Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

nie ma chętnych sprawdzić moc auta za 50zł??

jestem tylko do 14 to mam sklep otwarty :kwasny:

---------- Post dopisany at 08:29 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

Panowie nie wiecie czy można nabyć gdzieć samą zaślepke poduszki pod 3 ramiona , w ASO coś takiego sprzedają ?

http://img01.allegroimg.pl/photos/oryginal/25/21/07/67/2521076782

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

Kto ma ochote na mini spota dziś wieczorem kiełbaski lub kazimierz sok pomarańczowy? jak coś jestem pod telefonem a teraz uciekam umyć autko :wink:

zadzwoń

---------- Post dopisany at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany at 08:29 ----------

może ktoś wie gdzie szybko i po pieniądzach można pomalować proszkowo ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo Ty masz klimatronic u siebie? bez klimy nie da sie jeździć w takie upały..... ale lepiej tak niz deszcz i zimno

Oczywiście że mam, tyle kasy włożyłem w auto to climatronica bym nie miał?

Był już jak kupiłem.

:siema: ekipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie ustalanie terminów to szkoda się ośmieszać i dzwonić do chłopa bo takim sposobem nigdy nikomu nie będzie pasowało, jedni robią na rano inni popołudniu, jeden będzie chciaó poniedziałek, inny środę jeden 12 inny 18. Po to sobota aby większość miała wolne. Dzwonie odmówić i pojadę w któryś dzień do termanowskich na hamownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie ustalanie terminów to szkoda się ośmieszać i dzwonić do chłopa bo takim sposobem nigdy nikomu nie będzie pasowało, jedni robią na rano inni popołudniu, jeden będzie chciaó poniedziałek, inny środę jeden 12 inny 18. Po to sobota aby większość miała wolne. Dzwonie odmówić i pojadę w któryś dzień do termanowskich na hamownie

ale nie każdy ma wolne w sobotę więc się nie oburzaj .Zapytałeś kto chętny -odpowiedzieliśmy ,ale nikt nie znał terminu więc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex, to może przesuniemy to na później. Jakby Lennox shamował to mielibyśmy porównanie z hamownią we V-techu :decayed: Swoją drogą Lennox, dlaczego nie widziałem Twojego wykresu?

Jest w moim temacie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie ustalanie terminów to szkoda się ośmieszać i dzwonić do chłopa bo takim sposobem nigdy nikomu nie będzie pasowało, jedni robią na rano inni popołudniu, jeden będzie chciaó poniedziałek, inny środę jeden 12 inny 18. Po to sobota aby większość miała wolne. Dzwonie odmówić i pojadę w któryś dzień do termanowskich na hamownie

ale nie każdy ma wolne w sobotę więc się nie oburzaj .Zapytałeś kto chętny -odpowiedzieliśmy ,ale nikt nie znał terminu więc ...

Gdyby tak ustalić na jakieś 2 tygodnie w przód to myślę że grupa by się zebrała.

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ----------

Nex, to może przesuniemy to na później. Jakby Lennox shamował to mielibyśmy porównanie z hamownią we V-techu :decayed: Swoją drogą Lennox, dlaczego nie widziałem Twojego wykresu?

Jest w moim temacie :whistling:

Nie przeglądam działu moja A4 bo mało czasu a Twoją dodatkowo widuję co tydzień :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znacie kogoś kto spawa aluminium?? jednak muszę dolot wyspawać bo te złączki to oc**jenie - nieszczelności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znacie kogoś kto spawa aluminium?? jednak muszę dolot wyspawać bo te złączki to oc**jenie - nieszczelności

jednak silikony sie nie sprawdzaja? pytam bo na dniach bede robil zamowienie. rury wziales aluminiowe? nie nierdzewke?

btw, zmien sobie w opisie moment bo masz 353 nanoMole :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruszka A to nie jest córka gościa co ma kompleks sportowy w skotnikach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trailer Kasia i Bartosz on Vimeo

spoko filmik ślubny?

szkoda ze panna młoda nie wyjściowa :decayed:

Tyś jest piękny

---------- Post dopisany at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany at 08:19 ----------

nie wyjsciowa ale pewnie to ona odgrywa tam glowne role byc moze widocznie gosc poszedl na majatek :)ale nie ma co ich oceniac nie znajac :) niech im sie wiedzie ale mogli by troche mi odstapic

Ta, teraz już przeynajmniej wiemy

---------- Post dopisany at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany at 08:23 ----------

Gruszka A to nie jest córka gościa co ma kompleks sportowy w skotnikach??

:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trailer Kasia i Bartosz on Vimeo

spoko filmik ślubny?

w tych pierwszych ujeciach chlop z S5 wyglada jak Felipe Massa. fajny filmik, widac, ze impreza za gruba kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...