Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fantowski widziales b6 na 20' felgach?? :naughty::naughty:

2395656542_2.jpg

2395656542_4.jpg

:slina:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Spot zostawmy spotem , ale impreze weekendowa przy grillu i wódeczce mozna zrobic :decayed:

To jest od jakiegoś czasu jedyna konstruktywna wypowiedź jaką tu przeczytałem. Polać mu wódki !

Opublikowano
:hi: Jak tam wczoraj z tym spotem wyszło?? pojechaliście gdzieś w końcu??

Pod plazą byliśmy, MZ fajnie :kox:

BTW

Miodzio, zorientowałbyś się czy ten Twój znajomy co podkręca autka zlikwidowałby odcięcie paliwa przy hamowaniu i jaki byłby tego koszt

No i zostaje Fantomasowi coś życzyć a skoro już wszystko ma :decayed: to przyda mu się życzyć więcej przespanych nocy :wink:

Fantomas, również życzę jak najmniej nieprzespanych nocy, a przynajmniej nie z powodu syna :wink:

Opublikowano

dziękuję dziękuję ale jeszcze u mnie jako tako z trzymaniem mocu :naughty:

Opublikowano

:siema:

pytanko mam szpital w prokocimiu chyba dobrze napisałem :whistling:to jest ten po lewej stronie na wlocie do Krk od Wieliczki koło tesco??

Opublikowano
:siema:

pytanko mam szpital w prokocimiu chyba dobrze napisałem :whistling:to jest ten po lewej stronie na wlocie do Krk od Wieliczki koło tesco??

tak

Opublikowano
Dante to daj znac czy wywalio Ci Jamesa Błąda....

ja nie mam tej opcji z powiadomieniem o przepalonej żarówie, bo jak mi się żarówa z przodu spaliła nic mi nie wyświetlało na desce.

aha czyli G bedziemy od ciebie wiedzieć :kwasny: czy warto to kupować a one są na bank na 12V coś jest na nich opisane bo w ori układzie MCE może podawać inne napięcie

Na następnym spocie przekręcimy np do mnie i się dowiemy :naughty:

Kurde, masakra zdjąć tą tapicerkę klapy bagażnika :facepalm: Wygląda na to że też będę musiał coś wymodzić z tym oświetleniem, styki zaśniedziały i raz świeci, raz nie, gorzej że śruby blokujące oprawki są nie do odkręcenia i teraz rolę jednej z nich przejął poxipol :doh:

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ----------

dziękuję dziękuję ale jeszcze u mnie jako tako z trzymaniem mocu :naughty:

Chciałem kliknąć "lubię to" ale chyba zlikwidowali na forum tą opcję :tongue4:

Opublikowano
:siema:

pytanko mam szpital w prokocimiu chyba dobrze napisałem :whistling:to jest ten po lewej stronie na wlocie do Krk od Wieliczki koło tesco??

tak

:notworthy: dzięki

Opublikowano
:notworthy: dzięki

Znów rodzisz :naughty::grin::decayed:

Opublikowano

Dante chyba wychodzi na to ze jestesmy sasiadami :whistling: dzis wracalem o 5 z rana i widzialem Twoja furke pod blokiem no chyba ze cos ten tego nie u siebie :) hehehe

Opublikowano
Dante chyba wychodzi na to ze jestesmy sasiadami :whistling: dzis wracalem o 5 z rana i widzialem Twoja furke pod blokiem no chyba ze cos ten tego nie u siebie :) hehehe

Wczoraj pod przedszkolem stałem na Borkowskiej, bywam tam jak u swojej dziewczyny jestem:wink:

muszę przyznać że sporo B6 tam się kręci na osiedlu:whistling:

Opublikowano

jest tu jeszze kto ??

Opublikowano

w końcu po pracy co za noc..... dobranoc

Opublikowano
Dante chyba wychodzi na to ze jestesmy sasiadami :whistling: dzis wracalem o 5 z rana i widzialem Twoja furke pod blokiem no chyba ze cos ten tego nie u siebie :) hehehe

Wczoraj pod przedszkolem stałem na Borkowskiej, bywam tam jak u swojej dziewczyny jestem:wink:

muszę przyznać że sporo B6 tam się kręci na osiedlu:whistling:

no i wszystko jasne :) heheh. no stoja stoja raz widzialem tez tam pod przedszkolem avanta z tytłem B6 a przodem B7 czarna, jeszcze jest cos tuning-owego kolor taki zlotawy, no i reszta normalna choc jedna avant blekitna ladnie siedzi s line.

sumujac to zaproszenie na Kawe Herbate Sok Piwo Wodke Wino :)

Opublikowano
Dante chyba wychodzi na to ze jestesmy sasiadami :whistling: dzis wracalem o 5 z rana i widzialem Twoja furke pod blokiem no chyba ze cos ten tego nie u siebie :) hehehe

Wczoraj pod przedszkolem stałem na Borkowskiej, bywam tam jak u swojej dziewczyny jestem:wink:

muszę przyznać że sporo B6 tam się kręci na osiedlu:whistling:

no i wszystko jasne :) heheh. no stoja stoja raz widzialem tez tam pod przedszkolem avanta z tytłem B6 a przodem B7 czarna, jeszcze jest cos tuning-owego kolor taki zlotawy, no i reszta normalna choc jedna avant blekitna ladnie siedzi s line.

sumujac to zaproszenie na Kawe Herbate Sok Piwo Wodke Wino :)

czemu nie :thumbup1:

---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ----------

:bry:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

552917_343835175689281_1482178263_n.jpg

Opublikowano
:buahaha:

---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ----------

Zastanawiam się nad zrobieniem u siebie takich lampek zamiast tych ledów co pisałem w planowanych modach:eusathink:

https://lh5.googleusercontent.com/-DC7IkAeP_H4/T-Wl5D-LtSI/AAAAAAAAAdE/OxHPiC94Dbc/s937/img2256d.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-Jl7Ch8WqtVI/T-WmCj3dlxI/AAAAAAAAAdM/O3KdEAEyp4Y/s800/030720112418.jpg

tylko nie wiem czy aby wyglądały tak jak na zdjęciu to je malować czy oklejać folią? Bawił się już ktoś w ten sposób?:oczko:

Opublikowano

Zastanawiam się nad zrobieniem u siebie takich lampek zamiast tych ledów co pisałem w planowanych modach:eusathink:

https://lh5.googleusercontent.com/-DC7IkAeP_H4/T-Wl5D-LtSI/AAAAAAAAAdE/OxHPiC94Dbc/s937/img2256d.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-Jl7Ch8WqtVI/T-WmCj3dlxI/AAAAAAAAAdM/O3KdEAEyp4Y/s800/030720112418.jpg

tylko nie wiem czy aby wyglądały tak jak na zdjęciu to je malować czy oklejać folią? Bawił się już ktoś w ten sposób?:oczko:

ta biała wygląda fajnie, ale czarna moim zdaniem (chodzi o lampy) :thumbdown: ale pasuje coś przy body porobić bo do czystej serii może to średnio wyglądać

Opublikowano

Też jestem tego zdania jeśli już takie zakładać to do masowego body :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.