Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuje sciągnąć simlocka z Nokia E51 gdzie w Hucie uderzyć albo pobliżu :mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Potrzebuje sciągnąć simlocka z Nokia E51 gdzie w Hucie uderzyć albo pobliżu :mysli:

plac targowy Bieńczyce pierwsze piętro to punkt mojego kuzyna, zapytaj o rafała Dżordża i powiedz że jestes ode mnie :wink4:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 00:31_________________________________________________p.s. dzięi za spocika...........

najlepszy był koleś który chciał Nas poczęstować papierosem :naughty: myślałem ze to kumpel Pabla :decayed:

Opublikowano

Potrzebuje sciągnąć simlocka z Nokia E51 gdzie w Hucie uderzyć albo pobliżu :mysli:

plac targowy Bieńczyce pierwsze piętro to punkt mojego kuzyna, zapytaj o rafała Dżordża i powiedz że jestes ode mnie :wink4:

Łukasz serio czy mnie z ty dżordżem na dzide nabijasz bo gość wyciągnie z zalady bejsbola bo mu dżordż kase wisi :naughty:

Opublikowano

serio serio a jak by coś było nie tak to powołaj sie na Adama Małka to drugi kuzyn razem to prowadzą

kogo jak kogo ale Ciebie bym nie nabijał :) za poważnie wyglądasz , a pozatym bejsbolem to tylko ty znieczulasz :wink4:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 01:25_________________________________________________wale juz trzeciego drina żeby nie palić :cool1:

Opublikowano

bejsbolem to tylko ty znieczulasz :wink4:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 01:25_________________________________________________wale juz trzeciego drina żeby nie palić :cool1:

:wstydliwy: no niestety czasem w gabinecie przyoszczędzamy ale zawsze się pytam pacjenta z której strony chce w dziąsełko od środka (igełką) czy z zewnątrz :baseball:

:naughty:

idziemy spać nara

Sprawdzimy skrypt o którym mówił Zieluch

zobaczymy jak szybko się pojawi

SIEMIAN

Opublikowano

Wstawać darmozjady :)

:hi:

Opublikowano

:hi: wstały już dawno :tongue4:

Miłego dzionka wszystkim :wink4:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

:bry:

Wstawać darmozjady :)

:hi:

było się uczyć to byś nie musiał wstawać z rana :naughty:

:hi: :hi:

:> czyli Zieluch chyba mówił prawdę to ci permamentny inwigilator z BB

a za co ta kropa :mysli: czyżby ktoś się nie poznał na wysoce inteligentym i wysublimowanym humorze Siemiana :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:siema::hi:
Opublikowano

Sprawdzimy skrypt o którym mówił Zieluch

zobaczymy jak szybko się pojawi

SIEMIAN

Dopiero po 7 godzinach musiał spać :tongue4:

Powitał :hi:

Opublikowano

Pany sprawdziłem ceny nowych B8 i nie jest tak do końca jak mówiliście

S4 3.0 TFSI quattro 245/333 6 biegów 259 700

S4 3.0 TFSI quattro 245/333 S tronic 270 700

A4 2.0 TFSI quattro 155/211 6 biegów 149 200

A4 2.0 TFSI quattro 155/211 S tronic 158 100

A4 3.0 TDI quattro 176/240 6 biegów 201 300

A4 3.0 TDI quattro 176/240 S tronic 212 400

Czyli różnica 52tyś między 2.0T a 3.0TDi i 58tyś między S4 a 3.0TDi. Jestem ciekaw jeszcze jak się to ma jak by te 3.0 uzbroić tak jak seryjną S4

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: maja ludzie pomysły :wallbash:

Zieluch, powaznie w tamtym roku takie ceny były na stronie jak zastanawiałem się nad nową :cool1:

W de. róznica jes 5 tys euro 3,0 TDI (S-line) kontra S4 :cool1:

Opublikowano

Mysle że użytkownikiem mogła byc kobieta :decayed:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 14:07_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: maja ludzie pomysły :wallbash:

Zieluch, powaznie w tamtym roku takie ceny były na stronie jak zastanawiałem się nad nową :cool1:

W de. róznica jes 5 tys euro 3,0 TDI (S-line) kontra S4 :cool1:

:naughty: :naughty: :naughty:

w de 51.800 vs 42.600 za manuala

Opublikowano
  • Autor

w de 51.800 vs 42.600 za manuala

S-line w 3,0TDI kosztuje już 46 tys euro :cool1: patrz dokładnie :cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry: co do wczoraj to koleś z fajkami wyje..ne na maxa :polew:
Opublikowano

:bry: co do wczoraj to koleś z fajkami wyje..ne na maxa :polew:

Dobry był :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.