Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

:decayed::decayed::decayed:

37 stopni przed południem miałem na fisie jak jechałem do pracy, daje w kość ta pogoda.

Spokojnie, od jutra ide na urlop także bankowo się pogoda zj**..e! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie proszę się dopisywać do listy już konkretnie. Pomiar na hamowni w firmie GCS Tuning, Wysiołek Luborzycki 163, Kraków,

SOBOTA godz. 14:00 KOSZT 50zł/pomiar

Jeżeli ktoś dopisuje się do listy musi być pewny że o tej godzinie i dacie da radę tam być, bo inaczej przy mniejszej ilości aut jak 5 nic z tego nie będzie.

Listę zbieram do jutra do 14:00

Lista:

1. nex

2. ....

3. ...

2. ruks

A swoją drogą wytłumaczcie mi dlaczego na hamownie zawsze zbiera się grupę osób i wtedy cena idzie aż o 50% w dół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4buty tam też HAMują ?

---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ----------

w tym wysiołku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety tylko fwd.

Jak chcesz Q to u Termanowskich w niepołomicach, ale koszt 150zł. Jak byliśmy we 4 to satikrk zapłacił 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo Ty masz klimatronic u siebie? bez klimy nie da sie jeździć w takie upały..... ale lepiej tak niz deszcz i zimno.

no.... w końcu kieronica MF siedzi i działa jak należy :wink: RNS-E zamówiony :naughty: rezam na ostro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: panowie

Obczajcie to:

Oferta - Audi A4 - POSIADA DO SPRZEDANIA ŁADNA AUDI Z SILNIKIEM 1.6 16V DOSKONALE NADAJĄCYM SIĘ POD INSTALACJĘ GAZOWĄ CHOĆ AKTUALNE JEGO SPALAN 183.000km

S 452.000km :grin::facepalm:

Sprawdzone po nr rej. Swoja droga jak na 1.6 to dobry przebieg.

Wczoraj pod wieczór było niezbyt przyjemnie, gorąco a do tego mokre powietrze. Dawno klima nie wywalala takich ilosci wody :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERCZI piszesz się?

ruks Ty masz Quattro? jak tak to nici z hamowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiecie czy można nabyć gdzieć samą zaślepke poduszki pod 3 ramiona , w ASO coś takiego sprzedają ?

2521076782

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

Kto ma ochote na mini spota dziś wieczorem kiełbaski lub kazimierz sok pomarańczowy? jak coś jestem pod telefonem a teraz uciekam umyć autko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wbijam na A4 bo jadę do bełta po kratki więc sprawdzę v-max jak kierowcy pozwolą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja idę w gałe na kalinowym zagrać, Diego przywieź mi te zegary jak są w porządku na czwartkowego spota, wezmę je od Ciebie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma chętnych sprawdzić moc auta za 50zł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma chętnych sprawdzić moc auta za 50zł??

Chętny jestem, sprawdzilibyśmy tą hamownie w porównaniu do...

Ale niestety jutro wyjeżdżam i wracam dopiero 19 sier.

Jak dasz rade poczekać to się piszę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 to fajna cena za hamownie, ale... no wlasnie... zeby inercja (bo z tego co zrozumialem to inerycjna hamownia) byla wiarygodna to obslugujacy musi kumac czacze :decayed: czemu nie jedziecie na obciazeniowke? naukowo udowodnione ze maha ma najbardziej prawidlowe wyniki, a wy kombinujecie... po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie wiem, nie testowałem przyspieszenia. Mam nadzieje że pojadę w przyszłym tyg na hamownie (brakuje nam 1 osoby) i będzie po 50zł od pomiaru.

Podobno tu mają bardzo dobrą miarodajną hamownie - KLIK

Nie wiem, tylko wierze na słowo innym którzy tak twierdzą

to jest inercyjna hamownia. chcesz miec dokladny pomiar to szukaj obciazeniowki.

No to byłem u Termanowskich na obciążeniówce to pisali mi że moje 177KM z d*py się wzięło :facepalm:

ale czym Ty sie przejmujesz ? sam widziales ze kazdemu z nas wychodzilo

i pewnie dlatego zalozyles Fimc heheheh bo Ci dogadywali ble ble ble :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radim coś pechowy jesteś :kwasny:

ja juz nie hamuje bo wiem ile mam, dopiero po programie ale 50 dyszek to cena spoczko ważne jest zeby pomiaru dokonać na tej samej hamowni przed i po programie a czy obciożeniówka czy inercyjna...... panowie nie jeździmy ferrai czy lambo bez przesady :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERCZI piszesz się?

ruks Ty masz Quattro? jak tak to nici z hamowania

Chciałem shamować drugie auto ale zapomniałem że w weekend chyba jadę zabezpieczać rajd rzeszowski :doh: Kur... zawsze jakieś terminy kolidują, dam Ci znać dzisiaj jeszcze bo może kumpel podjedzie ze swoim

PS

Szlag mnie trafi: byłem wczoraj na geometrii i żadnej śruby nie dało się ruszyć :wallbash:

http://lh3.googleusercontent.com/-1CWOM8AQyGY/UCCWCAwKlFI/AAAAAAAANuk/7n9N1TqADgo/s640/IMG_9953.JPG

http://lh5.googleusercontent.com/-4g0sS4pYl7g/UCCWB8SJKGI/AAAAAAAANug/tjqbLCJ5T8I/s640/IMG_9951.JPG

Ostatnio wymieniałem łożysko z przodu a teraz kolejna naprawa się kłania zamiast coś dorezać :kwasny:

---------- Post dopisany at 06:38 ---------- Poprzedni post napisany at 06:29 ----------

Ją też ale nie w sobotę

Nex, to może przesuniemy to na później. Jakby Lennox shamował to mielibyśmy porównanie z hamownią we V-techu :decayed: Swoją drogą Lennox, dlaczego nie widziałem Twojego wykresu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...