Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy, możecie polecić dobrą firmę w Krakowie która uzupełni czynnik i odgrzybi klimatyzację?

swift na ślicznej, czy na ostatniej - już nie pamiętam i nie wyspałem się :disgust:

:siema:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witam :hi:

:hi:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

TX-Didi nie szalej tak na Nowohuckiej :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

21 parówa? :decayed:

Ja dopiero w Środę :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Dziś tak ładnie, nie ma co sobie żałować :)

te zainfekowany :decayed: czekam co wymyślisz w wiadomym temacie :naughty:

ps. W Środę kiełbaska jak najbardziej :wink4:

Opublikowano

BTW panowie mam ponad 150 kilo gazet motoryzacyjnych które zbierałem na przestrzeni 15 lat....

Gdyby nie to że kiedyś mój tata część wyrzucił to bankowo wszystkie Auto Swiaty i Motory ,wiele Auto Motor Sportów,Top Gearów,V12,Auto Moto itd..z dziedziny Superbike również...no masakra ile tego jest jak zrobiłbym foto to szok :decayed: :decayed:

Nie wiem co z tym zrobić....jakoś szkoda mi wyrzucić...z drugiej strony porządkuje dom,nie zaglądałem do nich już latami...

Ma ktoś jakis pomysł na to? :mysli:

Hurtem na allegro czy juz tylko skup makulatury? :(

Opublikowano

BTW panowie mam ponad 150 kilo gazet motoryzacyjnych które zbierałem na przestrzeni 15 lat....

Gdyby nie to że kiedyś mój tata część wyrzucił to bankowo wszystkie Auto Swiaty i Motory ,wiele Auto Motor Sportów,Top Gearów,V12,Auto Moto itd..z dziedziny Superbike również...no masakra ile tego jest jak zrobiłbym foto to szok :decayed: :decayed:

Nie wiem co z tym zrobić....jakoś szkoda mi wyrzucić...z drugiej strony porządkuje dom,nie zaglądałem do nich już latami...

Ma ktoś jakis pomysł na to? :mysli:

Hurtem na allegro czy juz tylko skup makulatury? :(

ja ostatnio wywaliłem tego taka ilosc że prawie kontenera zbrakło :)

Opublikowano

Kurde znalazłem kolejną część...

Z 200 kilo będzie...ja pierdziele szok :shocked: :shocked:

Szkoda to wywalić...Ciekawe ile na to poszło drobnych i nie tylko :tongue4::decayed:

Opublikowano

Panowie,

Małe pytanko - jeśli ktoś byłby zainteresowany wytworzeniem własnych (tj. swojej firmy) artykułów reklamowych różnej maści - prosiłbym o info na pw.

:)

Opublikowano
  • Autor

Widze ze firmy reklamowe powstają jak grzyby po deszczu :gwizdanie:

Opublikowano

Koledzy, możecie polecić dobrą firmę w Krakowie która uzupełni czynnik i odgrzybi klimatyzację?

swift na ślicznej, czy na ostatniej - już nie pamiętam i nie wyspałem się :disgust:

:siema:

teraz na ul.Reduta
Opublikowano

Widze ze firmy reklamowe powstają jak grzyby po deszczu :gwizdanie:

Taka jak ta - gwarantuje że nie :)

To jest pionierski projekt w PL, a można i powiedzieć, że nawet i w EU.

W Stanach jedynie zaczynają działać na podobnej zasadzie.

Opublikowano
  • Autor

no to oświeć OCB :cool1:

ps. Fell siedziw tych tematach wiec jak coś juz robię to u Niego :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.