Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ciezej w A5 5,7 na trasie zrobic niz w Q7 V12 zejsc ponizej 15:) :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chociaz tyle :tongue4:

Az musze sprawdzić ile pali 3.0tdi na tempomacie przy 120km/h, bo coś czuje że wtedy ciężko te 5.7 osiągnąć ale mogę się mylić.

Opublikowano

kerczi wszystkiego najlepszego. :hi:

Opublikowano

Oooo FANTOMAS jest a szkoda że go nie było na dyskusji bo nie jednego posta by napisał :naughty::kox:

A co do spalania to mój stary paliwożerny ABC 2.6 V6 przy 90 km/h i na 5 biegu spala 5.1l tyle pokazuje FIS :decayed:

Tylko jak jadę z górki :decayed:

Opublikowano

a moje auto pali 3l/100 a jak z górki to do 2l a jeszcze jak wiatr zawieje i nie ma korków to muszę odlewać z baku :decayed::kox:

Opublikowano

a moje auto pali 3l/100 a jak z górki to do 2l a jeszcze jak wiatr zawieje i nie ma korków to muszę odlewać z baku :decayed::kox:

:polew: :polew: :polew::kox:

Ale serio mi tyle pokazuje jak jadę np na tej prostej na bora cały czas na 5 biegu i 90km/h ponad 2000 tys obr :decayed: to mi pokazuje około 6,5 litra tak więc jestem skłonny że mógłby mi spalić na trasie jakieś 7 litrów przy 100-110km/h ale raczej bym tak wolno nie jechał :)

A po mieście przy normalnej jeździe na Fisie mam cały czas 11,5 - 11,7 :wallbash:

Opublikowano

Dzieki Panowie bardzo bardzo :drunk: :drunk:

Spalanie jest moze i jest bardzo tymczasowo do osiagniecia ale przeciez to bzdurne gadanie. W Top Gear przejechali 6.0 a8 jak dobrze pamietam jakis kosmiczny odcinek drogi, ale kierowca odpychal sie nogami prawie ze.

W drodze do zakopanego spalilem kiedys 4.9l w 2.0tdi, nigdy pozniej juz nie mialem ani sil ani mi sie nie chcialo tak jechac...i spalanie na trasie mam w granicach 7l

po 1. moj znajomy Ma taka Q7 i spalanie ma glownie po miescie w granicach 17-18l - nie butuje jakos nazdzwyczajnie, ma prawie 50lat.

a po 2. rozmawialismy o samochodach w BENZYNIE i to od AMG dodatkowo wiec o czym tu pisac i porownywac o niebo ekonomiczniejsze DIESLE. Moj brat jezdzac jak Kapelusz w 3.0tdi ma w granicach 11-12l po miescie, jak ja wsiadam jest 14-15l, nie bardzo sobie wyobrazam jakbym mial jezdzic tak zeby spalanie zeszlo mi do takich smiesznych wartosci...

jest jakas chora moda na opowiadanie o niskim spalaniu.

Pozatym w 100% racje ma TRANSIT

FIS swoje, a real swoje...wystarcza inne kola niz te zakodowane w komputerze i juz kazde swoje. Idac tym krokiem jak przed swiatlami wrzuce na luz i dochamuje i tylko czekajac ze 2minuty na swiatlach mam spalanie 0,0l

normalnie chyba blue efficiency w audi... :polew: :polew:

tak wiec prosze ochlonac, zrobic test na baku, pojezdzic tak przez miesiac i wtedy przyjsc, potwierdzic i powiedziec ze i jazda jest zadowalajaca i spalanie jest takie, wtedy kopne w dupe po co bylo kupowac 3.0tdi i wydawac tyle pieniedzy ze nie wspomne o zanieczyszczeniu srodowiska...

Opublikowano

jaki wywód :kox:

Opublikowano

:bry:

No tak czytam i czytam i :nuda:

KERCZI wszystkiego najlepszego stary pierdziochu

właśnie coś tak mi się wydawało że Ci coś latek przybyło zwłaszcza patrząc na ML :decayed:

Kolejny rozbawiony :)

Tak normalnie okolo 7 litrow w trasie nawet 7,5 pokazuje fis.

Czym cie rozbawilem :naughty:

Te 5.7 litra osiągalne, jeżeli tak samo jak w tym q7 te 15 litrów to szerokiej drogi życzę :decayed:

Zieluch sklej :notworthy:

moja ma podane na wklejce w mieście 13,4L/100l gdybym wam nie pokazał fis-a to pewnie też byście mnie wyśmiali

Prosty przykład kolega ma B6 avant 2,5TDI jego miasto 12,5l w firmie auto dał wspólnikowi na kilka dni oddał mu ze wskazaniem coś koło 9L :shocked: ten nie mógł uwierzyć bo nigdy nie udało mu się na tyle zejść styl jazdy troche oleju w głowie za kółkiem i przeidywania sytuacji co dzieje się przed maską i można ja gdybym się sczepił z Cubrem na mieście :kox: na dłużej to pewnie też by było 20/100

i 20 punktów :decayed: więc dyskusja jałowa jak na kiełbaskach Zieluch nawet mi nie piśnij z ripostą :bicz2:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 13:43_________________________________________________

Idac tym krokiem jak przed swiatlami wrzuce na luz i dochamuje i tylko czekajac ze 2minuty na swiatlach mam spalanie 0,0l

normalnie chyba blue efficiency w audi... :polew: :polew:

Karol FIS podaje spalanie na podstawie danych z przepływki , wskaźnika paliwa i prędkości obrotowej kół dlatego jak stoisz to jest 0,0 bo brak jest jednego wskazania i tak jest tylko na chwilowym bo postój tak kilkanaście min. to zobaczysz że średnie wzrasta bo liczy przepał na trasie

Opublikowano

Zieluch nawet mi nie piśnij z ripostą :bicz2:[br]

A kolezka gadu-gadu ma :sesese::nabijasie:

Opublikowano

japierdoled.jpg

Opublikowano
  • Autor

Chociaz tyle :tongue4:

Az musze sprawdzić ile pali 3.0tdi na tempomacie przy 120km/h, bo coś czuje że wtedy ciężko te 5.7 osiągnąć ale mogę się mylić.

nie przekraczając 100 km/h w trasie osiągniesz takie spalanie :kox: testowalem na swoim 3.0 TDI ale fakt wyszło 5,9 :cool1: i to nie jest jazda :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Chociaz tyle :tongue4:

Az musze sprawdzić ile pali 3.0tdi na tempomacie przy 120km/h, bo coś czuje że wtedy ciężko te 5.7 osiągnąć ale mogę się mylić.

nie przekraczając 100 km/h w trasie osiągniesz takie spalanie :kox: testowalem na swoim 3.0 TDI ale fakt wyszło 5,9 :cool1: i to nie jest jazda :wallbash: :wallbash: :wallbash:

No i do tego dochodzi 6 bieg i niskie obroty to tak jak mówisz da się osiągnąć taki wynik.

Opublikowano

Co z tego że się da, tylko po co :decayed:

Opublikowano

japierdoled.jpg

1268161278_by_mariuszk11_500.jpg

Opublikowano
:lol1::D
Opublikowano

Co z tego że się da, tylko po co :decayed:

żeby przekonac Pabla :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Co z tego że się da, tylko po co :decayed:

żeby przekonac Pabla :polew: :polew: :polew:

Zieluch mnie nie trzeba bo jestem w stanie uwierzyć takie spalanie i nie chce się zakładać o moje auto :decayed:

Opublikowano

A już mylślałem ;( Jak Pablo wszystko juz wie i wierzy to po co ta dyskusja :laghing2:

Opublikowano

A już mylślałem ;( Jak Pablo wszystko juz wie i wierzy to po co ta dyskusja :laghing2:

Zieluch ale oni nie dla mnie dyskutują i ja tu nie jestem głównym pytającym tylko zaczęło się od zakładu :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.