Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Bry :hi:

Siema themoniasty hehe :kox:

Kiedy na spota zaglądniesz :naughty:

Opublikowano

Panowie czy ktos ma wiedze czym sie roznia przednie zderzaki w a6 polift? Niektore maja halogeny okragle, a niektore prostokatne...skad ta roznica?

Opublikowano

jak tam co tam

Opublikowano
jak tam co tam

No jak to co ciśniemy na X360 :naughty::decayed:

fantowski rezaj B6 jak młody z drogi i będzie malina :naughty:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-black-bandit-air-ride-black-and-orange-czikita-edyszon-d-91223/index49.html#post2982780

Opublikowano
Panowie czy ktos ma wiedze czym sie roznia przednie zderzaki w a6 polift? Niektore maja halogeny okragle, a niektore prostokatne...skad ta roznica?

pytaj bo są źle przerobione :naughty:

---------- Post dopisany at 08:15 ---------- Poprzedni post napisany at 08:14 ----------

Bo zmieniając soft tracisz gwarancje. A ją osobiście też nie lubię brandowanych telefonów i sam wolę dopłacić 50-100 zł więcej za czystą sZtukę i n ie dlatego nie potrafię później tego zmienic

ta a świstak zawija sreberka :naughty:

Opublikowano
jak tam co tam

No jak to co ciśniemy na X360 :naughty::decayed:

fantowski rezaj B6 jak młody z drogi i będzie malina :naughty:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-black-bandit-air-ride-black-and-orange-czikita-edyszon-d-91223/index49.html#post2982780

:hi:

na razie muszę ogarnąć sprawę z silnikiem...:kwasny: a później jak będzie pieniądz to inne mody..:wink:

furacz iconslave'a mi się bardziej podoba... w ogóle ten kolor miażdży... jaka jest jego nazwa??:whistling:

Opublikowano

podobny do mojego :wink:

Opublikowano
podobny do mojego :wink:

wiem wiem, ale konkretnie o nazwę lub symbol mi chodzi :decayed:

Opublikowano

hej Karol :wink:

---------- Post dopisany at 09:23 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ----------

podobny do mojego :wink:

wiem wiem, ale konkretnie o nazwę lub symbol mi chodzi :decayed:

w997 :wink:

Opublikowano

Wąski Focus RS

Opublikowano
hej Karol :wink:

---------- Post dopisany at 09:23 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ----------

podobny do mojego :wink:

wiem wiem, ale konkretnie o nazwę lub symbol mi chodzi :decayed:

w997 :wink:

dzięki Mistrzu :wink:

Opublikowano
Bo zmieniając soft tracisz gwarancje. A ją osobiście też nie lubię brandowanych telefonów i sam wolę dopłacić 50-100 zł więcej za czystą sZtukę i n ie dlatego nie potrafię później tego zmienic

no tak - czyli krotko mowiac siedzicie na sofcie tylko od Samsunga nawet bez root'a, tak?

Opublikowano

Si. W zupełności mi wystarcza, wieć nie ma sensu kombinować...

Opublikowano

no tak - czyli krotko mowiac siedzicie na sofcie tylko od Samsunga nawet bez root'a, tak?

W tym przypadku nie ma sensu bawić się w root'a.

Dobry dzień:hi::decayed:

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ----------

david i jak tam kontaktował się z Tobą prezes?:naughty:

Opublikowano
  • Autor
cześć Gregory

jak tam zrelaksowany jak Chorwacja straszy cenami czy nie jest tak tragicznie, pożary widziałeś ? gdzie byłeś dokładnie jaki rejon ?

Croatia wyspa VIR :) dokładnie 1050 km z Krakowa, czy straszy cenami hmmmm raczej nie jest ciut drożej niż u Nas ale tylko jedzenie :) Pobyt wychodzi wmiare tanio ;)

Oczywiscie w następnym roku tez mykam na wyspe Vir ;)

Opublikowano

Może byś coś zmienił a nie cały czas to samo. A jak już chorwacja to mega polecam Opatija

Opublikowano

Posiadacze B7mek jak jest z tą wymianą żarówek bo ten pisze że trzeba zderzak zdejmować aby zmienić żarówkę :decayed:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/3-0-tdi-bkn-242603/#post2984917

Opublikowano

Wąski ty masz moze mozliwosci sprawdzenia vinu w bmw??

ablo wogule ktos ma taka mozliwosc oczywiscie za dobra flache he

Opublikowano
Wąski ty masz moze mozliwosci sprawdzenia vinu w bmw??

ablo wogule ktos ma taka mozliwosc oczywiscie za dobra flache he

E46 coupe szukasz? :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.