Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

lece do Was :evil:

a co do zawałów u mężczyzn to jesteście w błędzie, Tomasz jest w największej grupie ryzyka jeśli chodzi o wiek :confused4:

przechlapane mają właśnie młodzi goście do 45 roku życia, u starszych tworzy się w pewnym wieku dodatkowy krwioobieg który daje te pare złotych minut na możliwość uratowania życia, a skąd ta wiedza?? parę lat temu pochowałam dobrego kolege w wieku 37 lat właśnie po zawale i lekarz jego żonie długo to tłumaczył czemu tak się stało, aaa i jeszcze mój tatuś miał już 3 zawały i wciąż oddycha :gwizdanie: tyle w tym temacie :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzień dobry wszystkim :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Hehe... A6KLUB.PL też organizuje swój zlot. Oto szczegóły:

Zapisy na III Urodziny Audi A6 Klub Polska.

Miło mi poinformować , że w końcu udało się wszystko ustalić i oficjalnie otwieramy zapisy na Urodziny Klubowe :)

Najpierw jednak mała niespodzianka :) Nasze III Urodziny Klubowe będą połączone z I Urodzinami klubu A8 :)

Tym razem nasze Urodziny odbędą się koło Łodzi , w terminie od 1 do 3 maja 2011 roku :)

Nasz ośrodek to : OWH Prząśniczka

Strona www: http://www.hotelprzasniczka.com.pl/

Liczba miejsc jest ograniczona do 150 osób , więc kto pierwszy ten lepszy :) Zapisy będą prowadzone równolegle na dwóch forach ale lista osób zapisanych będzie taka sama na obydwóch forach i na bieżąco aktualizowana.

Oto nasza oferta:

1 maja

Przyjazd i zakwaterowanie w hotelu od ok. godziny 12:00

Obiad

Impreza bankietowa na sali z naszym DJ-em Cameleonem w roli wodzireja.

2 maja

Śniadanie

Obiad

Impreza grillowa w hatce grillowej z DJ-em Cameleonem w roli wodzireja.

3 maja

Śniadanie

Pakowanie i wymeldowanie z hotelu do ok. 14:00

=====================================================================================================

W menu grillowym mamy:

- szaszłyki

- karczki

- kiełbasa z grilla

- stół wiejski (poniżej)

- żurek z kiełbasą

stół wiejski w skład którego wchodzą:

- szynka wiejska

- kiełbasa

- kaszanka

- salceson

- smalec

- sałatka grecka

- twarożek ze szczypiorkiem

- ogórki kiszone

- pomidory

- kawa, herbata (bez ograniczeń)

- napoje zimne (soki Hortexu, woda mineralna, Cole , Fanty itp.) (bez ograniczeń)

- piwo (praktycznie bez ograniczeń)

- wódka (25 butelek 0,5L)

Dodatkowo:

- pieczywo, ketchup, musztarda, sos czosnkowy i inne pierdoły :)

W menu bankietowym mamy:

zupa:

* Rosół królewski z kawałkami kurczaka i grzybami Mung

danie ciepłe:

* Barsz czerwony z krokietem

danie gorące:

* DeVollaile z frytkami i bukietem surówek

Dodatki:

* deska mięs pieczonych

* udko z kurczaka panierowane

* śledź w oleju

* jajka faszerowane

* sałatka jarzynowa

* półmisek wędlin tradycyjnych

* deska serów pleśniowych

* galaretki drobiowe

Jako dodatki:

- Patery z owocami (banany , winogrona , jabłka itp.)

- Patery z ciastami (np. jabłecznik, sernik, biszkopt z owocami i galaretką, jogurtowe, makowiec – do wyboru do koloru)

- Pieczywo, masło, chrzan, żurawina, ogórki i papryka konserwowa, pieczarki marynowane, ogórek, pomidor.

- Kawa, herbata (bez ograniczeń)

- napoje zimne (soki Hortexu, woda mineralna, Cole , Fanty itp.) (bez ograniczeń)

- piwo (praktycznie bez ograniczeń)

- wódka (25 butelek 0,5L)

Śniadania to stół szwedzki w którego skład wchodzą:

* parówki

* jajecznica

* chleb

* wędliny

* pasztety

* sery żółte i białe

* pomidory

* ogórki

* i inne rzeczy nie ujęte wyżej

* kawa , herbata , napoje

* jogurty

Obiady

* Dwa rodzaje zup do wyboru

* Dwa rodzaje mięs na paterach

Jako dodatki:

* ziemniaki , ziemniaki pieczone , frytki , kluski śląskie

* sałatki do wyboru

* oczywiście kompot , kawa i herbata

* deser w formie ciasta

Oczywiście parking na terenie ośrodka darmowy :) monitorowany :)

Pełna ramówka naszych Urodzin , już niebawem się pojawi , ponieważ musimy dograć jeszcze kilka szczegółów.

Już teraz mogę zdradzić , że:

* Będzie kilka konkursów , oczywiście z nagrodami (puchary , dyplomy i inne, także dla naszych pociech) w tym także konkursy z Paintballem.

* Będą w wolnym czasie zorganizowane zabawy (np. Paintball , więcej informacji w późniejszym terminie oraz koszty)

"Możliwość pojedynków paintballowych - nie jest wliczone to w cenę, dlatego chętni mogą spróbować swoich sił, regulując to finansowo na miejscu. . (20 zł 100 kulek) i każdy uczestnik musi sam zadbać o strój. . . "

* oczywiście nie może zabraknąć konwoju z A6 i A8 w jakiś plener , połączonego ze zdjęciami :)

Będą jeszcze niespodzianki , których nie mogę oczywiście zdradzić , bo nie były by niespodziankami :)

Zapewniam jednak wszystkich , że NIKT nie zostanie pominięty i cały nasz czas zostanie bardzo dobrze spożytkowany , tak , że każdy coś dla siebie znajdzie , a i grupowo nie będziemy narzekać :)

Teraz najważniejsze czyli cena :)

Kwota za cały pobyt dla osoby dorosłej z wszystkim już wliczonym to : 370zł

Dzieci do lat 4 mają pobyt za DARMO!!

Dzieci do lat 10 płacą 50%!!! kwoty :)

Na 370zł składają się :

* nocleg : 45zł / osobę na noc

* śniadanie : 18zł / osobę (patrz wyżej co jest w cenie)

* obiad : 35zł / osobę (patrz wyżej co jest cenie)

* grill : 45zł / osobę (patrz wyżej co jest w cenie)

* bankiet : 80zł / osobę (patrz wyżej co jest w cenie)

* konkursy z paintballem : 4zł / osobę (bez zabaw w wojny)

* dodatkowe napoje typu Cola , Fanta itp : 3zł / osobę

* DJ : 10zł / osobę dorosłą ( 2 imprezy do białego rana , z konkursami karaoke , śpiewaniem na żywo itp.)

Reszta czyli , 32zł jest narazie tajemnicą ale zapewniam wszystkich , że na zakończenie urodzin pokażę wszystkim , że ani 50 groszy nie wziąłem sobie , ani nie poszły na jakieś dziwne cele , tylko i wyłącznie na te związane z Urodzinami i zapewnieniem maksymalnej satysfakcji dla wszystkich przybyłych :)

Zaliczka musi być wpłacona do końca marca w wysokości 50% całej kwoty.

Po wpłaceniu zaliczki , nie ma możliwości odwrotu , gdyż my jako Klub musielibyśmy ponosić koszty ewentualnych nadpłat za nie przyjechane osoby.

Pieniądze proszę przelewać na podane niżej konto , na żadne inne:

UWAGA! UWAGA ! UWAGA ! UWAGA! UWAGA!

WPŁATA PIENIĘDZY MA ŚCIŚLE USTALONE ZASADY. KAŻDY FORUMOWICZ W TYTULE PRZELEWU MUSI NAPISAĆ SWÓJ LOGIN NASTĘPNIE SWOJE IMIĘ I NAZWISKO.

PRZYKŁADOWO:

TYTUŁ PRZELEWU:

LOGIN Z FORUM, IMIĘ I NAZWISKO

WPŁATA PIENIĄŻKÓW NA KONTO:

75 1240 4432 1111 0000 4720 6032

Bank Pekao I Oddział Kraków

Iwo Zarzycki

Ul. Dekerta 17/20

30-703 Kraków

Proszę w tym temacie wpisywać się TYLKO osoby , które jadą na pewno czyli na 100%. Można prowadzić tylko dyskusję o samych zapisach oraz hotelu i tym co napisałem. Luźna dyskusja prowadzona jest w tematach poniżej tego w tym dziale.

Przykład wpisu:

1,2,3 Mad_MAX (Iwo) + żona (Aga) + synek (Maks)(5 lat)

======================================================

Aktualna lista:

1.2. Mad_MAX (Iwo) + żona (Aga).

3.4. carlos (Karol) + Dominika

5.6.7. cameleon741 (Andrzej) + żona (Ewa) + syn (Kamil)

8.9. Alukard (Mateusz) + Ania

10.11 Dankan + Izabela

12.13 surowy (Rafał) + Suróweczka (Ola),

14.15 vippassat (Piotr)+ Dorota

16.17 SYLJED(Sylwia) + Andrzej

18.19 olo_gsm(Olek) + żona Daria + dwie córki Ania (2lata) i Ada (4 lata)

20. DaveA6 (David)

21. 22. monapiastoof (Monika) + Tomek

23.24 Bartek19mm + Agusitta19mm

25. Kri$ (Krzysiek)

26.27 neimaD (Damian) + Anna (Anna) :D

28.29. Skorup (Jacek), + Waldek

30.31 wiciu82 (Sławek) + Dominika

32.33 Jurek85 (Jurek) + Ewelina - żona + córka (Sarka 2,5 roku)

34.35 Voytec (Wojtek) + mA3rtA6 (Marta)

36.37. Lechu (Michał) + Ania

38.39 Arekjask (Arek) + żona (Ania)

40.41 Ayvor (Michał) + żona (Marta)

42.43. SERGIO (Adam) + żona (Asia) + synek (Kacper 3,5 roku)

44. marta (Marta)

45.46. FOSS (Damian) + FOSSICA (Milena) + FOSSANKA'1 (Martynka 5 lat :PP) + FOSSANKA'2 (Maja 2 latka)

47.48.49.50 danielek (Daniel)+dziewczyna danielka (Dorota)+brat danielka(Karol)+szfagierka danielka(Sylwia)

51. Michaelo (Michał)

52.53. --RaDeK-- (Radek) + Natalia

54.55 Kuna (Piotr) + żona Kuny

Opublikowano
  • Autor

drogo jak cholera mają ten zlot :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

BTW :siema:

Opublikowano

Dzień dobry wszystkim z AA

lece do Was :evil:

a co do zawałów u mężczyzn to jesteście w błędzie, Tomasz jest w największej grupie ryzyka jeśli chodzi o wiek :confused4:

dzięki ;( to mnie pocieszyłaś dobrze że już chociaż fajki odstawiłem
a do tyłu co sobie wstawi sofe od sąsiada :mysli:

drogo jak cholera mają ten zlot :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

wiesz klasa wyższa premium to zobowiązuje :naughty:
Opublikowano

drogo jak cholera mają ten zlot :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

370 PLN w porównaniu do naszych 270 PLN to pokaźna różnica a pobyt, atrakcje, menu i cała reszta porównywalne do naszej imprezy (poza 25 flaszek wódki na 150 osób :polew:)

Opublikowano
  • Autor

zobowiązuje ale bez jaj to w takim razie Bukowina powinna kosztować 450 zł :gwizdanie:

ps. Transit a co jest porównywalne ? brak obiadu w dniu przyjazdu :cool1:

Opublikowano
a do tyłu co sobie wstawi sofe od sąsiada :mysli:

nie no Tomciu Ty mu sprezentujesz od siebie z auta jak sobie kupisz A8 za kase ze szkoły śpiewu i tańca :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zobowiązuje ale bez jaj to w takim razie Bukowina powinna kosztować 450 zł :gwizdanie:

ps. Transit a co jest porównywalne ? brak obiadu w dniu przyjazdu :cool1:

Oto nasza oferta:

1 maja

Przyjazd i zakwaterowanie w hotelu od ok. godziny 12:00

Obiad

Impreza bankietowa na sali z naszym DJ-em Cameleonem w roli wodzireja.

Ja tam widzę że obiad jest po przyjeździe :gwizdanie: Poza tym ani na naszym zlocie nie byłem ani na ich nie będę, ale z tego co widzę prawie wszystko jest na porównywalnym poziomie. Zatem ich 370 PLN w porównaniu do naszych 270 PLN to BAAARDZO DROGO.

Opublikowano

:hi:

Po co w ogóle to porównanie z ich zlotem, zdecydowanie mają za drogo i na pewno zlot na niższym poziomie niż u nas w Bukowinie :gwizdanie:

Opublikowano

zobowiązuje ale bez jaj to w takim razie Bukowina powinna kosztować 450 zł :gwizdanie:

no jak byś miał z tyłu znaczek A6 to bez dwóch zdań :decayed:

nie no Tomciu Ty mu sprezentujesz od siebie z auta jak sobie kupisz A8 za kase ze szkoły śpiewu i tańca :polew: :polew: :polew: :polew:

nie szybciej zarobie jak wyślę do Animal Planet filmik jak 2302623_winia_w_chlew_w_gospodarstwie.jpg tańczy i śpiewa

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

nie szybciej zarobie jak wyślę do Animal Planet filmik jak 2302623_winia_w_chlew_w_gospodarstwie.jpg tańczy i śpiewa

:polew: :polew: :polew:

A po co Tomek jak on grał już w Batmanie :kox: :kox: :kox:

53353467.jpgimages1lz.jpg

Opublikowano

Tomcio pomoge Wam z Zieluchem przy tej szkole tańca:

Macie plakaty:

tom1.jpg

tom2.jpg

tom3.jpg

tom4.jpg

Opublikowano

O w kurfe :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:kox:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

o ja pierdzieleeeeeee :polew: :polew: :polew: :polew:

macie chyba duzo czasu

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.