Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cuber opanuj się troszkę

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Myślałem że się wyleczył z tej krytyki ale widocznie tylko jego to śmieszy na tym forum.

Opublikowano

1 żarcik i już afera na forum no no widzę pełna powaga

Opublikowano
  • Autor

Cuber opanuj się troszkę

Ja? Zastanów się najpierw nas sobą :cool1:

1 żarcik i już afera na forum no no widzę pełna powaga

mam Ci wyliczyć ? Dzisiaj to juz któryś z kolei :wallbash:

Opublikowano

Już to kiedyś przerabialiśmy i powinieneś wiedzieć gdzie się kończy ta granica, nie każdemu się podobają takie żarty.

Opublikowano

PABLO :drunk::decayed:

A co do mojej obecności na forum to jak będę chciał to sam sobie pójdę i nikt nie będzie mnie stąd wyrzucał :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nikt nie będzie mnie stąd wyrzucał :wink4:

jesli łamiesz regulamin tego forum to sorry ale zostaniesz zbanowany :evil::naughty:

Opublikowano

nikt nie będzie mnie stąd wyrzucał :wink4:

jesli łamiesz regulamin tego forum to sorry ale zostaniesz zbanowany :evil::naughty:

Jak już tak daleko zaszliśmy to napisz mi co masz na myśli. Zbanujesz mi nick? Czy zakres IP neostrady i przy tym kilkuset innych użytkowników. Jeżeli mówisz o banie na forum "Zostałeś wyrzucony z tego forum" to wystarczy wyczyścić ciasteczka i masz pełen dostęp. Jak wpis w rejestr robisz przywracanie systemu bądź format i wchodzisz.

Nie takie rzeczy przerabiałem :naughty:. Jedyny skuteczny ban na neo to zakres IP ale ucierpi wielu innych

Opublikowano

Nie kłócić się :evil:

gruszka poznajesz :?::naughty:

f98f3f1cd5ff62a0.jpg

Opublikowano
  • Autor

NEX, Chcesz się przekonać ? :evil:

Opublikowano

Już Ci napisałem jak to wygląda. A jak będę chciał się przekonać to złamę regulamin

Opublikowano
  • Autor

Już Ci napisałem jak to wygląda. A jak będę chciał się przekonać to złamę regulamin

Ale mnie nie interesuje co mi napisałes, zadalem konkretne pytanie ale widac za trudne dla Ciebie .

Koniec dyskusji

Byl ktoś dziś pod Plazą wieczorem na tym zlocie o 20-30 ? :mysli:

Opublikowano

Jedynie co chciałem zmodzić w malczu to zrobić Bad look bo zawsze mi się to podobało w maluchu ale już nie zdążyłem.

malpf.jpg

Halogeny zamontowane niezgodnie z przepisami :naughty:

Opublikowano

panowie co oznacza w B8 migajaca kontrolka swiec zarowych przy jednoczesnym komunikacie o DPF ... ? tzn najpierw zapalil sie DPF a potem po jakis 6km kontrolka swiec zarowych i auto mega zmulilo.

p.s. i przestancie sie tu glupio klocic :decayed:

Opublikowano

p.s. i przestancie sie tu glupio klocic :decayed:

Jebnij im... Z liścia :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

panowie co oznacza w B8 migajaca kontrolka swiec zarowych przy jednoczesnym komunikacie o DPF ... ? tzn najpierw zapalil sie DPF a potem po jakis 6km kontrolka swiec zarowych i auto mega zmulilo.

Skoro zapchał sie DPF to pewnie wpadł w tryb awaryjny i go zamuliło :cool1:

Opublikowano

p.s. i przestancie sie tu glupio klocic :decayed:

Jebnij im... Z liścia :naughty: :naughty: :naughty:

taki mam zamiar Jarko :tongue4: [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 22:58_________________________________________________

panowie co oznacza w B8 migajaca kontrolka swiec zarowych przy jednoczesnym komunikacie o DPF ... ? tzn najpierw zapalil sie DPF a potem po jakis 6km kontrolka swiec zarowych i auto mega zmulilo.

Skoro zapchał sie DPF to pewnie wpadł w tryb awaryjny i go zamuliło :cool1:

tak tak to wiem tylko moze to cos wiecej oznacza ? Auto zmulilo oczywiscie . Wyglada na to ze jest to powiazane , no nic kumpel wlasnie jedzie po obwodnicy ze stala predkoscia (dziwne ale nie moze wlaczyc tempomatu odkad wszedl w notlauf) powyzej 2tys obr na 4tym biegu - tak przynajmniej pisze w ksiazce . Czy jeszcze inaczej odbywa sie ta prodecura?

Opublikowano
  • Autor

Ja w B7 jechałem na 3 biegu ponad 60 km/h , przepalilo puscil baczka i spokój :wink4:

Opublikowano

Ja w B7 jechałem na 3 biegu ponad 60 km/h , przepalilo puscil baczka i spokój :wink4:

tak mu napoczatku radzilem ,ale potem sciagnolem manuala do b8 tam pisze zeby jechac na 4/5 biegu powyzej 60km/h i 2000obr przez 15min

Dziwna historia , wydaje mi sie ze tam jest koksu dolozne do tego auta ale nie wybral sie znim jeszcze na hamownie. Ja sie nim przejechalem dla mnei to nie jezdzi jak seria. Malo tego puszcza ztylu baki jak cholera. Przy 2ce jak wcisnie to czarno ... Ktos chyba cos wgral jakis ekstras i stad takie wynalazki :)

Panowie a ile paliwa musi byc w baku ????

Opublikowano

Nie kłócić się :evil:

gruszka poznajesz :?::naughty:

f98f3f1cd5ff62a0.jpg

ale to nie to

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.