Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W Krakowie to bym nie pojechał do żadnego mechanika, no chyba że bym chciał aby coś spier****li w aucie. Polecam Piekary śląskie Auto-Danecki Auto Danecki - profesjonalny serwis samochodów, tylko auta VAG, co prawda terminy 2 tyg, ale nie ma rzeczy w autach VAG których nie mają w 1 palcu, od elektroniki po mechanikę.

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ----------

Nex mam wrażenie że jeździsz po v-techu po to żeby się samemu utwierdzać w przekonaniu że Ty zrobiłeś w lepszej firmie (i/lub nie dałeś się zwałować)?

BTW

dzień-do-:bry:

ale co mnie obchodzi wał-tech?? Ja tylko wkleiłem linka jak zwałowali chłopaka, chyba wolno mi też od czasu do czasu zalinkować na forum?? PABLO robi to rutynowo :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w krk z mechaników mogę polecić Dominika z TTC, oraz Wojtka Włodka ul. Mokra 2, ale pewnie kolejka do nich 2tygodniowa :decayed:

Opublikowano
PABLO robi to rutynowo :decayed:

Bo ja mogę :takiego::decayed:

Opublikowano
w krk z mechaników mogę polecić Dominika z TTC, oraz Wojtka Włodka ul. Mokra 2, ale pewnie kolejka do nich 2tygodniowa :decayed:

Do TTC będę dzwonił jutro bo chce podjechać na hamownie, sprawdzić jak wygląda irlandzki chip tuning ;-)

Mówisz, że oni też zajmują się mechanika?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

jak chcesz jechac tylko na hamownie to nie dzwon do nich, bo oni hamowni nie posiadaja. Poszukaj Hamownia Termanowcy Niepolomice, albo czegos innego w Krakowie.

Tak zajmuja sie kompletna mechanika i elektryka

Opublikowano

sa duzo drozsze audi bo 1.9tdi to przez wielu uwazany silnik za najlepszy jaki istnieje i nie leci to z ceny a bety leca no chyba ze to 330d coupe wtedy jest droga zauwaz ze b6 jest w podobnej cenie jak b7 dziwne no nie

Opublikowano
jak chcesz jechac tylko na hamownie to nie dzwon do nich, bo oni hamowni nie posiadaja. Poszukaj Hamownia Termanowcy Niepolomice, albo czegos innego w Krakowie.

Tak zajmuja sie kompletna mechanika i elektryka

Czy to oni? www.ttc.pl ? Tam jest napisane o hamowni...

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Z podobną cena b6 do b7 to Cię poniosło...

Opublikowano

Chyba że porownujesz wypas b6 do tradu b7 która wstąpiłem wcześniej

Opublikowano

ogladnij na allegro wozy kerczi b6 1.9tdi miedzy 30 a 34tys a b7 miedzy 35 a 40tys

Opublikowano

Oglądałem, i niuans jest taki że nawet nie chciałoby mi się jechać oglądać b7 za mniej niż 40 tys. A Ty jeszcze wklejasz 3litrowke poniżej 40 to o czym my mowiny??

Opublikowano

ale sluchaj ludzie o tym nie wiedza tak jak ty i mysle ze kupuja wypasa ja tez bymn nie dal mniej jak 40tys za b7 i napewno by to nie byl 2.0 tylko jakas benzyna uturbiona albo 2,7 badz 3.0 tdi po lifcie najmlodsze jakie bym kupil to 2007-2008

Opublikowano

To analogicznie musiałbym dac koło 70zł

Opublikowano

ale fakt faktem b7 idzie w dol cena przynajmniej te przedlifty a b6 trzyma sie twardo w cenie wciaz

Opublikowano
jak chcesz jechac tylko na hamownie to nie dzwon do nich, bo oni hamowni nie posiadaja. Poszukaj Hamownia Termanowcy Niepolomice, albo czegos innego w Krakowie.

Tak zajmuja sie kompletna mechanika i elektryka

Czy to oni? www.ttc.pl ? Tam jest napisane o hamowni...

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

tak oni, kiedyś mieli hamownie, ale teraz sprzedali albo złożona jest :wink:

Opublikowano

hamownie maja w compsport jak cos

Opublikowano

Pany kierownica obszyta nowa pachnącą skórką dziś przyszła do mnie i teraz rezanko, ładna jest :kox: tylko torx 55 i torx 8 potrzebuje i rezam. tą 8 jeszcze kupie ale 55 cięzko dorwać , Lenox masz moze ? :decayed: wiem ze masz :wink:

Pablo Ty sie chyba starzejesz bo zastanawiam sie co Ci sie stało z tym kundlem, wszędzie go wklejasz , w bluzie z kapturem, bez, z tvn turbo wkejałeś....powiedz Chłopie co Cie trapi ........ :rolleyes:

Opublikowano

Cristo Paweł Jaglarz - w Wieliczce - robi VAGa i jest ogarniety.

Opublikowano
Oglądałem, i niuans jest taki że nawet nie chciałoby mi się jechać oglądać b7 za mniej niż 40 tys. A Ty jeszcze wklejasz 3litrowke poniżej 40 to o czym my mowiny??

co Ty wiesz /zapikało:naughty:/

---------- Post dopisany at 08:26 ---------- Poprzedni post napisany at 08:25 ----------

Z podobną cena b6 do b7 to Cię poniosło...

jak to ja za swoją chcę tle ile Ty chcesz za swoje b7:wink:

Opublikowano

Ty się nie liczysz...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.