Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie, zestaw do montażu FMIC zamówiony w FMIC_PL. Jutro góra pojutrze ma być na miejscu.

W Październiku planuję zakupić turbinę od BRD, jeżeli mam wtryski AL - a jest opcja że takie są - będę celował w ~~200KM :decayed:

bedziesz spawal orurowanie czy skladasz z kolanek?

cały układ będzie składany przeze mnie

ile Cie wyniosl taki kit?

800zł

41130589.jpg

97888138.jpg

:evil::evil::evil:

Dziś założony tylko FMIC, brakuje mi jeszczę redukcji turbo na wąż, jutro ma być na miejscu i składam :evil:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzienx za spota

lennox dzieki za kabel

david dzieki za lapa

przebieg 100% ori!!

Opublikowano

Dzięki za spota i za emocje na bora bora :decayed:

Opublikowano

Dzięki za spota

Opublikowano
Dzięki za spota

Nie nasladuj FANTOMASA:polew:

Trza było przyjechać fajna była zmodzona B7ka gościa z compsportu.

Opublikowano

jakiego goscia z compsportu?

ty pablo chyba chciales b6 cabrio no nie

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-cabrio-3-0-automat-negocjacji-236724/

a tu nosba rs4 b5

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/as4-b5-kaskolot-swap-2-7t-body-rs4-420-ps-550-nm-186755/

a tu znow cos co mnie przerazilo opel omega przerobiona na audi s4 b8 :facepalm::facepalm::facepalm:

Audi S4 3,0 TFSi Avant Quattro – dba.dk – K

ale pytam sie po co cos takiego robic:doh:

84909830_02082012092248_8797_3.jpg84909830_02082012092406_6963_3.jpg

84909830_02082012092603_0847_3.jpg

Opublikowano

dzięi za spota

David dzięki za cierpliwość juz wiem gdzie przyczyna na tysiąc procent czujnik sprzęgla uwalony nie reaguje Vag na wciskanie pedału więc moglismy se dłubać do rana i tak tempomat by nie zadziałał, jutro kupie w ASO czujnik nowy.

Lenox i jak tam szybki sie domknęły w drodze powrotnej bo widziałem ze cisnęło Cie strasznie w majty :grin:

Kerczi dzieki za obecność.......duchem :wink:

Pablo dzięki za dobre teksty

Ruks fajny masz alarm :decayed:

Transit dzięki za papierosa :wink:

Michał dzięi za to ze byłeś ostatni :naughty: stawiasz.

Opublikowano
Dzięki za spota

proszę :wink:

---------- Post dopisany at 09:02 ---------- Poprzedni post napisany at 09:01 ----------

dzięi za spota

David dzięki za cierpliwość juz wiem gdzie przyczyna na tysiąc procent czujnik sprzęgla uwalony nie reaguje Vag na wciskanie pedału więc moglismy se dłubać do rana i tak tempomat by nie zadziałał, jutro kupie w ASO czujnik nowy.

Lenox i jak tam szybki sie domknęły w drodze powrotnej bo widziałem ze cisnęło Cie strasznie w majty :grin:

Kerczi dzieki za obecność.......duchem :wink:

Pablo dzięki za dobre teksty

Ruks fajny masz alarm :decayed:

Transit dzięki za papierosa :wink:

Michał dzięi za to ze byłeś ostatni :naughty: stawiasz.

nie musisz dziękować że jestem :wink:

Opublikowano

Aaa to o tej mówiłeś, już dawno ją widziałem to jest projekt zrobiony dla innego kolegi z forum przez Daniela :wink4:

Michał Ci co przyjechali na Bora, białym zmodzonym Golfem, EVO VI i tą B7ką w avancie to był gość co pisze programy w kompotach.

:bry: wszystkim.

Opublikowano

sumo idzie na tvp

Opublikowano

pablo ten gosc mial ta b7 2.0tfsi automat??

nex tutaj masz praktycznie taki sam silnik jak u nas gosc z wycisna z niego 257kmCompSport - Chiptuning i modyfikacje mechaniczne pojazdów

Opublikowano

Nie pamiętam właśnie jaki on tam ma silnik ale wydaje mi się że 3.0 TDI albo 2.0 TFSI

Opublikowano

wychodzi do judo nasza polka ktora ma 193cm wzrostu i wazy 170kg :grin:

on tam ma 2.0 tfsi jest jedna tylko na ich stronie w projektach a4

CompSport - Chiptuning i modyfikacje mechaniczne pojazdów

Opublikowano

Szkoda że nie ma fotki to bym wiedział czy to jego, te auta z tej listy to większość klientów.

Opublikowano

wydaje mi sie ze to sa klienci i najwieksze ich projekty lipa tylko ze reszte robi mg motorsport z slaska

Opublikowano

Panowie ma ktoś tak zrobiony program że jak wciśniesz 75% gazu to wtedy dostajesz kopa a jak delikatnie się wciśnie to jest oryginalny w serii?

Ponoć grubsze programy tak robione są ale koszty ok 2tysł zł.

"Program ten jest wykonywany w identyczny sposób jak program indywidualny, różnica polega na połączeniu dwóch programów w jednym. Programu seryjnego z programem indywidualnym.

W czasie normalnej, spokojnej jazdy samochodem wykorzystywany jest tylko program seryjny. "Ujawnienie" się naszego programu tuningowego następuje dopiero wówczas, gdy wciśniemy pedał gazu więcej niż 75 % przy jednoczesnym osiągnięciu przez silnik co najmniej 1600 obrotów.

Przejście między programami jest całkowicie płynne. Przyrosty mocy i momentu są identyczne jak w zwykłym w programie indywidualnym.

Ten program jest najbardziej „przyjazny” dla Twojego silnika"

Opublikowano

Dzieki za spota

Opublikowano
Panowie ma ktoś tak zrobiony program że jak wciśniesz 75% gazu to wtedy dostajesz kopa a jak delikatnie się wciśnie to jest oryginalny w serii?

Ponoć grubsze programy tak robione są ale koszty ok 2tysł zł.

"Program ten jest wykonywany w identyczny sposób jak program indywidualny, różnica polega na połączeniu dwóch programów w jednym. Programu seryjnego z programem indywidualnym.

W czasie normalnej, spokojnej jazdy samochodem wykorzystywany jest tylko program seryjny. "Ujawnienie" się naszego programu tuningowego następuje dopiero wówczas, gdy wciśniemy pedał gazu więcej niż 75 % przy jednoczesnym osiągnięciu przez silnik co najmniej 1600 obrotów.

Przejście między programami jest całkowicie płynne. Przyrosty mocy i momentu są identyczne jak w zwykłym w programie indywidualnym.

Ten program jest najbardziej „przyjazny” dla Twojego silnika"

byłby fajny taki program napewno lepszy niz ten zwykly ale ile drozszy

Opublikowano

Czyli dzisiaj grill klubowy. Ją będę tak chwilę po 18

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.