Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym Kerczi z chęcia założył do Siebie fotele z pełną skóra czarne :cool1: takie znajdź Davidowi to ja je wezme a on odemnie moje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

no Pablo...nie denerwuj sie...to tylko beta i w dodatku rozbita...szkoda sie zloscic o rozbitka...

Spoko nie denerwuje się :wink4:

Ale z tym tekstem astrę na pół roku co było wcześniej napisane to mnie rozjebało jak mi się to wszystko przypomina :polew:

A co do tego kolegi to nadal nic nie kupił, w poniedziałek mieliśmy jechać megankę sprawdzać z 2003r w serwisie renault, Boseronowi dupe zawracałem by kolegę tam poinformował że przyjedziemy a ten nagle zamilczał i popierdzielił to auto :wallbash::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 22:43_________________________________________________

Ja bym Kerczi z chęcia założył do Siebie fotele z pełną skóra czarne :cool1: takie znajdź Davidowi to ja je wezme a on odemnie moje :kox:

To zrobicie interesik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Pablo...nie denerwuj sie...to tylko beta i w dodatku rozbita...szkoda sie zloscic o rozbitka...

Spoko nie denerwuje się :wink4:

Ale z tym tekstem astrę na pół roku co było wcześniej napisane to mnie rozjebało jak mi się to wszystko przypomina :polew:

A co do tego kolegi to nadal nic nie kupił, w poniedziałek mieliśmy jechać megankę sprawdzać z 2003r w serwisie renault, Boseronowi dupe zawracałem by kolegę tam poinformował że przyjedziemy a ten nagle zamilczał i popierdzielił to auto :wallbash::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

właśnie takich masz "kolegów" i widać jak Cie olewają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian a po co moja wypowiedź cytujesz? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow źle mi się kliknelo.. sorry :wink4:

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz mówiłem ........ nie mają :tongue4:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 00:09_________________________________________________i tutaj tomek cię upszedzę ty sklej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś w ten deseń :mysli: szafa trzydrzwiowa z barkiem czyli wszystko wejdzie i zostanie miejsca na rower

http://s4.postimage.org/xl1eycp6l/2011_02_11_004853.jpg

usteczka jak u Zielucha :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Pablo...nie denerwuj sie...to tylko beta i w dodatku rozbita...szkoda sie zloscic o rozbitka...

Spoko nie denerwuje się :wink4:

Ale z tym tekstem astrę na pół roku co było wcześniej napisane to mnie rozjebało jak mi się to wszystko przypomina :polew:

A co do tego kolegi to nadal nic nie kupił, w poniedziałek mieliśmy jechać megankę sprawdzać z 2003r w serwisie renault, Boseronowi dupe zawracałem by kolegę tam poinformował że przyjedziemy a ten nagle zamilczał i popierdzielił to auto :wallbash::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

właśnie takich masz "kolegów" i widać jak Cie olewają...

To nie jest olewanie tylko on się nie może zdecydować od 3 lat jakie auto kupić i ma wielki problem :decayed:, olać to już ja go mogę jak coś :wink4:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 01:10_________________________________________________

wow źle mi się kliknelo.. sorry :wink4:

kropke mu kropke :evil2:

:polew::kox:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 01:11_________________________________________________

coś w ten deseń :mysli: szafa trzydrzwiowa z barkiem czyli wszystko wejdzie i zostanie miejsca na rower

http://s4.postimage.org/xl1eycp6l/2011_02_11_004853.jpg

usteczka jak u Zielucha :decayed:

j**any

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Z takimi usteczkami to będzie miał powodzenie w Bukowinie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 01:12_________________________________________________

wow źle mi się kliknelo.. sorry :wink4:

Patrz jak klikasz bo następnym razem źle klikniesz na allegro i kupisz takie choojowe felgi :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

147128.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 01:23_________________________________________________

ale tak powaznie Pablo mowiac to podjechalbys z kumplem na spota bo szukam dla Brata takiej bety...moze sie dogadamy...[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 21:48

A ty masz brata :mysli:

Pogadam z nim żeby przyjechał na spota :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze a tak było fajnie z iCar'em ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...