Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Panowie Wam też psy leją na samochód? Drugi dzień z rzędu mam objszczane koło i zderzak :angry:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Panowie Wam też psy leją na samochód? Drugi dzień z rzędu mam objszczane koło i zderzak :angry:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja jak bym takiego kundla przyłapał na gorącym uczynku to takiego dałbym mu kopa że chodził by tylko na przednich łapach :decayed:

http://allegro.pl/mercedes-w123-coupe-1980-20-cali-wiosenny-lans-i1525373230.html

:shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano
  • Autor

Pablo kupuj :kox:

Opublikowano

Pablo kupuj :kox:

Ch^je już mnie przelicytowali a miałem trochę oszczędności :wallbash:

:decayed:

Rany boskie nie mogę słuchać tego Gmocha, co chwile wydaje odgłosy "łe he he, łe he he" :decayed:

Opublikowano

W Niedziele ma być ok 23 stopni tak więc może się nam uda wjechać na dach :kox:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 21:05_________________________________________________

Co to za trup?

Nie ma jak nieśmiertelna beczka :kox: :kox: :kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

W Niedziele ma być ok 23 stopni tak więc może się nam uda wjechać na dach :kox:

Otwarcie sezonu w KCH jest w Niedziele o 15-stej :gwizdanie:

Opublikowano

W Niedziele ma być ok 23 stopni tak więc może się nam uda wjechać na dach :kox:

Otwarcie sezonu w KCH jest w Niedziele o 15-stej :gwizdanie:

O właśnie, kto się wybiera bo nic jeszcze nie pisaliśmy o tym :?:

Opublikowano
  • Autor

Pablo możesz jechac sam , później opowiesz nam co i jak :kox:

Opublikowano

" Jeśli włożę komuś palec w du*ę

to kto ja palec w du*ie

ja czy ten ktoś ? " :decayed:

Opublikowano

Pablo możesz jechac sam , później opowiesz nam co i jak :kox:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 21:58_________________________________________________Widzieli :gwizdanie:

Opublikowano

Pablo możesz jechac sam , później opowiesz nam co i jak :kox:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 21:58_________________________________________________Widzieli :gwizdanie:

buraki :decayed:

Opublikowano

Pablo możesz jechac sam , później opowiesz nam co i jak :kox:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 21:58_________________________________________________Widzieli :gwizdanie:

buraki :decayed:

Z czterema paskami :decayed:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 22:43_________________________________________________W Pt była premiera tego filmu, wszystkie epoki czasu wmieszali w jednym filmie i można zajeba dostać, ale efekty są dobre.

Sucker Punch - Official Trailer 2 [HD]

Opublikowano

80247287.jpg

PABLO kubota edyszyn :polew:

kubota-demotywator.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: to co robimy cos z niedzielą w Chrzanowie :mysli: jakieś pomysły.....[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 01:09_________________________________________________musze wiedzieć wcześniej
Opublikowano

80247287.jpg

PABLO kubota edyszyn :polew:

kubota-demotywator.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew:

ykk :polew: :polew: :polew:

Dla jasności miałem Adidasa klapki :decayed::polew:

Opublikowano

taa z czterema paskami

Opublikowano

:hi: to co robimy cos z niedzielą w Chrzanowie :mysli: jakieś pomysły.....[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 01:09_________________________________________________musze wiedzieć wcześniej

No nie wiem właśnie jak reszta :mysli:[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 01:16_________________________________________________

taa z czterema paskami

Widać 3 paski :wink4:

Opublikowano

spadam lulu bo rano trzeba wstać . Cześć Pablo :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.