Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak większość pojedzie to ja jestem za

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

80247287.jpg

PABLO kubota edyszyn :polew:

kubota-demotywator.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew:

ykk :polew: :polew: :polew:

Dla jasności miałem Adidasa klapki :decayed::polew:

Szacun :cool1:

Opublikowano

jak większość pojedzie to ja jestem za

Na dniach będzie trzeba ustalić kto pojedzie :wink4:

Ok to dobranoc :)

Gaszę :hi:

Opublikowano

Ok to dobranoc :)

Gaszę :hi:

Odpaliłem :)

Ok to dzień dobry :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema Pancie :hi:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor
:siema: w kolejny za***isty dzień :decayed:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:siema::)

Wszyscy siemiają :decayed:[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 13:41_________________________________________________Ktoś robi interesy w Bukowinie na klubowiczach, najpierw zginęła kurtka Nosfera a teraz listwy z B8 i właśnie zostały wystawione na sprzedaż :polew:

http://allegro.pl/audi-a4-8e0-listwa-drzwi-dolna-s-line-i1536148065.html

Opublikowano

:siema::)

Wszyscy siemiają :decayed:[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 13:41_________________________________________________Ktoś robi interesy w Bukowinie na klubowiczach, najpierw zginęła kurtka Nosfera a teraz listwy z B8 i właśnie zostały wystawione na sprzedaż :polew:

http://allegro.pl/audi-a4-8e0-listwa-drzwi-dolna-s-line-i1536148065.html

Tak z B8 :rolleyes:

Opublikowano

Tak z B8 :rolleyes:

Przecież żartuje :polew:

Opublikowano
:hi: ale super pogoda aż chce sie żyć :notworthy: widać ze lato sie zbliża [br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 16:33_________________________________________________ta B8 :kox::slina:
Opublikowano

Z tego co tu wyczytałem to nie spodziewają się RS4 w sedanie :thumbdown:

Ale nie powiem bo Avant pierwszy raz mi się za***iście podoba w tej budzie :kox:

Ten nowy wzór felg strasznie mi się podoba :)

gruszka wrzucam Twoje linki to tematu RS4 B8 w nowościach bo nikt tam nie z aktualizował :wink4:[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 16:44_________________________________________________A więc z tego wynika że będzie w granicach 500KM :kox:

Opublikowano

Wąski :notworthy:

Opublikowano

Z tego co tu wyczytałem to nie spodziewają się RS4 w sedanie :thumbdown:

Ale nie powiem bo Avant pierwszy raz mi się za***iście podoba w tej budzie :kox:

Ten nowy wzór felg strasznie mi się podoba :)

gruszka wrzucam Twoje linki to tematu RS4 B8 w nowościach bo nikt tam nie z aktualizował :wink4:[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 16:44_________________________________________________A więc z tego wynika że będzie w granicach 500KM :kox:

A w realiach okaże się że ledwie 450 jest :decayed: :decayed: :naughty::polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Z tego co tu wyczytałem to nie spodziewają się RS4 w sedanie :thumbdown:

Ale nie powiem bo Avant pierwszy raz mi się za***iście podoba w tej budzie :kox:

Ten nowy wzór felg strasznie mi się podoba :)

gruszka wrzucam Twoje linki to tematu RS4 B8 w nowościach bo nikt tam nie z aktualizował :wink4:[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 16:44_________________________________________________A więc z tego wynika że będzie w granicach 500KM :kox:

A w realiach okaże się że ledwie 450 jest :decayed: :decayed: :naughty::polew:

Będzie chyba 4.0T V8 także nie powinno być problemu jaki był z trzymaniem serii w wolnossącym 4.2 V8 :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.