Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko jak podpiac ori kamere do a4 skoro nie wystepowala...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zieluch dał 300zł. wolałbym dopłacić i mieć miód maline...[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 12:22_________________________________________________zieluch ma z jakiegoś VW chyba. No jakoś się da napewno bo znam jeszcze jedną osobę która tak ma

Opublikowano

zieluch dał 300zł. wolałbym dopłacić i mieć miód maline...[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 12:22_________________________________________________zieluch ma z jakiegoś VW chyba. No jakoś się da napewno bo znam jeszcze jedną osobę która tak ma

to na czym polega ta miód malina?? :gwizdanie:

Zresztą możesz zobaczyć w niedziele Kerczi u mnie jak chcesz powinienem być.

Opublikowano

na tym że w nocy normalnie wszystko widać...

Opublikowano

podczerwień podczerwieni nie równa :naughty:

Opublikowano

Witam

w ten h*jowy dzień mialem w nocy włam do gabinetu od rana policja zdejmowanie śladów

żeby tym h*jom złodziejom bokiem wyszło :chytry:

Opublikowano
  • Autor

Witam

w ten h*jowy dzień mialem w nocy włam do gabinetu od rana policja zdejmowanie śladów

żeby tym h*jom złodziejom bokiem wyszło :chytry:

Wiemy wiemy że dziś 1 Kwietnia :kox:

Opublikowano

Witam

w ten h*jowy dzień mialem w nocy włam do gabinetu od rana policja zdejmowanie śladów

żeby tym h*jom złodziejom bokiem wyszło :chytry:

nie dość że tancerz i wokalista to jeszcze kabareciarz :decayed::naughty::kox:

Opublikowano

No niestety to nie pryma aprilis h*je wyłamali drzwi łomem mrodujemy się ze szwagrem żeby jakoś je poprostować żeby dało się je zamknąć na noc

Opublikowano

uuuu powaga?? Jeśli tak to rzeczywiście nie ciekawie... A dużo wyniesli? W sumie napewno wszystko ubezpieczone, ale niepotrzebny kłopot i nerwy...

Opublikowano

Dużo nie wynieśli ale drzwi rozpiździli tak że masakra :disgust:

Opublikowano

:siema: wszystkim.

FANTOMAS współczuję :kwasny:

Opublikowano

a myslalem ze takich rzeczy juz sie nie robi.... masakra... :wallbash: :wallbash:

to moze na odstresowanie tak KIEŁBACHY dzisiaj??

Opublikowano

a myslalem ze takich rzeczy juz sie nie robi.... masakra... :wallbash: :wallbash:

to moze na odstresowanie tak KIEŁBACHY dzisiaj??

Ale pod warunkiem, że będą tak samo pyszne jak wczoraj :decayed:

Opublikowano

Ja wczoraj byłem ze znajomym na kiełbaskach w NH przy placu centralnym i 100 razy mają lepsze niż pod halą, sam on mi nie wierzył bo nawet nie wiedział że są tam kiełbaski, od tej pory tylko tam będzie jeździć :naughty:

Opublikowano

Ale tam są dziury kto Ci tam pojedzie ? :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ale tam są dziury kto Ci tam pojedzie ? :decayed: :decayed:

Jakie dziury Paweł, byłeś tam z nami, chyba nie :tongue4:

Do ronda Czyżyńskiego masz dobrą drogę bo jedziesz Jana Pawła II i z 2km od ronda w stronę placu centralnego troszkę gorsza jest jezdnia ale nie ma dziur także spokojnie można tam jeździć.

Opublikowano

Ale tam są dziury kto Ci tam pojedzie ? :decayed: :decayed:

Jakie dziury Paweł, byłeś tam z nami, chyba nie :tongue4:

Do ronda Czyżyńskiego masz dobrą drogę bo jedziesz Jana Pawła II i z 2km od ronda w stronę placu centralnego troszkę gorsza jest jezdnia ale nie ma dziur także spokojnie można tam jeździć.

tak tak :cool1: a świstak siedzi i tego.. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja wczoraj byłem ze znajomym na kiełbaskach w NH przy placu centralnym i 100 razy mają lepsze niż pod halą, sam on mi nie wierzył bo nawet nie wiedział że są tam kiełbaski, od tej pory tylko tam będzie jeździć :naughty:

Jadłem tam i wole jednak zjesc pod Halą :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.