Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:siema::hi:

ps. z tym spalaniem jest różnie bo np. Subarynce u mnie teraz , producent podaje srednie 8,6 a ja jeżdząc jak dziadek z kapeluszem nie moge zejsc poniżej 12,6 :cool1::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ech z kolega jałowa dyskusja jak w piaskownicy,nie jezdził ale swoje wie,no to chyba szkoda czasu :hi:

Juz tylko sarkazm z jego strony nic wiecej :thumbdown:

Bo zwyczajnie nie możecie się dogadać. A jeden drugiemu racji nie przyzna chociaż o czym innym obaj piszecie :wink4:Transitmoc twierdzi że nie da sie mieć średniego spalania takiego jak podaje producent przy normalnym użytkowaniu, że jest sztucznie zaniżone. Ty się natomiast upierasz że jednorazowo przy pewnym wysiłku jesteś w stanie to zrobić co nie znaczy że dałbyś radę tak przez tydzień mieć :wink4:

Może spróbujcie spotkać się gdzieś po środku i o kfc w niedzielę na spocie nie zapomnijcie - jako ze nie ma przegranego to razem będziecie zapraszać :naughty:

Pewnym wysiłku?? Gdyby to teoretycznie było do zrobienia, to wcześniej chyba krew by każdego zalała z taką jazdą. Idąc tym tropem, każdemu można wciskac, że teoretycznie nie da się parasol w d*pie rozłożyć. A wtedy pewnie znajdzie się ktoś z wielką d*pą, małym parasolem i przy pomocy pewnego wysiłku będzie udowadniał że jednak się da...

Opublikowano

Mnie nie chodzilo o to.Kolega napisal ze 14 litrow w 500KM aucie to zenujacy zart.A to nie prawda.Jezdzac w krakowskich korkach o 16-17 pewnie ze wyjdzie wiecej nawet moj pokazuje czasem srednio 17 litrow ale co sie dziwic jak silnik nie nagrzany a ja sie tocze w korku i dodatkowo zima np.

Nie w tym sek.Przeczytaj watek dokladnie od poczatku.

Opublikowano
  • Autor

Panowie a moze tak zluzujecie z tymi kłotniami i napinkami ? :mysli:

ps. dzieki

Opublikowano

Idąc tym tropem, każdemu można wciskac, że teoretycznie nie da się parasol w pupie rozłożyć...

Oczywiście że się da, trza go tylko odwrotnie wsadzić :naughty:

Przeczytaj watek dokladnie od poczatku.

Zaskoczę Cię, ale jako jeden z nielicznych przeczytałem cały ten wątek od początku :kox::polew:

I to na bieżąco :naughty:

Opublikowano

Dzien dobry :hi:

Opublikowano

David lusterko na wstecznym nie zjezdza cos tam nakombinował? :naughty::decayed:

Opublikowano

David lusterko na wstecznym nie zjezdza cos tam nakombinował? :naughty::decayed:

:decayed:

przeca wrocilem do poprzednich ustawien :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

K E R C Z I Wszystkiego Najlepszego z Okazji URODZIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Oooo NAJLEPSZEGO KAROL :drunk:

I powodzenia jutro :good:

Opublikowano

KERCZI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, NOWYCH KOXOWYCH MODÓW W SWOJEJ B7'CE! :kox:

Opublikowano

Siema zgredy :hi: :hi:

]

Najlepszego karol

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

9,9 i da sie zrobic tyle nawet po programie.

Na trasie do 6 zlazłem a da sie mniej bo korki byly momentami niemilosierne,zima grzac musialem itd itp. :naughty:

Wiec obiecywane 5,7 osiagalne.

rozbawiłeś mnie do łez :polew: :polew: 5.7 może jest osiągalne a kto normalny tak jeździ 3.0. 7-7.2 litrów to norma w trasie bez jakiegoś większego butowania, normalna jazda

Opublikowano

Kolejny rozbawiony :)

Tak normalnie okolo 7 litrow w trasie nawet 7,5 pokazuje fis.

Czym cie rozbawilem :naughty:

Opublikowano

Kuwa zaczyna się z Zieluchem teraz :decayed:

Opublikowano

Kerczi zdróweczka :good::wink4: :wink4:

Opublikowano

Kuwa zaczyna się z Zieluchem teraz :decayed:

Przynajmniej coś się dzieje :decayed:

Opublikowano

Przynajmniej coś się dzieje :decayed:

Haha dokładnie :naughty:

Jest co czytać tu ostatnio :kox:

Opublikowano

Przynajmniej coś się dzieje :decayed:

Haha dokładnie :naughty:

Jest co czytać tu ostatnio :kox:

Przybyło od wczorajszego wieczoru trochę stron :decayed:

Opublikowano

Kolejny rozbawiony :)

Tak normalnie okolo 7 litrow w trasie nawet 7,5 pokazuje fis.

Czym cie rozbawilem :naughty:

Te 5.7 litra osiągalne, jeżeli tak samo jak w tym q7 te 15 litrów to szerokiej drogi życzę :decayed:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 13:00_________________________________________________nie ma spiny zwieraczy :naughty:

Frankie Goes To Hollywood - Relax (Don't Do It)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.