Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przyjeżdża ktoś do GK na spota, czy mam się nie wybierać?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie jest tu ktoś kto jeździ po auta za granicę ?? :wink:

miodzio ale teraz jest na urlopie :wink:

Opublikowano
przyjeżdża ktoś do GK na spota, czy mam się nie wybierać?

Zawsze ktoś jest :)

Opublikowano
przyjeżdża ktoś do GK na spota, czy mam się nie wybierać?

Zawsze ktoś jest :)

Wiec przybędę :wink:

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ----------

Frekwencja nie powaliła ale dziękuje tym co się pojawili za spota:wink:

Opublikowano
co tam

podaj nr tel do siebie na PW

Opublikowano
co tam

podaj nr tel do siebie na PW

O800 reszta dowolna :wink:

i jak wyszło ? coś mi się widzi że sprzedajesz A4 :whistling:

Opublikowano

zmieniał ktoś włąćznik świateł ze zwykłego na AUTO co trzeba przepiąć zeby długie i halogeny działały :kwasny: i żeby przełąćznik AUTO nie świecił sie na czerwono tylko żółto ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:Powitać :decayed:

Opublikowano

Quattro w innych markach :)

Opublikowano

poszedł na ogniu :grin:

Opublikowano
Quattro w innych markach :)

kerczi takie rzeczy pamietaj tylko w rosji :grin:

Opublikowano
moje audi poszlo :naughty:

Graty i co teraz :naughty:

Za ile poszła jak coś to PW.

Opublikowano
poszedł na ogniu :grin:

Z deszczu pod rynnę :grin:

Opublikowano

Jeżeli jest ktoś zainteresowany hamownią 50zł/pomiar w GCS Tuning KLIK to zapraszam jutro tj SOBOTA godz. 13:00 - tylko ośka

Opublikowano
moje audi poszlo :naughty:

Graty i co teraz :naughty:

Za ile poszła jak coś to PW.

poszlo prv historia byla taka ze przyjechali do mnie ogladneli i jednak mowia ze nie biora pojechali ja woz schowalem do garazu mija 15 min poatrze sie przez okno no wrocili wychodze a oni mowia tak pojechalismy siedlismy na przystanku nieoopodal mnie pierdtykneli vodke na dwoch i jednak sie zdecydowali i przyjechali :grin: niesamowite ale ludzie ogolnie wporzadku wiec nie ukrywalem nic przed nimi

Opublikowano
moje audi poszlo :naughty:

Graty i co teraz :naughty:

Za ile poszła jak coś to PW.

urząd skarbowy jest od tego :decayed:

Opublikowano

hahaha to dobra historia :polew:

133814_screenshot_2012-08-10_o_13.35.09.png

Od 2 dni można samemu nanosić poprawki na mapę google, jeśli wiesz że coś jest nie tak na mapie, jest nieaktualna to możesz sam nanieść poprawkę po czym osoba od google maps zatwierdza bądź odrzuca :naughty:

Powyżej na Krk naniesione poprawki więc tak naprawdę teraz będzie :jerk: mapa.

http://mariuszn.com/tmp/13/133814_screenshot_2012-08-10_o_13.35.09.png

---------- Post dopisany at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ----------

Z ciekawostek, chcesz zrobić kobiecie dobry żart to jest w NH sklep który sprzedaje kubki wyglądające jak niżej, myśli że to pierścionek wyciąga a tu kubek :kox::lol1::polew:

64zł

22aa83e03dfee80cc1ed20defbac93ea.jpg

Opublikowano

Panowie mój kuzyn ma do sprzedania radio SONY CDX-GT640UI. Używany 3-4 miesiące, stan idealny, pudełko.

Jeśli ktoś jest zainteresowany niech napisze na gg: 42041188.

---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ----------

Z ciekawostek, chcesz zrobić kobiecie dobry żart to jest w NH sklep który sprzedaje kubki wyglądające jak niżej, myśli że to pierścionek wyciąga a tu kubek :kox::lol1::polew:

64zł

http://niespodzianka.pl/presents/22aa83e03dfee80cc1ed20defbac93ea.jpg

Oj oberwałoby mu się :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.