Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema,pany orientuje sie ktos czy z krk do kielc sa bramki viatol-a? czy przejade bez opłat??pozdro

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

niestety juz są

Opublikowano

:hi: miłego dnia

---------- Post dopisany at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:55 ----------

Siema,pany orientuje sie ktos czy z krk do kielc sa bramki viatol-a? czy przejade bez opłat??pozdro

Opublikowano

dzień do:bry:

Opublikowano

:bry: wszystkim.

Nie zapomnijcie o dzisiejszym spocie :wink4:

Opublikowano

ja dziś na 19 do pracy :kwasny:

Opublikowano
:bry: wszystkim.

Nie zapomnijcie o dzisiejszym spocie :wink4:

ja pracuje do 22 dzis :kwasny:

autko juz prawie sprzedane jutro pewnie pojdzie bo juiz gosc prrzyjezdza

Opublikowano

Boseron, wczoraj wieczorem zrobiłem "program" :decayed: w X360 i wszystko pięknie smiga :kox:

PS3 sobie zostawię na multi i jej flagowe gry których nie ma na iksie a X360 będzie pod masowke :decayed:

Ja też nie wiem czy się dziś wyrobie bo mam po pracy 3 nawi do roboty.

Poszło z S3.

Opublikowano

czyli jak Pabla nie ma to spota też nie ma :kwasny: a miałem się pojawić :naughty:

Opublikowano
czyli jak Pabla nie ma to spota też nie ma :kwasny: a miałem się pojawić :naughty:

To mnie też nie będzie

Opublikowano

No to ją też nie jadę...

Opublikowano

:tongue4:a miało być tak pięknie:tongue4:

Opublikowano

i mnie na spocie nie będzie... dzisiaj inny plan :kox:

Wąski to jedziesz?

Opublikowano

Pablo jaki masz lt 3.0 ? jaki dashboard ? how much ?

Opublikowano
i mnie na spocie nie będzie... dzisiaj inny plan :kox:

Wąski to jedziesz?

wieczorkiem Ci powiem bo muszę młodego odebrać i nie wiem o której

---------- Post dopisany at 13:37 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ----------

Kierowcy w strefie B pod czujnym okiem kamer :kwasny:

Opublikowano
Pablo jaki masz lt 3.0 ? jaki dashboard ? how much ?

Nie znam się na tych cyfrach jeszcze :grin:

Ma chodzić z najnowszymi grami i tyle ale muszę kupić specjalną nagrywarkę do której wrzucasz firmware i możesz wypalać wszystko :decayed:

X360 - poprawne nagrywanie xgd3 (modyfikacja nagrywarki) • programosy.pl

NAGRYWARKA LITEON x24 iHAS124-19 iHAS 124 + NERO (2539367240) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zapłaciłem 50zł

Sprawdzę Ci późnym wieczorem jak coś.

Masz u siebie RGH? Pomyślę nad tym za jakiś czas bo wtedy możesz gry wrzucać z kompa na dysk konsoli i nie potrzebujesz wtedy nagrywarki i płyt :decayed:

Mam 250GB to trochę by się tego nazbierało.

Opublikowano

Panowie jest tu ktoś kto jeździ po auta za granicę ?? :wink:

Opublikowano

ozi :decayed:

Opublikowano

co tam

Opublikowano

to jak was nie będzie to ja przyjadę

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.