Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy widzę, że jesteście w temacie Taxi itp., mam pytanie ile powinienem zapłacić jadąc w nocy ze Sławkowskiej na Sołtysowską np. Icarem albo jakąś taxi, bo chyba ostatnio coś ze mnie zdarli ???

Nie pamiętam dokładnie cennika ale ze Szpitalnej na Sołtysowską pod te nowe bloki koło planety wychodzi mi 17/18zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

no właśnie raz ze Sołtysowskiej (dokładnie z tych bloków koło Planety) pod Jubilat w nocy za 3x Icary dałem w sumie 70 zł, więc myśle ok, ale raz za jednego Icara ze Sławkowskiej na Sołtysowską 40 zeta !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie w Kraku wymienie springi tanio, dobrze i szybko...

tylko nie piszcie mi ze w iCarze albo Barbakanie :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubię jeździć Icarem i często to robię, ale wtedy wydało mi się za drogo, macie może namiary na kogoś z icara kto jeździ w tygodniu i w weekendy w nocy i ma normalne ceny ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubię jeździć Icarem i często to robię, ale wtedy wydało mi się za drogo, macie może namiary na kogoś z icara kto jeździ w tygodniu i w weekendy w nocy i ma normalne ceny ???

Przecież piszesz z vipem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie raz ze Sołtysowskiej (dokładnie z tych bloków koło Planety) pod Jubilat w nocy za 3x Icary dałem w sumie 70 zł, więc myśle ok, ale raz za jednego Icara ze Sławkowskiej na Sołtysowską 40 zeta !!!

www.icarauto.pl - napisz mail'a o której był kurs, trasę przejazdu i ile zapłaciłeś.

U Nas oszustów się eliminuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubię jeździć Icarem i często to robię, ale wtedy wydało mi się za drogo, macie może namiary na kogoś z icara kto jeździ w tygodniu i w weekendy w nocy i ma normalne ceny ???

Przecież piszesz z vipem :naughty:

yhy nie wiedziałem, więc poproszę jak można o namiary [br]Dopisany: 11 Luty 2011, 18:24_________________________________________________

no właśnie raz ze Sołtysowskiej (dokładnie z tych bloków koło Planety) pod Jubilat w nocy za 3x Icary dałem w sumie 70 zł, więc myśle ok, ale raz za jednego Icara ze Sławkowskiej na Sołtysowską 40 zeta !!!

www.icarauto.pl - napisz mail'a o której był kurs, trasę przejazdu i ile zapłaciłeś.

U Nas oszustów się eliminuje :wink4:

dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Te felgi 8E0 601 025 AQ to raczej nie RS6 :cool1: ale fajnie wyglądają więc będą jeździć u mnie w aucie :kox: pierwsze przymiarki są

Zdj_cie008.jpg

Fantomas są te RS4 18' do oddania co ci mówiłem jak coś to pisz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Te felgi 8E0 601 025 AQ to raczej nie RS6 :cool1: ale fajnie wyglądają więc będą jeździć u mnie w aucie :kox: pierwsze przymiarki są

Zdj_cie008.jpg

Fantomas są te RS4 18' do oddania co ci mówiłem jak coś to pisz na PW

Mowilem, to poliftowy S-LINE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co piszesz to są krótkie kursy, a pisałem żeby takich nie porównywać bo to nie ma sensu bo ileż można mieć taniej na kilku kilometrach.

Ale dla mnie ma sens bo z reguły wracam Rynek Wola, Rynek II pułk wiec dla mnie wole w tych wypadkach wracać taxi :cool1: bo nie ma cenowej różnicy :tongue4: mi tylko o to chodzi

Jasne że nie rozumiem... JA, "garażowy sprzedawca" :gwizdanie:

Skoro tak to zrozumiałes to jednak nie zrozumiałeś tego co napisałem :naughty: Ja to napisałem wzgledem tego aby zwalczac j**anych garażowców co handlują na necie

Idzie ktoś na wódke do miasta ? :decayed:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 20:13_________________________________________________

Mowilem, to poliftowy S-LINE

ale po 2006 roku przed są RS6 :gwizdanie: nie popatrzyłem na końcówkę numeru dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co piszesz to są krótkie kursy, a pisałem żeby takich nie porównywać bo to nie ma sensu bo ileż można mieć taniej na kilku kilometrach.

Ale dla mnie ma sens bo z reguły wracam Rynek Wola, Rynek II pułk wiec dla mnie wole w tych wypadkach wracać taxi :cool1: bo nie ma cenowej różnicy :tongue4: mi tylko o to chodzi

To skoro masz na myśli Swój przypadek to czemu piszesz ogólnie, czemu stwierdzasz że nie jest wcale taniej skoro jest. Na krótkich trasach mniej, na długich więcej - logiczne.

To że Ty wolisz taxi to Twoja sprawa, ale nie pisz czegoś co mija się z prawdą...

Jasne że nie rozumiem... JA, "garażowy sprzedawca" :gwizdanie:

Skoro tak to zrozumiałes to jednak nie zrozumiałeś tego co napisałem :naughty: Ja to napisałem wzgledem tego aby zwalczac j**anych garażowców co handlują na necie

Napisałeś ogólnie i tak to odebrałem.

A jeżeli chodzi konkretnie o garażowców to mnie nie obchodzi gdzie kto ma baze, może to być nawet stajnia - jeżeli tylko jest rzetelny i uczciwy to dlaczego mam mu nie dać zarobić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera właśnie się zorientowałem że przy wrzuceniu wstecznego lusterko boczne nie opuszcza sie tak jak nalezy.Tylko troche drgnie i tyle. :wallbash: :wallbash: A ruszajac sterowaniem działa bez problemu wiec co sie mogło do cholery stac?Bo dla mnie ta funkcja dosc przydatna...Na Vagu wyskoczy blad jakby co? :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dokaldniej Barbakan - II pułku 18 zł taxi w nocy :naughty:

Szpitalna pod Twój blok - 16zł

Kazik-wola duchacka 20 zł taxi nocą

Scandale - Serbska 4 ( dla przykładu ) - 15zł

Co ciekawe ta druga trasa jest o 0,5km krótsza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek wytłumacze Ci jak sie spotkamy bo widze że nie wiesz OCB z garażowcami :cool1:

Po co mam jechac Icarem czy forcarsem czy innym "tanim" przewoźnikiem skoro zaplace praktycznie to samo w TAXI :mysli: na odcinku o którym pisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mam jechac Icarem czy forcarsem czy innym "tanim" przewoźnikiem skoro zaplace praktycznie to samo w TAXI :mysli: na odcinku o którym pisałem

Ty nie musisz, to Twoja sprawa.

Ja Ci tylko próbuję wytłumaczyć że to są krótkie trasy ( 5km), a jest sporo osób co jeździ dłuższe odcinki ( 10km ) i tam różnica jest już bardziej konkretna.

I na pewno nie ma tak że w nocy taxi będzie taniej :gwizdanie:

Poza tym dlaczego klient nie może mieć wyboru - jak w całej UE jest - czym woli jechać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko wyjeźdzasz juz czy jeszcze nie ? Bo nie wiem czy mnie weźmiesz czy dzwonic po TAXI :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozecie skleic.... :polew: :polew: :polew:

Skleiłeś inwentaryzację :naughty:

EDYTA Dopisany: 11 Luty 2011, 20:49

Jarko wyjeźdzasz juz czy jeszcze nie ? Bo nie wiem czy mnie weźmiesz czy dzwonic po TAXI :kox:

Dzwoń taxi bo póki co sam w domu z córką jestem...

Wyjdę przed północą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...