Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomek ale pelna skora i jeszcze w kolorze z pupy

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:kox: :kox: :kox:
Opublikowano

nie na kjs tylko to jest wersja kjsgsi panie[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 21:57_________________________________________________

od kiedy polska dolaczyla do schengen w niemczech kradziez samochodow wzrosla o 250%

polowa skradzionych samochodow w DE jest dziubnieta przez polaka

Zastanawiaja sie nad powrotem do kontroli granicznych :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 19:48_________________________________________________bardzo smieszne :D

Tomek http://moto.allegro.pl/kompletne-wnetrze-do-audi-a4-b7-2004-2008-s-line-i1536993909.html

i wtedy juz nie bedzie tyle wnętrz s-line do sprzedania

Opublikowano

Tomek ale pelna skora i jeszcze w kolorze z pupy

miałem taką w poprzedniej coś nie pasuje :angry:

P1000655.jpg

:tongue4: tak szczerze to się mi już odechciewa bawić z tym żeby się jeszcze coś trafiło w pobliżu i tak żebymy się nie musiał pierprzyć z tym przekładaniem obić (bo czeka mnie to jak nie będzie pełnej elektryki) sufit czarny to znowu daszka nie ma z home link powoli się już rozglądam za czymś innym bo mi się już trochę znudziła :rolleyes: chociaż nie ukrywam że atrakcyjność na odsprzedaż by na pewno wzrosła te twoje boczki tylne nadal aktualne

Opublikowano

no jak taki zapał u wszystkich ja już nawet nie pytam

no trudno, odbijemy sobie w Sobotę :kox:

19 w Mordorze :wink4:

Buahahaha :) DO Bukowiny znowu jedziecie ? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Możemy tak to nazwać że jest to Bukowina :naughty:

Opublikowano

2x chyba czteropak Pepsi :decayed:

Do poł litra ? :) Eeeee za dużo by było :)

Opublikowano

Do poł litra ? :) Eeeee za dużo by było :)

czego pół litra :mysli:

miało być kulturalnie :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

pół litra chyba na pierwsze 15 minut :decayed:

Opublikowano

pół litra chyba na pierwsze 15 minut :decayed:

:) Bara bara riki tiki :)

Ide w kime :)

Opublikowano

pół litra chyba na pierwsze 15 minut :decayed:

a już myślałem że będzie inaczej i sobie miło pogawędzimy :naughty:

moja żona widzi was tylko albo w trakcie spożywania albo po spożywaniu i teraz też :mysli: oby nie skończyło się tak że będzie mi chowala kluczyki w niedziele :decayed:

Opublikowano
  • Autor

spokojnie Tomku, Ja z nią porozmawiam w Sobotę :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

a ja Jej nawetr filmik zaprezentuje :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

a ja Jej nawetr filmik zaprezentuje :polew: :polew: :polew:

oooo to widze że będziesz :good: :good: :good: i to mi się podoba :kox:

Opublikowano

a ja Jej nawetr filmik zaprezentuje :polew: :polew: :polew:

Themon Ci wytłumaczy że to błąd

Opublikowano

a ja Jej nawetr filmik zaprezentuje :polew: :polew: :polew:

Themon Ci wytłumaczy że to błąd

a ja bede nadal trzymal telefon w reku i pokazywal, niczym Siemian karafffke :polew: :polew:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 23:05_________________________________________________

a ja Jej nawetr filmik zaprezentuje :polew: :polew: :polew:

oooo to widze że będziesz :good: :good: :good: i to mi się podoba :kox:

no niestety nie bede :thumbdown:

Opublikowano

19 w Mordorze :wink4:

A wiesz gdzie w Krakowie jest Mordor :naughty: :naughty: :naughty:

BTW Kerczi PW :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Jarko, TF :kox:

Opublikowano

Jarko juz :wink4:

Opublikowano

Dzięki Panie :notworthy:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.