Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobry wszystkim ;-)

Opublikowano

:hi:

TrueOgre we no wyczysc skrzynkę bo nie mogę dziabnąc do Ciebie PW :kox:

Opublikowano

kurcze, zapomniałem że Wy macie dzisiaj spoty, a miałem się pojawić.

Opublikowano
  • Autor

Zróbcie spota w Bonarce i wpadnijcie na turniej :naughty::decayed:

po co ? by do nas per dziadek dzieci mówiły ? :kox:

btw dzieki za spota :evil:

Opublikowano
Opublikowano

hehehhe, stare to ale dobre ;-)

Opublikowano

Wiecie jaka jest roznica pomiedzy Walcem angielskim, a Walcem wiedeńskim??

Walec angielski ma kierownice po prawej stronie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dzieki za spota :) :)

Opublikowano

Jedzie pięciu Niemców samochodem marki Audi Quattro. Przekraczają granicę włoską. Celnik ogląda dokumenty i orzeka:

- Jeden z was nie może przekroczyć granicy!

- Dlaczego? - pytają Niemcy.

- Bo to jest Audi Quattro.

- Ale samochód jest zarejestrowany dla pięciu osób! - ripostują Niemcy.

- Nic z tego, nazwa mówi quattro, więc tylko czterech.

Wkurzony kierowca Audi mówi:

- Słuchaj kretynie, chcę mówić z twoim przełożonym, może on nie jest tak głupi jak ty!

- Oczywiście - odpowiada celnik - ale bedziesz musiał poczekać, aż skończy kłócić się z dwoma pasażerami Fiata Uno.

Opublikowano

:hi:

Jedzie pięciu Niemców samochodem marki Audi Quattro. Przekraczają granicę włoską. Celnik ogląda dokumenty i orzeka:

- Jeden z was nie może przekroczyć granicy!

- Dlaczego? - pytają Niemcy.

- Bo to jest Audi Quattro.

- Ale samochód jest zarejestrowany dla pięciu osób! - ripostują Niemcy.

- Nic z tego, nazwa mówi quattro, więc tylko czterech.

Wkurzony kierowca Audi mówi:

- Słuchaj kretynie, chcę mówić z twoim przełożonym, może on nie jest tak głupi jak ty!

- Oczywiście - odpowiada celnik - ale bedziesz musiał poczekać, aż skończy kłócić się z dwoma pasażerami Fiata Uno.

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

ps. Majcher :good:

Opublikowano

Witam

Jak tam Cuber rano z prądem jest czy elektrownia odcięła :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Witam

Jak tam Cuber rano z prądem jest czy elektrownia odcięła :naughty:

Stary jakiś kosmos :kox: odpalił od kopa , bez komunikatu od niskim poziomie naładowania , przejechałem 2 km i juz było 20 % naładowania a pod firma mialem juz 40 % :kox: wiec nie wiem OCB, ładuje go własnie

Opublikowano

Witam

Jak tam Cuber rano z prądem jest czy elektrownia odcięła :naughty:

Stary jakiś kosmos :kox: odpalił od kopa , bez komunikatu od niskim poziomie naładowania , przejechałem 2 km i juz było 20 % naładowania a pod firma mialem juz 40 % :kox: wiec nie wiem OCB, ładuje go własnie

Na mój gust to jednak aku dzisiaj w nocy było blisko zera a teraz jest dobrze na plusie więc ożył a jak pewnie przyjdą znowu mrozy to znowu przestanie się ładować. To jest normalny objaw zużytego aku jak jest ciepło to lata a jak przyjdzie zimno to kupa

Opublikowano

Wiecie jaka jest roznica pomiedzy Walcem angielskim, a Walcem wiedeńskim??

Walec angielski ma kierownice po prawej stronie :polew: :polew: :polew:

:hi: Miejsce produkcji:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tomku, pewnie AKU sie okaze jak przyjda znowu minusowe temperatury :cool1:

Opublikowano

Taaa tylko żebyś się nie wku..ił że masz gdzieś jechać a tu trzeba się kogoś prosić o prąd no ale teraz to w ASO pewnie będzie problem żeby Ci go uznali że padł skoro powstał i się ładuje ale jak Cię znam to pewnie i tak Ci go wymienią :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Zobaczymy, mam pojeździć i obczaić , a poziom naladowania pokazuje obliczając temperature zewnętrzą i wtedy pokazuje jego sprawność

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.