Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
bylismy na klasykach....dzieki za spota...

Przejeżdżałem z kursantem ul. Powstania Warszawskiego około godz 21:15 a tam na parkingu jedno auto stoi - MX-3 z otwartym dachem i gościem w środku - chyba czekał na zlot klasyków :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
bylismy na klasykach....dzieki za spota...

mi już nie podziękował :kwasny:

---------- Post dopisany at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany at 08:20 ----------

No to jak zawsze wszyscy się dobrze poinformowali :whistling:

brak SMSÓW :naughty:

---------- Post dopisany at 08:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:20 ----------

Ferrari w ogniu w centrum Warszawy UPS

Opublikowano

:hi:

Panowie dzięki za spota

Opublikowano

skończyłem własnie prace- dobranoc :wink:

Opublikowano
bylismy na klasykach....dzieki za spota...

mi już nie podziękował :kwasny:

---------- Post dopisany at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany at 08:20 ----------

No to jak zawsze wszyscy się dobrze poinformowali :whistling:

brak SMSÓW :naughty:

---------- Post dopisany at 08:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:20 ----------

Ferrari w ogniu w centrum Warszawy UPS

Bo zamiast przyjsc to sie szarpałeś z panem nad komisarzem

Opublikowano
skończyłem własnie prace- dobranoc :wink:

E tam w pracy dzwoniłem na 997 i Cie nie było :kwasny:

---------- Post dopisany at 08:56 ---------- Poprzedni post napisany at 08:56 ----------

bylismy na klasykach....dzieki za spota...

mi już nie podziękował :kwasny:

---------- Post dopisany at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany at 08:20 ----------

No to jak zawsze wszyscy się dobrze poinformowali :whistling:

brak SMSÓW :naughty:

---------- Post dopisany at 08:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:20 ----------

Ferrari w ogniu w centrum Warszawy UPS

Bo zamiast przyjsc to sie szarpałeś z panem nad komisarzem

z panią sędzina :kwasny:

---------- Post dopisany at 08:58 ---------- Poprzedni post napisany at 08:56 ----------

Siema Pany.

Czy ktoś z Was zna może to auto?

Oferta - Audi A4

Samochód na krakowskich blachach

Z góry dzięki.

KOval

Pablo zapewne go zna :wink:

Opublikowano

Wąski zmieniłem stanowisko, trzeba sie piąć do komendanta hehe :wink:

Opublikowano

dobry dzień :siema:

Opublikowano

Wąski - podziękował - zaraz uderzę do Pabla:hi:na PW, bo coś się przyznać nie chce publicznie:naughty:

Opublikowano

Wąski tym razem się mylisz nie znam:naughty:

Koval nie musisz pisać :wink4:

Może coś Cuber będzie wiedział na ten temat :)

:siema: wszystkim.

P.S - Jak bym wiedział to odpisalbym Ci wczoraj bo widziałem już wcześniej tego posta :wink4:

Wysłane z Galaxy S3

Opublikowano

Kuva napisałem już:grin:

Opublikowano
  • Autor
Siema Pany.

Zgłaszam się do Was z następującym pytaniem:

Czy ktoś z Was zna może to auto?

Oferta - Audi A4

Samochód na krakowskich blachach i jak widać po naklejce na klapie, robiony u Kompotów. Samochód, lub sprzedawca z Siedlec.

Gdyby ktoś znał sprzedającego, samochód, czy był tak miły i coś podpowiedział, to poproszę o PW - będę bardzo wdzięczny:hi:

Z góry dzięki.

KOval

Hmmm patrząc na to audi i po tych idealnych fotkach to kiera zmieniana ale może hobbystycznie , znaczek s-line na przednim grilu chyba coś nie teges , brak znaczków na błotnikach przednich ( S-line ) teraz pytanie dlaczego ? Czy zewnętrzny pakiet został dołożony i ktos zapomniał znaczków czy też jest to wynikiem czegoś innego :)

Panowie no spoty sa rewelacyjne Nasze Krakowskie :facepalm::facepalm: czy przyjade na następny hmmm patrząc po wczorajszym to chyba nie bardzo jest sens!

Opublikowano

CHGW właśnie - może mu znaczki pod...ali na wsi:decayed: tak jak moje łoili z listew. Zadzwonię to się i dowiem, bo jestem ciekaw, czy to składak jakiś z USA ze zmienionym pakietem i zegarami, czy jak...

Opublikowano
Kuva napisałem już:grin:

pier**le tam Ci już nie odpisuje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Napisalem juz coś na temat tej A4 , Koval sprawdz Vin :whistling:

Opublikowano

Za tydzień we czwartek jeśli bym zobaczył na Bora Komorowskiego pracownika compotow od czarnej B7 to się zapytam o tą B8 ale do tego czasu może się już sprzedać..

Opublikowano

Siury jedne, wszystko po czasie odpisujecie :naughty::decayed:

Opublikowano

Panowie no spoty sa rewelacyjne Nasze Krakowskie :facepalm::facepalm: czy przyjade na następny hmmm patrząc po wczorajszym to chyba nie bardzo jest sens!

Myśmy rezali z Krzychem lampy i ksenony i dojechaliśmy przed 21 ale juz nie było nikogo:kwasny:

Opublikowano

Trzeba było dzwonić do mnie. Miałem paragon dla Ciebie następnym razem powiem Ci że zgubiłem:decayed:

Opublikowano
Trzeba było dzwonić do mnie. Miałem paragon dla Ciebie następnym razem powiem Ci że zgubiłem:decayed:

w ferworze walki z czasem wypadło mi to z głowy :kwasny:

pablo ile simlock do HTC TOUCH DIAMOND?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.