Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale żeś zadał pytanie :kox:

No chyba że o sąsiada Procha Ci chodzi :rolleyes:

Jeździ On i jeszcze jeden chłop z Twojego bloku, ale nie wiem dokładnie kto :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no o sąsiada a o kogo :naughty:

Opublikowano

A bo ja wiem jakiego Grzegorza Ty tam jeszcze znasz :naughty::wink4:

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

:hi: cześć Panowie, apropo mechanika to dziś w końcu zmieniłem hamulce z przodu na 320 i odrazu inne hamowanie, wiadomo ze wszystko musi sie ułożyć ale jest :kox:

i polecam mechanika z Wieliczki Pawła, którego polecił mi Kerczi naprawde zna sie na robocie a przedewszystkim naprawia samochody z grupy VAG. Nex polecam, co prawda to nie Kraków.

Wiem o czym Nex mówi mówiąc o partaczach krakowskich, wiadomo ze nie mozna generalizować i wrzucać wszystkich do jednego wora ale

byłem na etapie malowania błotnika..... odwiedziłem dwóch lakierników w krakowie z pytaniem ile...... jeden 1200zł drugi 1300zł pomyslałem ok trzeba dać.

Pojechałem do Zielonek...... gość popatrzył....... powiedział hm....... 500zł musze wziąść :shocked: wniosek prosty

w Krakowie biją cenami do góry tylko dlatego ze Kraków i czasem warto pojechac kawałek dalej a ceny drastycznie spadają.

wiadomo nie mówimy tutaj o ASO, uważam ze grube naprawy tylko ASO a pierdoły moze robić kazdy kto ma jakies tam pojęcie w temacie.

jezeli róznica w malowaniu błotnika jest az tak wysoka ponad 100% to znaczy ze to są złodzieje a nie partacze !

Opublikowano

No to jest inna sprawa że w Krakowie za naprawy jest wyjatkowo drogo :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jezeli róznica w malowaniu błotnika jest az tak wysoka ponad 100% to znaczy ze to są złodzieje a nie partacze !

zobaczymy jak Ci polakieruje :wink4: jesli bedzie okej to super i będzie mozna goscia polecać :wink4:

Pytanie 500 zl powiedział Ci za co ? za wyklepanie błotnika polakierowanie i wpyłke w drzwi ?

Opublikowano

Ale nam się robi ciekawy temat :kox:

Cuber wracałem 20 minut od Ciebie na osiedle, nowa estakada daje radę :kox:

Opublikowano

jezeli róznica w malowaniu błotnika jest az tak wysoka ponad 100% to znaczy ze to są złodzieje a nie partacze !

zobaczymy jak Ci polakieruje :wink4: jesli bedzie okej to super i będzie mozna goscia polecać :wink4:

Pytanie 500 zl powiedział Ci za co ? za wyklepanie błotnika polakierowanie i wpyłke w drzwi ?

no wlasnie ... zrobi wpylke zeby nie bylo roznic ? 1200-1300 za element to rozboj w bialy dzien :wallbash: :wallbash: . Ja zderzaki malowalem po 400 z VAT'em ..tyle ze zderzaki latwiej zrobic ale element to element. :gwizdanie:

Fakt jest faktem i chyba to zrozumiale ze w Krakowie wiekszosc uslug jest drozsza bo jest w Krakowie , nie widze wtym nic dziwnego :hi:

Opublikowano

jezeli róznica w malowaniu błotnika jest az tak wysoka ponad 100% to znaczy ze to są złodzieje a nie partacze !

zobaczymy jak Ci polakieruje :wink4: jesli bedzie okej to super i będzie mozna goscia polecać :wink4:

Pytanie 500 zl powiedział Ci za co ? za wyklepanie błotnika polakierowanie i wpyłke w drzwi ?

i pytanie czy sam robi ,czy w stodole , na jakich materiałach :gwizdanie:

Opublikowano

W stodole malowanie to się za flaszeczkę a nie za stóweczki załatwia :naughty:

Opublikowano

jezeli róznica w malowaniu błotnika jest az tak wysoka ponad 100% to znaczy ze to są złodzieje a nie partacze !

zobaczymy jak Ci polakieruje :wink4: jesli bedzie okej to super i będzie mozna goscia polecać :wink4:

Pytanie 500 zl powiedział Ci za co ? za wyklepanie błotnika polakierowanie i wpyłke w drzwi ?

no wlasnie ... zrobi wpylke zeby nie bylo roznic ? 1200-1300 za element to rozboj w bialy dzien :wallbash: :wallbash: . Ja zderzaki malowalem po 400 z VAT'em ..tyle ze zderzaki latwiej zrobic ale element to element. :gwizdanie:

Fakt jest faktem i chyba to zrozumiale ze w Krakowie wiekszosc uslug jest drozsza bo jest w Krakowie , nie widze wtym nic dziwnego :hi:

Co ja tu czytam? :shocked:

1200 za element??nie znam takiego lakiernika.. tu chyba o calosc chodzilo z klepaniem ..

Buczak bierze chyba 500-600zł...

Nie wydaje mi się ze zderzak łatwiej zrobić....

Np w porównaniu z nową cześcią blacharską...

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry: wieczór :hi:

Ale się temat rozkręcił :gwizdanie: Ja tam mam swojego mechanika i dzięki niemu (i Wam też) zaoszczędziłem ok. 1500 PLN. Wszyscy partacze twierdzili że uszczelke pod głowicą mam do zrobienia. A tymczasem wystarczyło pękniętego plastikowego króćca wymienić i po usterce (koszt części i robocizny - całe 90 PLN). Niestety i do niego są co najmniej kilkudniowe terminy :kwasny:

Opublikowano

:hi:

Dokaldnie NEX PAWEŁ JAGLARZ w WIELICZCE - specjalizacja VAG !!!

Opublikowano

noże nożyczki ostrzy krawaty wiąże i usuwa ciąże VAGIEM :kox:

:hi: Dzieńdoberek

Opublikowano
  • Autor

noże nożyczki ostrzy krawaty wiąże i usuwa ciąże VAGIEM :kox:

:hi: Dzieńdoberek

siema :wink4:

Opublikowano

siema :wink4:

Cze zbóju czytam że coś porządziłeś w niedziele :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.