Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja moge się przejechać na hamownie

ciekawy jestem ile mam po zmianie turbo

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

Tylko ze oni maja przeciez hamownie z vtechu...a nie chciałes

Nie wiem co mają, kolesie z forum passata pisali że jest dobra. Dopiszę Cię w takim razie i pytam ich kiedy chcą jechać bo ja jak najszybciej

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ok, daj znać

Opublikowano

czesc, czy forum nie działało pzez chwile ? pozdrowienia ze Szczyrku

Chłopaki dzięki za grila , kiełbaski przepyszne Grucha sie nie zna

Opublikowano
hehe nie wiem, nie testowałem przyspieszenia. Mam nadzieje że pojadę w przyszłym tyg na hamownie (brakuje nam 1 osoby) i będzie po 50zł od pomiaru. Podobno tu mają bardzo dobrą miarodajną hamownie - KLIK Nie wiem, tylko wierze na słowo innym którzy tak twierdzą

Ja chętnie pojadę, daj znać kiedy!

Opublikowano
hehe nie wiem, nie testowałem przyspieszenia. Mam nadzieje że pojadę w przyszłym tyg na hamownie (brakuje nam 1 osoby) i będzie po 50zł od pomiaru.

Podobno tu mają bardzo dobrą miarodajną hamownie - KLIK

Nie wiem, tylko wierze na słowo innym którzy tak twierdzą

to jest inercyjna hamownia. chcesz miec dokladny pomiar to szukaj obciazeniowki.

Opublikowano
hehe nie wiem, nie testowałem przyspieszenia. Mam nadzieje że pojadę w przyszłym tyg na hamownie (brakuje nam 1 osoby) i będzie po 50zł od pomiaru. Podobno tu mają bardzo dobrą miarodajną hamownie - KLIK Nie wiem, tylko wierze na słowo innym którzy tak twierdzą

Ja chętnie pojadę, daj znać kiedy!

ja tyż podjadę B2 :wink:

---------- Post dopisany at 09:48 ---------- Poprzedni post napisany at 09:47 ----------

nie szuka ktoś klasyka ??????do małego remontu ? Opel Kadet B

Opublikowano
hehe nie wiem, nie testowałem przyspieszenia. Mam nadzieje że pojadę w przyszłym tyg na hamownie (brakuje nam 1 osoby) i będzie po 50zł od pomiaru. Podobno tu mają bardzo dobrą miarodajną hamownie - KLIK Nie wiem, tylko wierze na słowo innym którzy tak twierdzą

Ja chętnie pojadę, daj znać kiedy!

ja tyż podjadę B2 :wink:

---------- Post dopisany at 09:48 ---------- Poprzedni post napisany at 09:47 ----------

nie szuka ktoś klasyka ??????do małego remontu ? Opel Kadet B

kusisz mistrzu kusisz tym Kadetem :naughty:

Opublikowano

siatkówka teraz leci Polska : Australia:banan:

Opublikowano

no tylko w dupe pierwszy set....:facepalm:

:hi:

Opublikowano

Jak tak dalej pojdzie bedzie 0:3

Opublikowano

no qr** załamka, co oni robią...:facepalm:

Opublikowano

masakra 1:3:shock3:

Opublikowano
hehe nie wiem, nie testowałem przyspieszenia. Mam nadzieje że pojadę w przyszłym tyg na hamownie (brakuje nam 1 osoby) i będzie po 50zł od pomiaru.

Podobno tu mają bardzo dobrą miarodajną hamownie - KLIK

Nie wiem, tylko wierze na słowo innym którzy tak twierdzą

to jest inercyjna hamownia. chcesz miec dokladny pomiar to szukaj obciazeniowki.

No to byłem u Termanowskich na obciążeniówce to pisali mi że moje 177KM z d*py się wzięło :facepalm:

---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ----------

Lista na hamownie:

1.nex

2.KERCZI

3.ruks

4.Wąski

5.......

Opublikowano
hehe nie wiem, nie testowałem przyspieszenia. Mam nadzieje że pojadę w przyszłym tyg na hamownie (brakuje nam 1 osoby) i będzie po 50zł od pomiaru.

Podobno tu mają bardzo dobrą miarodajną hamownie - KLIK

Nie wiem, tylko wierze na słowo innym którzy tak twierdzą

to jest inercyjna hamownia. chcesz miec dokladny pomiar to szukaj obciazeniowki.

No to byłem u Termanowskich na obciążeniówce to pisali mi że moje 177KM z d*py się wzięło :facepalm:

---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ----------

Lista na hamownie:

1.nex

2.KERCZI

3.ruks

4.Wąski

5.......

jak fantowski zrobi logi i wyjdzie ok to też zapisze się na hamownie :wink:

Opublikowano
hehe nie wiem, nie testowałem przyspieszenia. Mam nadzieje że pojadę w przyszłym tyg na hamownie (brakuje nam 1 osoby) i będzie po 50zł od pomiaru.

Podobno tu mają bardzo dobrą miarodajną hamownie - KLIK

Nie wiem, tylko wierze na słowo innym którzy tak twierdzą

to jest inercyjna hamownia. chcesz miec dokladny pomiar to szukaj obciazeniowki.

No to byłem u Termanowskich na obciążeniówce to pisali mi że moje 177KM z d*py się wzięło :facepalm:

to nie jest obciazeniowka. to jest hamownia innercyjna z hamulcem wirowym czyli to samo co vtech produkuje. taka hamownia jest tak samo dobra/z d*py (niepotrzebne skreslic) ja ta, ktora jest w vtech'u. w krakowie obciazeniowke 4x4 to chyba compsport ma.

Opublikowano

a gdzie ta hamownia :naughty: mam nadzieję że znów nie wyjadę na lawecie :kwasny:

Opublikowano

Ciekawe ile mój by wypluł konia :decayed:

Opublikowano

Panowie proszę się dopisywać do listy już konkretnie. Pomiar na hamowni w firmie GCS Tuning, Wysiołek Luborzycki 163, Kraków,

SOBOTA godz. 14:00 KOSZT 50zł/pomiar

Jeżeli ktoś dopisuje się do listy musi być pewny że o tej godzinie i dacie da radę tam być, bo inaczej przy mniejszej ilości aut jak 5 nic z tego nie będzie.

Listę zbieram do jutra do 14:00

Lista:

1. nex

2. ....

3. ...

Opublikowano
Ciekawe ile mój by wypluł konia :decayed:

chyba kabanosa... :grin::wink:

Opublikowano

:decayed::decayed::decayed:

37 stopni przed południem miałem na fisie jak jechałem do pracy, daje w kość ta pogoda.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.