Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:buahaha:

---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ----------

Zastanawiam się nad zrobieniem u siebie takich lampek zamiast tych ledów co pisałem w planowanych modach:eusathink:

https://lh5.googleusercontent.com/-DC7IkAeP_H4/T-Wl5D-LtSI/AAAAAAAAAdE/OxHPiC94Dbc/s937/img2256d.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-Jl7Ch8WqtVI/T-WmCj3dlxI/AAAAAAAAAdM/O3KdEAEyp4Y/s800/030720112418.jpg

tylko nie wiem czy aby wyglądały tak jak na zdjęciu to je malować czy oklejać folią? Bawił się już ktoś w ten sposób?:oczko:

:hi: tak ja robiłem lampy czarną folią ale w poprzednim aucie i mi się podobało ale kolor miałem biały więc fajnie to się komponowało

d4d9802cb6c13830m.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pablo a to dobre :banan:

Opublikowano
pablo a to dobre :banan:

Pablo, translate :decayed:

Opublikowano

coś mnie choróbsko dopadło i leze w łózku :kwasny:

Opublikowano
coś mnie choróbsko dopadło i leze w łózku :kwasny:

to dużo zdrówka kolego:wink: Twoje:drinks:

ja musze napić się bo od wczoraj wk..y chodze

Opublikowano

co tam co tam:naughty:

Opublikowano

ja pije...........herbate

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

fanti turbawka Cie wkur..a

aczkolwiek moim zdaniem to egr Ci leje

Opublikowano

Panowie, gdzie w krk znajde dobrego diagnoste, tylko takiego z najwyzszej polki ?:confused4: Wiem, ze turbo mi sie konczy, a przy okazji chcialbym wiedziec co jeszcze do wymiany... Bo razem z nowym turbo idzie wirus u dynosoft....:decayed: no chyba ze w Krk tez gdzies robia rownie dobrze wirusa?:eusathink:

Opublikowano
Pablo, translate :decayed:

przychodzi Jasio do taty i mówi:

- tato, w pokoju w łózku lezy meduza....

- jak to meduza ?- pyta ojciec i idzie z Jasiem do pokoju

a tam spała babcia której zadarła sie nocna koszula i wyraznie było widac co ma pomiedzy nogami

- Jasiu, to nie jest meduza tylko psitka babci

a Jasio na to - ale smakuje jak meduza.....

:polew:

Opublikowano

kto poznaje tego Pana obok mnie :naughty: i kto mówił ze piłkarze nie piją :wink:

da23f3146a74401dgen.jpg

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

to tak apropo Euro mi sie wstawiło

Opublikowano

Kiedy to zrobiłeś:naughty:

Opublikowano
Kiedy to zrobiłeś:naughty:

jak to kiedy..... po meczu z Czechami :wink:

Opublikowano
Panowie, gdzie w krk znajde dobrego diagnoste, tylko takiego z najwyzszej polki ?:confused4: Wiem, ze turbo mi sie konczy, a przy okazji chcialbym wiedziec co jeszcze do wymiany... Bo razem z nowym turbo idzie wirus u dynosoft....:decayed: no chyba ze w Krk tez gdzies robia rownie dobrze wirusa?:eusathink:

ja polecam TTC na Biskupińskiej, chłopaki ogarniają dobrze temat, wirusa, korekte itp. robiłem u nich i jestem zadowolony

Opublikowano

tylko compsport.pl krakow

Opublikowano

Godula :decayed:

Opublikowano

TTC, detech

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::travolta:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Godula :decayed:

widziales pablo opinie o goduli??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.