Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1268161278_by_mariuszk11_500.jpg

Mnie np interesuje ile każdy z was musi wypić żeby zgubić buta i czy ma na to wpływ czy but jest sznurowany czy na żepę i czy np. szybciej spada najk czy adidasi z której nogi wam najpierw spada :mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przekonasz się hurtowo w Bukownie już nie długo :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Przekonasz się hurtowo w Bukownie już nie długo :polew: :polew: :polew:

Pablo Ty się nie ciesz bo znowu pił nie będziesz :gwizdanie:

Opublikowano

Przekonasz się hurtowo w Bukownie już nie długo :polew: :polew: :polew:

Pablo Ty się nie ciesz bo znowu pił nie będziesz :gwizdanie:

Jak pojadę to się napiję a czemu miałbym nie pić :naughty:

Akurat dobrze że w pt noc tyle nie wypiłem że na czworaka bym chodził bo stracił bym prawko przez dmuchanie w Zakopcu w południe jak tam byłem a nie powiem bo byłem pewny że coś wyjdzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to po co jechaleś jak miałes promile ? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

to po co jechaleś jak miałes promile ? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Na szczęście dużo wtedy na śniadanie zjadłem to zapewne pomogło, no więcej już tak nie będzie :wink4:

Opublikowano

Na szczęście dużo wtedy na śniadanie zjadłem

to ile i co zjadłeś na to śniadanie :mysli:

Opublikowano

Na szczęście dużo wtedy na śniadanie zjadłem

to ile i co zjadłeś na to śniadanie :mysli:

Tylko czekałem na to aż FANTOMAS się odezwie : D Przecież promile to we krwi a nie w żołądku PABLO.. :decayed:

Opublikowano

Przecież promile to we krwi a nie w żołądku PABLO.. :decayed:

Ale dmucha się ustami a nie żyłami :naughty:

Pablo jadł żeby promile w buzi zniwelować :rolleyes:

Opublikowano

Przecież promile to we krwi a nie w żołądku PABLO.. :decayed:

Ale dmucha się ustami a nie żyłami :naughty:

Pablo jadł żeby promile w buzi zniwelować :rolleyes:

tiaaa......

Przecież promile to we krwi a nie w żołądku PABLO.. :decayed:

chico :wink4: tylko za szybko

trzeba było dać chłopakowi czas na rozwinięcie myśli :naughty:

Opublikowano

Nie no może rozwinie jeszcze :naughty:

Opublikowano

Kuwa nie gadam z wami :polew:

:foch: i :ssij:cie :decayed:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 15:58_________________________________________________

Nie no może rozwinie jeszcze :naughty:

chico a co ty taki dowcipniś się zrobił :gwizdanie: Chłopak się rozkręca i czai klimat krakowskich :evil:

Przyjechałbyś na spota w końcu a nie pitolił 3 po 3 bo chciałbym obczaić w końcu Twojego parcha :naughty::decayed:

Opublikowano

Panowie!! Zaczęły się loty na nowej mamuciej skoczni!! Trzymamy kciuki za Stocha i za Małysza żeby daleko latali (i za Kubice żeby niżej latał) :kox:

Opublikowano

[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 15:58_________________________________________________

Nie no może rozwinie jeszcze :naughty:

chico a co ty taki dowcipniś się zrobił :gwizdanie: Chłopak się rozkręca i czai klimat krakowskich :evil:

Przyjechałbyś na spota w końcu a nie pitolił 3 po 3 bo chciałbym obczaić w końcu Twojego parcha :naughty::decayed:

Spoko spoko przyjedzie się :wink4:

Opublikowano

Spoko spoko przyjedzie się :wink4:

Tia :evil:

Opublikowano

Spoko spoko przyjedzie się :wink4:

No fajnie by było bo Twój sedan podoba mi się i jeden z lepiej wyrezanych na forum :wink4:

Opublikowano

Spoko spoko przyjedzie się :wink4:

No fajnie by było bo Twój sedan podoba mi się i jeden z lepiej wyrezanych na forum :wink4:

Dzięki ale to zasługa poprzedniego właściciela. Ja staram się tylko zachować go w czystości i b. dobrej sprawności technicznej :wink4:

Opublikowano

Chociaz tyle :tongue4:

Az musze sprawdzić ile pali 3.0tdi na tempomacie przy 120km/h, bo coś czuje że wtedy ciężko te 5.7 osiągnąć ale mogę się mylić.

nie przekraczając 100 km/h w trasie osiągniesz takie spalanie :kox: testowalem na swoim 3.0 TDI ale fakt wyszło 5,9 :cool1: i to nie jest jazda :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:notworthy:

Ale da się? :P no da :) Mowiłem ze ciezko ale mozliwe a tylko o to chodziło. :naughty:

Opublikowano

Dzięki ale to zasługa poprzedniego właściciela. Ja staram się tylko zachować go w czystości i b. dobrej sprawności technicznej :wink4:

Wiem o tym ale ogólnie jest :good:

Opublikowano
  • Autor

Ktoś dziś gdzieś imprezuje wieczorem ? :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.