Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

:decayed:

No kolego stwierdzam jednak ze to prawda.Tyle pokazywał komputer.Chyba ze klamal a Ty wiesz lepiej bo jezdziłeś :decayed:

W A6C6 4.2 Tiptronic zrobiłem kiedys 13,3 litra jezdzac po miescie na 18 kolach ale to juz faktycznie było "na kropelce" bez klimy naprawde umiejetnie dohamowujac etc.

Tylko czy taka 500-600 konna fura służy do normalnej jazdy? No i co dla kogo znaczy "normalna jazda"? :mysli:

Czy jazda bez klimy, umiejętnie dohamowując etc. jest dla Ciebie normalną jazdą?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem czemu cytujesz chico apropo mojej wypowiedzi.

W A6 to było extremum zgodzę się.Tyle ze tam producent podaje w miescie 18,3litra.Nie sadzisz ze drastyczna roznica??

Natomiast niedowiarkow z Q7 nie rozumiem poniewaz tam producent podaje zuzycie w miescie na poziomie 14,8L wiec wierzcie mi nie szalejac naprawde da sie tyle zrobic.

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu cytujesz chico apropo mojej wypowiedzi.

Ech, nieważne. Nie będę Ci wyjaśniał, bo potencjalnie może się kolejna potyczka na forum rozwinąć a biorąc pod uwagę początek weekendu i pewną ilość C2H5OH we krwi jest to troszke prawdopodobne :wink4:

Natomiast niedowiarkow z Q7 nie rozumiem poniewaz tam producent podaje zuzycie w miescie na poziomie 14,8L (...)

Nikt Ci tyle nie da, co "producent" Ci może obiecać :gwizdanie:

Czy Ty słyszałeś żeby którykolwiek z producentów podał spalanie na jakimś tam poziomie, a później dziennikarze testowi to spalanie potwierdzili?? Bo ja nie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu cytujesz chico apropo mojej wypowiedzi.

W A6 to było extremum zgodzę się.Tyle ze tam producent podaje w miescie 18,3litra.Nie sadzisz ze drastyczna roznica??

Natomiast niedowiarkow z Q7 nie rozumiem poniewaz tam producent podaje zuzycie w miescie na poziomie 14,8L wiec wierzcie mi nie szalejac naprawde da sie tyle zrobic.

:decayed:

Dokładnie i takie Q7 ma 500KM i 1000 momentu a po programie na 700KM pewnie z litra mnie będzie paliła :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starajac sie mozna osiagnac to co pisze producent.Po prostu jezdzac wystarczy myslec troche bardziej o ekonomii plus pewne nawyki.Nic wielkiego.We wszystkich moich prywatnych autach i nie tylko stwierdzałem ze spalanie podawane przez producenta zawsze jest osiagalne.

BTW potyczka sie nie wywiaze :naughty:

Mozemy sie przeciez zalozyc :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starajac sie mozna osiagnac to co pisze producent.Po prostu jezdzac wystarczy myslec troche bardziej o ekonomii plus pewne nawyki.Nic wielkiego.We wszystkich moich prywatnych autach i nie tylko stwierdzałem ze spalanie podawane przez producenta zawsze jest osiagalne.

BTW potyczka sie nie wywiaze :naughty:

Mozemy sie przeciez zalozyc :naughty:

No a w Twojej A5 w 3.0 TDI ile podaje producent po mieście???

A ile ty najmniej zrobiłeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem pewien że myślenie o ekonomii plus nawyki jak to określiłeś - są niewystarczającym zabiegiem. Niedawno temu padło tu stwierdzenie że dużo koni musi dużo zjeść i w to jak najbardziej jestem w stanie uwierzyć. Natomiast stwierdzenie "producenta" że auto które ma 500 KM i waży ok. 2700 kg (2605 + kierowca + minimalna ilość paliwa) zadowoli się 14,8l/100km jest żenującym żartem - notabene bardzo podobnym do żartów prowadzącego Familiade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9,9 i da sie zrobic tyle nawet po programie.

Na trasie do 6 zlazłem a da sie mniej bo korki byly momentami niemilosierne,zima grzac musialem itd itp. :naughty:

Wiec obiecywane 5,7 osiagalne.

Masakra i 300KM pod nogą a jak się chce to tyle potrafi spalić :kox:

Pablo :kox:

Idź dalej grac :decayed:

A ty co naćpałeś się :kox:

Już grałem z kolegami z forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem pewien że myślenie o ekonomii plus nawyki jak to określiłeś - są niewystarczającym zabiegiem. Niedawno temu padło tu stwierdzenie że dużo koni musi dużo zjeść i w to jak najbardziej jestem w stanie uwierzyć. Natomiast stwierdzenie "producenta" że auto które ma 500 KM i waży ok. 2700 kg (2605 + kierowca + minimalna ilość paliwa) zadowoli się 14,8l/100km jest żenującym żartem - notabene bardzo podobnym do żartów prowadzącego Familiade

Ok skoro jestes pewien zrobmy tak.

Umowimy sie na ktoryms spociku wez 5tysiaczkow ja wezme 5tysiaczkow,dodatkowo przytargam Q7 V12 TDI :naughty: Zostawimy kase na puli :naughty: wyzerujemy liczniki spalania i kilometrow, wezmiemy nawet jednego "sedziego" do srodka pokrecimy sie wieczorkiem te 100km po Krakowie jesli bedzie powyzej 14,5 przy mojej jezdzie przytulisz sobie bezbolesnie 5 tysiaczkow w sam raz na letnie mody,niestety jesli jakims cudem uda mi sie ta sztuczka to ja biorę swoje i Twoje.

To jak? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja biorę swoje

raczej "to ja biorę wszystko" ;-) bo inaczej średnio to opłacalne ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na spocie, umówcie się w tygodniu.

Ja Wam wymyślę trasę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nikt nie kupuje Q7 V12 TDi aby zbytnio przejmować się spalaniem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nikt nie kupuje Q7 V12 TDi aby zbytnio przejmować się spalaniem ;-)

Ale jest możliwość jeżdżenia ekonomicznie tym autem i pewne osoby chcą to udowodnić że taka krowa z takim kolosem pod maską potrafi bardzo mało "wypić" :wink4:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 00:39_________________________________________________

Trasa po miescie bez wymyslania,uczciwie.

O 5 kawałków to raczej się nie założy ale o pełny bak to może :naughty:

Proponuje w tygodniu wtedy jak byśmy się wszyscy na kiełbaski ustawili :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nikt nie kupuje Q7 V12 TDi aby zbytnio przejmować się spalaniem ;-)

Przecież nie o to chodzi

Trasa po miescie bez wymyslania,uczciwie.

Jak najbardziej uczciwie. Większośc dwupasmówki i z pominięciem odcinków w remoncie.

EDYTA Dopisany: 12 Luty 2011, 00:41

Proponuje w tygodniu wtedy jak byśmy się wszyscy na kiełbaski ustawili :gwizdanie:

Lipa...

Oni startują o 18.00 a kończą o 20.00 na kiełbaskach z Nami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nikt nie kupuje Q7 V12 TDi aby zbytnio przejmować się spalaniem ;-)

Nikt.Ale to nie znaczy ze się nie da,Myslisz ze ja sie przejmuje spalaniem?Tez nie bo malo jezdze.A diesla mam z innych powodow.

Nie rozumiem tylko po co ktos kto jak przypuszczam nie jezdził autem o jakim rozmawiamy czyli Q7 V12 TDI wysuwa takie 100% pewne opinie jakoby sie nie da uzyskac takiego spalania i pisze o tym ze to zenujacy zart.Przeciez nie napisalem tego zeby było smiesznie :) .Nie wyssałem tez tego z palca,ani nie wyczytałem tego z internetowych opinii,gdzie na ogół siedzą mistrzowie teoretyki.Miałem to szczescie pojezdzić. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...