Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: cześć z wieczora ,

nie ma to jak posłuchać Armin Van Buurena przy mocnym drinku :dance2: powiem Wam Ze house music wchodzi jak złoto przy lekkim szumieniu w głowie :wink4:

a co mi tam po pracy trzeba sie wyluzować :tongue4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a najnowszego slyszales??? Masakra

Opublikowano

tak mam tych epizodów troche i wszystkie są bardzo dobre aż chce sie na imprezke wyskoczyć jak sie tego słucha :good:

teraz słucham 497,500,501 :kox: polecam do samochodu do szybkiej jazdy :good:

Kerczi nieźle wymiatałeś w BT, kwalifikujesz sie do You Can Dance :wink4:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 23:48[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 23:53_________________________________________________stare ale dobre

[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 23:58_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=KYGacambtn4
Opublikowano

ale to masz strasznie drogo Tomcio :gwizdanie:

a czytałeś dokładnie opis :mysli: to nie są zwykłe tylko z jaśkami z tyłu tak jak ja mam więc cena musi być większa no i pełna skóra wiem że cena może nie jest deebest ale ten tył mi troche robi robote bo mógłbym wtedy sprzedać swój stary pełen komplet a tak muszę zabrać jaśki i tył traci na wartości bo boczki już pupy będą niekompletne

widze ze z kiełbasek nici dzisiaj :cool1:

no jak taki zapał u wszystkich ja już nawet nie pytam :disgust:

no jak z poduchami to tak. Też taką kanape miałem poprzednio (pod airbag) tyle że bez airbag w środku.. :wink4:

Dobra miałem sobie z wami podyskutować ale w sumie to ide spać.

Opublikowano

gadali jak Mania z Cubrem w BT o pilce :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Miodzio Ty zakladales juz kamere cofania??

Opublikowano
  • Autor

gadali jak Mania z Cubrem w BT o pilce :polew: :polew: :polew:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

:siema:

Opublikowano

gadali jak Mania z Cubrem w BT o pilce :polew: :polew: :polew:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

:siema:

Siema Olo

Opublikowano
  • Autor

Kerczi wiesz już coś na temat Croatii ? :cool1:

Opublikowano

:hi:

Miodzio Ty zakladales juz kamere cofania??

Tak mam u siebie już zainstalowaną :gwizdanie:

Opublikowano

Cub jeszcze bez konkretow...

David wczoraj poszlo....

Miodzio Ty masz ta zamiast tablicy rejestracyjnej??? jak rozwiazales sprawe nierownomiernego oswietlania tablicy??? Bo mnie to bedzie irytowac...

Masz tak ze po wbiciu wstecznego uruchamia sie obraz na rns czy musisz recznie przelaczac???

Opublikowano

Cub jeszcze bez konkretow...

David wczoraj poszlo....

Miodzio Ty masz ta zamiast tablicy rejestracyjnej??? jak rozwiazales sprawe nierownomiernego oswietlania tablicy??? Bo mnie to bedzie irytowac...

Masz tak ze po wbiciu wstecznego uruchamia sie obraz na rns czy musisz recznie przelaczac???

co do oświetlenia to wsadziłem drugiego led-a. Nie jest to ideał no ale cóż .... a kamerka odpala się po włączeniu wstecznego przez przekaźnik żeby nie zniekształcało obrazu. Kamerka jest zainstalowana w miejscu ori oświetlenia tablicy naturalnie. Kupowałem na Balickiej od tego gościa

http://allegro.pl/kamera-cofania-ford-mondeo-focus-kuga-c-max-s-max-i1524530132.html

Wygląda bardzo podobnie do tej co mam u siebie.

Opublikowano

David wczoraj poszlo....

:good:

siemanko wszystkim :hi: na ten weekend :kox:

Opublikowano

Cub jeszcze bez konkretow...

David wczoraj poszlo....

Miodzio Ty masz ta zamiast tablicy rejestracyjnej??? jak rozwiazales sprawe nierownomiernego oswietlania tablicy??? Bo mnie to bedzie irytowac...

Masz tak ze po wbiciu wstecznego uruchamia sie obraz na rns czy musisz recznie przelaczac???

co do oświetlenia to wsadziłem drugiego led-a. Nie jest to ideał no ale cóż .... a kamerka odpala się po włączeniu wstecznego przez przekaźnik żeby nie zniekształcało obrazu. Kamerka jest zainstalowana w miejscu ori oświetlenia tablicy naturalnie. Kupowałem na Balickiej od tego gościa

http://allegro.pl/kamera-cofania-ford-mondeo-focus-kuga-c-max-s-max-i1524530132.html

Wygląda bardzo podobnie do tej co mam u siebie.

i jaki obraz jest tak rzeczywiscie z reka na sercu?? jak w nocy?? duzo rezania???[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 11:37_________________________________________________

David wczoraj poszlo....

:good:

siemanko wszystkim :hi: na ten weekend :kox:

Strzala Henio

Opublikowano

Kerczi no jest troszeczkę pier... trzeba rozebrać tapicerkę klapy bagażnika i przeciągnąć kable przez gumę między kabina a klapą do lampy.Kable do radia przeciągnąłem progami bo lepiej mi było tak niż rozbierać plastiki podsufitki. Najlepiej jest też rozebrać boczek wraz z subwooferem żeby mieć swobodne dojście do kabli przy lampie.

Co do obraz w dzień jest jak najbardziej ok a w nocy juz gorzej :/ jak jest ciemno to praktycznie nic nie widać. Trzeba by może poszukać kamery z podczerwienią ale ja takowej nie znalazłem w miejsce ori. Ogólnie fajny gadget :wink4: Polecam ten temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=182782.0;highlight=kamera+cofania

Opublikowano

czyli jednak warto zainwestować w ori kamere jak mówił Adamooo... :gwizdanie:

Opublikowano

czyli jednak warto zainwestować w ori kamere jak mówił Adamooo... :gwizdanie:

biorąc pod uwagę cenę ori to na pewno nie... i nie wieże ze obraz będzie dużo lepszy. Bo przy takiej średnicy obiektywu etc... raczej nie ma nic lepszego jedyne co to ta podczerwień mogła by zmienić na +

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.