Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

krakowskie łobuzy... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siemanko :kox::hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

wcale ten przewozy osób nie sa takie tanie :gwizdanie: kilka razy jechałem i różnica wynosiła dosłowanie 2-4 zł w stosunku co do TAXI

ps :siema:

Opublikowano

zalezy w jakich godzinach i jakie odległości , moim zdaniem są tańsze niż taxi , plus taki ze przed kursem wiesz ile zapłacisz i to jest dobre.

przykładowo ostatnio Moja wracała trasa Szpital Prokocim- os. Kurdwanów koszt 12 zł , znajdz mi taxi za tą cene :wink4:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 10:38_________________________________________________za samo trzaśnięcie drzwiami tyle biorą dzieliwory

Opublikowano

Najgorsze że ta ustawa godzi we wszystkie przewozy okazjonalne....

Ktoś jak wesela obstawia będzie musiał kupic busa lub licenję zrobic :kox:

Będzie trybunał :naughty:

wcale ten przewozy osób nie sa takie tanie :gwizdanie: kilka razy jechałem i różnica wynosiła dosłowanie 2-4 zł w stosunku co do TAXI

:polew: skoro nie są takie tanie to po co to całe zamieszanie :naughty:

BTW pochwal sie ile płaciłesz za powrót z Matejki na Okulickiego taryfą, a ile zapłaciłeś 4carem :gwizdanie:

Opublikowano

Witam Kolegow,

ma moze ktos VAGa z Olkusza?

Opublikowano

elo :hi:

Wie ktoś co to za felgi 8E0 601 025 AQ Da się to jakoś sprawdzić ??

Opublikowano
  • Autor

pochwal sie ile płaciłesz za powrót z Matejki na Okulickiego taryfą, a ile zapłaciłeś 4carem :gwizdanie:

nie jest to ważne , bo to jakaś abstrakcja byla....

Wystarczy ze w nocy ceny mają prawie takie same jak TAXI wiec wole jechać Taxi niż .....

W dzień Dobrego Pasterza 122 => Zakopiańska 56 36 zł :shocked: :shocked: :shocked: Taxówką w życiu bym tyle nie zapłacił :gwizdanie: moze mnie przejebał gość może nie , renome stracili a że mój ojciec kiedyś jeździł na TAXI to będe ich promował a nie jakiegos stwora :kox: :kox: :kox: a róźnica 5 zł to nie jest róźnica

Opublikowano

Siema Brylanty ;0[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 12:22_________________________________________________normalnie, to przeciez model z a4 :wink4:

Opublikowano
:hi: siema z rana :)
Opublikowano
  • Autor

Wie ktoś co to za felgi 8E0 601 025 AQ Da się to jakoś sprawdzić ??

ta felga to model RS6 :gwizdanie: czyli to co Ja miałem w B7 i w B6, to co ma Zieluch , to co ma Kerczi , teraz zakupil Je Fantomas :cool1:

Opublikowano

mis to co wkleil muskel to nie jest rs6, david to mial w b7

Opublikowano

S-line :wink4:

Opublikowano
  • Autor

mis to co wkleil muskel to nie jest rs6, david to mial w b7

Miś ale Ja podaje to co jest z numeru katalogowego podanego przez Miodzio a nie to co pokazał Muskel :tongue4:

Opublikowano

pochwal sie ile płaciłesz za powrót z Matejki na Okulickiego taryfą, a ile zapłaciłeś 4carem :gwizdanie:

nie jest to ważne , bo to jakaś abstrakcja byla....

Wystarczy ze w nocy ceny mają prawie takie same jak TAXI wiec wole jechać Taxi niż .....

W dzień Dobrego Pasterza 122 => Zakopiańska 56 36 zł :shocked: :shocked: :shocked: Taxówką w życiu bym tyle nie zapłacił :gwizdanie: moze mnie przejebał gość może nie , renome stracili a że mój ojciec kiedyś jeździł na TAXI to będe ich promował a nie jakiegos stwora :kox: :kox: :kox: a róźnica 5 zł to nie jest róźnica

5 zł i tak zawsze leci na napiwek

Opublikowano

5 zł i tak zawsze leci na napiwek

W Krakowie ? :shocked:

Nie możliwe :no: :no: :no:

W 50gr jeszcze bym uwierzył.. :polew: :polew:

~~~ chociaż samo Krakowiak i napiwek - to już brzmi jakoś dziwnie.. :gwizdanie:

:bag::dziura:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.