końcu wyrobię...

Jarko może to wiesz co :cool1:

Wiem, wiem :decayed:

Oglądamy jakiś meczyk w sobotę :naughty:

Opublikowano

Karol :notworthy:Dawid proszę :notworthy:

Opublikowano

ja się przejadę ;p ale w zeszły czwartek drętwo było. W borku Faleckim się ponoć więcej dzieje.

Opublikowano

ja się przejadę ;p ale w zeszły czwartek drętwo było. W borku Faleckim się ponoć więcej dzieje.

A dokładnie ?
Opublikowano
:hi::kox:
Opublikowano

Podobno śmigają chłopaki koło Aqua parku dobrymi wózkami ?

Opublikowano

Podobno śmigają chłopaki koło Aqua parku dobrymi wózkami ?

?
Opublikowano

A słyszałem słyszałem że w czwartki o 19.00 koło aqua coś się dzieje ... [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 13:32_________________________________________________Dlatego też zapytałem czy faktycznie coś tam jest

Opublikowano

A słyszałem słyszałem że w czwartki o 19.00 koło aqua coś się dzieje ... [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 13:32_________________________________________________Dlatego też zapytałem czy faktycznie coś tam jest

o jest i to dużo :)

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,8023702,Gdansk__Bankomat_noca_wysadzony_w_powietrze.html

Opublikowano

Wypadało by odwiedzić KR nocą ;)

Opublikowano

Wyskakuje mi jakiś błąd na FISie, ale przez jego nieczytelność nie wiem za bardzo jaki :kox:

Prawdopodobnie to jest jakiś napis nie żaden obrazek...

Opublikowano

Wyskakuje mi jakiś błąd na FISie, ale przez jego nieczytelność nie wiem za bardzo jaki :kox:

Prawdopodobnie to jest jakiś napis nie żaden obrazek...

okulary :naughty:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 14:18_________________________________________________albo mniej pij :polew:
Opublikowano

:hi: Witam

Koleżanka jedzie za parę dni do USA i chcę żeby mi lapka przywiozła doradzcie jakis model chcę intela , HDMI ,Blu-Ray , GSM modem , tak do 15" wolał bym mniejszy ekran tak żeby był łatwy w przenoszeniu.

Kerczi ty mi polecałeś chyba jakiegoś samsunga kiedyś ?

Opublikowano

To nie alkohol ani problem z oczami...

To taka przypadłość B5 - zjebany FIS :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

nie znacie może jakiegoś dobrego prawnika do spraw zdarzeń komunikacyjnych/wypadków ?

Opublikowano

To nie alkohol ani problem z oczami...

To taka przypadłość B5 - zjebany FIS :wink4:

podłącz VAGA, powinno też pisać... chyba że ekran wlapku też masz zjebany :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: Witam

Koleżanka jedzie za parę dni do USA i chcę żeby mi lapka przywiozła doradzcie jakis model chcę intela , HDMI ,Blu-Ray , GSM modem , tak do 15" wolał bym mniejszy ekran tak żeby był łatwy w przenoszeniu.

Kerczi ty mi polecałeś chyba jakiegoś samsunga kiedyś ?

MacBook Pro, Sony, IBM

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.