Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fantomasie 1350 + Ja i Jarko czyli 1530 :naughty:

ps. Dwa Świry na Al.Pokoju :kox: :kox: :kox:

ps. Jakie ET tych felg jest ?

A co FANTOMAS nie mógł dawać wam rady swoim 2.0T :?: :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo co Ty znowu wymyslasz???

Myślałem że już odebrał B8 :wink4:

Dzięki panowie za spontana :hi:

Również podziekował

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie dał rady ale przepaści nie było :cool1:

Opublikowano

Spokojnie dał rady ale przepaści nie było :cool1:

Muszę sprawdzić ile ma ta Twoja Subaryna do 100km/h bo tyle samo waży i tyle ma mocy co moja :a4fan::mysli:

Opublikowano
  • Autor

Na długiej prostej to szans by nie bylo do Fantomasa :cool1:

Opublikowano

Fantomasie 1350 + Ja i Jarko czyli 1530 :naughty:

tiaaaa tak jak moja 1600 + ja =1680

tak coś czułem patrząc w lusterko że to musi być dużo lżejsze jeszcze jeszcze dwóch takich jak wy i wtedy byłoby dopiero po równo bo widać było że jak na 150km to i tak dobrze szło

ps. Jakie ET tych felg jest ?

18" 8J ET43

na pierwszy zdjęciu wyglądają jak zwykłe srebrne :)

zmień diete i sklej......

Tomek jak będziesz oglądał te fele to zobacz na kod bo jesli sa ORI szary( tytanowy) w co wątpie bo tylko były takie w rozmiarze 19'' to powinien 8AU srebrny ma 1H7

zobaczymy gość mówił że na tych kołach auto wyjechało z salonu i było robione pod zamówienie może mu je pomalowali ?

zobaczymy mnie to fafik byle by nie straszyły za tą cenę za ori :rolleyes:

Spokojnie dał rady ale przepaści nie było :cool1:

No jakbym wam wsadził automat w tą subarę i 150kg do bagażnika to bym pewnie widział za sobą światełko w tunelu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No jakbym wam wsadził automat w tą subarę i 150kg do bagażnika to bym pewnie widział za sobą światełko w tunelu

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ps. Dwa Świry na Al.Pokoju :kox: :kox: :kox:

w subarze :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jeden był przed Nami w srebrnym Avancie :kox:

hahah Widziałes Policmenów ? Z lizaczkiem się czaili heheheh[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 22:49_________________________________________________ps. Fantomas załóż sobie GG :decayed:

Opublikowano

No widziałem jak za nami wyskoczyli bo chyba mnie widzieli jak dohamowywałem przed światłami i wskoczyli za ciebie licząc że może wydre z pod świateł ale nie ze mną takie numery bruner :afro:

Opublikowano
  • Autor

heheh Własnie się zastanawiałem na kogo się czają :kox: :kox: :kox:

ps. załóż sobie GG :gwizdanie:

Opublikowano

Fantomas załóż sobie GG :decayed:

Dziadki nie mają GG :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Fantomas załóż sobie GG :decayed:

Dziadki nie mają GG :polew: :polew: :polew: :polew:

sklej ..... :black:

Opublikowano

Fantomas załóż sobie GG :decayed:

Dziadki nie mają GG :polew: :polew: :polew: :polew:

sklej ..... :black:

Komu :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Pogadali :polew:

Opublikowano

ale czy to aby jest na pewno bezpieczne :mysli:

a jak mi ktoś napisze " cześć nazywam się Pierr ...Pierr Dolny i też mam 6 lat" i gładką skóre na udach

Opublikowano
  • Autor

No moze to byc niebezpieczne bo zacznę do Ciebie pisac na gg :kox:

Opublikowano

No moze to byc niebezpieczne bo zacznę do Ciebie pisac na gg :kox:

i tak Ci nie uwierzę że masz gładką skórę na udach

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.