Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Również podziękował za spota :hi:.Paweł motor pierwsza klasa jak nowy.PABLO trzeba było przyjechać a nie siedzieć cały czas przed tym TV

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Również podziękował za spota :hi:.Paweł motor pierwsza klasa jak nowy.PABLO trzeba było przyjechać a nie siedzieć cały czas przed tym TV

Powiedziałem że oglądam F1 a nie tylko jak Kubica jeździł :gwizdanie:

Tak pisać możesz do kilku osób które mogę Ci wymienić, ja zawsze praktycznie jestem na spotach i nie ma nad czym dyskutować.

Opublikowano
  • Autor

dzięki Panowie za spota :good:

Cuber za czerwone pod Plazą 300 zł i 6 pkt. :)

eeee tam czerwone , jak dla mnie to było wczesne pomarańczowe :tongue4:

trafiłem ptaszka pod M1 tylko pióra zostały na grillu :cool1:

Opublikowano

Również podziękował za spota :hi:.Paweł motor pierwsza klasa jak nowy.PABLO trzeba było przyjechać a nie siedzieć cały czas przed tym TV

Powiedziałem że oglądam F1 a nie tylko jak Kubica jeździł :gwizdanie:

Tak pisać możesz do kilku osób które mogę Ci wymienić, ja zawsze praktycznie jestem na spotach i nie ma nad czym dyskutować.

Dobra już się tak nie bulwersuj od razu

Opublikowano

Również podziękował za spota :hi:.Paweł motor pierwsza klasa jak nowy.PABLO trzeba było przyjechać a nie siedzieć cały czas przed tym TV

Dzięki. :rolleyes:

Fajnie że Mirek wpadł.

Opublikowano

Ponad 4h formuły1, wyścig który pobił wszystkie rekordy, kto nie oglądał niech żałuje :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ponad 4h formuły1, wyścig który pobił wszystkie rekordy, kto nie oglądał niech żałuje :kox:

nie oglądalem i uważam że nie mam czego załowac :gwizdanie:

ps. dobranoc :hi:

Opublikowano

kolorowych wszystkim.... :tongue4:

Opublikowano

A ja jeszcze szybko pytanko..

Czy ma ktoś może maszynę(odkurzecz piorący) pożyczyć?

Na jeden dzień :notworthy:

Bardzo potrzebuję coś przeprać.

Opublikowano

A ja jeszcze szybko pytanko..

Czy ma ktoś może maszynę(odkurzecz piorący) pożyczyć?

Na jeden dzień :notworthy:

Bardzo potrzebuję coś przeprać.

Sprawdziłeś DPF bo jak nie to Seba na Balickiej to zrobi bez problemu dzwoniłem do niego :wink4:

Opublikowano

Koledzy, możecie polecić dobrą firmę w Krakowie która uzupełni czynnik i odgrzybi klimatyzację?

Opublikowano

A ja jeszcze szybko pytanko..

Czy ma ktoś może maszynę(odkurzecz piorący) pożyczyć?

Na jeden dzień :notworthy:

Bardzo potrzebuję coś przeprać.

Sprawdziłeś DPF bo jak nie to Seba na Balickiej to zrobi bez problemu dzwoniłem do niego :wink4:

Niestety strasznie się zraziłem na nim jako specjaliście.Historii opowiadał chyba nie będę bo bez sensu.

Zrobił mega druciarstwo i tyle.W tym przypadku ASO poprawiało.

Opublikowano

Panowie Audi wygrało 24 Le Mans cza by to jakośopić

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:

dzięki za wczorajszy zlocik ( tym co byli i telewizor im nie dziwny )

Cuber :notworthy: za załatwienie sprawy.......................... szkoda tylko wczorajszego mandaciku :confused4:

Opublikowano
  • Autor

.......................... szkoda tylko wczorajszego mandaciku

a za co dostałeś bo nie wierze ze za prędkość bo to do Ciebie nie bylo by podobne :decayed:

Cuber :notworthy: za załatwienie sprawy.....

no problemos :wink4:

ps. fajna pani była w sekretariacie :cool1::wink4:

Opublikowano

Panowie Audi wygrało 24 Le Mans cza by to jakoś opić

no to pijemy :naughty:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 11:48_________________________________________________

A ja jeszcze szybko pytanko..

Czy ma ktoś może maszynę(odkurzecz piorący) pożyczyć?

Na jeden dzień :notworthy:

Bardzo potrzebuję coś przeprać.

Sprawdziłeś DPF bo jak nie to Seba na Balickiej to zrobi bez problemu dzwoniłem do niego :wink4:

Niestety strasznie się zraziłem na nim jako specjaliście.Historii opowiadał chyba nie będę bo bez sensu.

Zrobił mega druciarstwo i tyle.W tym przypadku ASO poprawiało.

aha spox
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.