Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie ma ktoś do pożyczenia miernik/czujnik grubości lakieru ?? :whistling:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie - rozmawiałem właśnie z właścicielem w/w A4B8.

Ponoć auto było uszkodzone - zmieniona maska, zderzak przedni i błotnik prawa strona najprawdopodobniej.

Samochód robiony w CompSporcie przez poprzedniego właściciela, podobno związanego z krakowskim oddziałem CS - może ktoś zna takiegoż jegomościa, który się woził czymś podobnym? Firma ubezpieczeniowa odkupiła i auto trafiło w obecne ręce:decayed:

VIN

WAUZZZ8K2AA034778

Będzie ktoś pomocny to sprawdzić?

---------- Post dopisany at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ----------

Obecnie auto jeździ w Siedlcach od maja chyba. Właściciel twierdzi, że ponoć oliwy nie siorpie, ale kto to wie:decayed:

Opublikowano
Wąski zmieniłem stanowisko, trzeba sie piąć do komendanta hehe :wink:

:thumbup1:

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ----------

Panowie no spoty sa rewelacyjne Nasze Krakowskie :facepalm::facepalm: czy przyjade na następny hmmm patrząc po wczorajszym to chyba nie bardzo jest sens!

Wyluzuj, okres urlopowy jest :wink: A ostatnio było parę fajnych spotów połączonych z wizytami na klasykach lub bora :tongue4:

---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:46 ----------

Ciągle się palą włoskie szajsy :grin: Chociaż FF mi się podoba :whistling:

Opublikowano
pablo ile simlock do HTC TOUCH DIAMOND?

40zł

Opublikowano

jak tam koledzy??

Opublikowano
jak tam koledzy??

Nuda:kwasny:

:grin::grin::grin:

Opublikowano
:grin::grin::grin:
Opublikowano
Opublikowano

Panowie przyszła pora by zacząć rezać coś w środku mojego wozidła :naughty: myślę o dekorach... jakieś podpowiedzi sugestie uwagi ?? :naughty:

Opublikowano

Na 1 strzał RNS-E, później kiera MF lub taką jaką ma KERCZI ścięta na dole, dekory na alu zapodać, czarna podsufitka jeśli nie masz.

To tak na początek :decayed:

Opublikowano

masz ciemne wnętrze to wrzucałbym dekory w jakiś jasny kolor żeby tonacje wnętrza trochę przełamać :wink:

Opublikowano

nie wszystko na raz bo nie mam tak zasobnej kieszeni :wink: na początkiej dekory i myślę czy kupować alu czy te moje oklejać folią :whistling:???

później to albo kiera albo podsufitówka.. :wink:

Opublikowano

A nie myślisz najpierw o RNS-E?:whistling:

To jest pierwszy mod jaki bym zrobił w B6/B7.

Opublikowano
nie wszystko na raz bo nie mam tak zasobnej kieszeni :wink: na początkiej dekory i myślę czy kupować alu czy te moje oklejać folią :whistling:???

później to albo kiera albo podsufitówka.. :wink:

oj tam alu... jebnij dekory w pomarancz :decayed:

Opublikowano
A nie myślisz najpierw o RNS-E?:whistling:

To jest pierwszy mod jaki bym zrobił w B6/B7.

wiem, że Ty byś tak zrobił bo już mi to 100razy mówiłeś :wink: na RNSa na razie nie uzbierałem. za mało pająków teraz idzie w sprzedaży:grin:

Opublikowano
Panowie przyszła pora by zacząć rezać coś w środku mojego wozidła :naughty: myślę o dekorach... jakieś podpowiedzi sugestie uwagi ?? :naughty:

jak coś to ja mam alu elementy

Opublikowano
na RNSa na razie nie uzbierałem. za mało pająków teraz idzie w sprzedaży:grin:

Trzeba rozszerzyć biznes o węże i będziesz sprzedawać anakondy :grin:

Opublikowano
:hi: z wieczora
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
na RNSa na razie nie uzbierałem. za mało pająków teraz idzie w sprzedaży:grin:

Trzeba rozszerzyć biznes o węże i będziesz sprzedawać anakondy :grin:

a zdziwiłbyś się :wink: bo w krk są i też tacy co hodują anakondy :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.