Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

puchacz a co ty byś zrobił jak byś sprzedawał B6 i miał jechać do ASO z klientem:eusathink:

Panowie nie zapomnijcie dziś o spocie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętamy, a później może jakiś przejazd na klasyki, bora czy tam coś? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo wiesz że za każdego odebranego smsa mam dwa wychodzadze?! Ssij częściej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie pojechał na Bora Komorowskiego bo wieki tam nie byłem we Czwartek i kto wie czy nadal tam się zjeżdżają w tym roku "szybcy i wściekli" :decayed:

---------- Post dopisany at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ----------

Pablo tenx za smsa :wink:

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylem 3 tyg temu na bora bora i dalej nie zmiennie

---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:55 ----------

dzieki pablito za sma

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ----------

jak mnie by powiedzial ze tak zrobil to bym mu maczeta reke odrabal gdyby cos mu nie pasilo :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos interfejs do vcds?? moze jak by ktos mial to niech wezmie ze soba na spota razem z lapkiem bo w moim bateria trzyma 2min :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym mu powiedział ze jak cos to ja tez trenuje to mozemy zrobic sparing :grin: a tak powaznie to jak by mi tak gosc wyjechał z takim tekstem to bym mu powiedział zeby mi nie groził bo to on do mnie przyjezdza a nie ja do niego i ze jak chce to on moze w łeg dostac a nie ja i tyle w temacie.

:hi: wogóle i Pablo dx za sms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, Panowie jedank bede na spocie bo dopiero jutro jade rano więc mam prośbe jakby ktoś miał dobry impregnat do skóry to niech weźmie na spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym prosil zeby ktos wzia interfejs vcds bo ja mam zwykly vag viaken a chcialbym odczytac wiecej rzeczy aha no i lapka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dziś bede potrzebował na chwilke podmienić czujnik sprzegła roboty na 5 minut bo załozyłem tempomat zakodowałem wszystko jak ma być i nie chula, problemem moze być walnięty czujnik sprzęgła, nie jest drogi ale chce to ewentualnie wyeliminować. czujnik znajduje sie pod pedałem sprzęgła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie chcecie spieprzyc czujnika to lepiej go nie wyciagajcie. To raczej jednorazowa akcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...