Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok już ogarnięty temat :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

audi pieknie wypacykowane jutro klient :decayed:

Opublikowano
Panowie potrzebuje na tydzień pożyczyć albo kupić modem usb do lapka, ma ktoś? Do orange lub bez simlocka

Zamowilem ostatnio 3 sztuki Huawei E3131 bez locka.

Za 130 zł mogę Ci sprzedać i fv wystawić.

A da się z tego simlocka ściągnąć?

Opublikowano

da sie bo to jak tel ma oprogramowanie tylko jak ten starszy

Opublikowano
Musisz zapodac ssd bo inne będą się tukly

Mam takie płyty mini ATX i one mają tylko ATA nie mają SATA :-( a chciałbym żeby system chodził non stop tzn bez wyłączania bo jak znam życie to może przerastać moje Panie z gabinetu jak będzie trzeba za każdym razem uruchamiać system i pamiętać o jego poprawnym zamknięciu gdy będą wyłączały unit (fotel) dlatego właśnie chciałem zrobić tak żeby system chodził non stop chyba żeby ustawić w "ustwieniach oszczędności zasilania" żeby dysk był wyłączany po powiedzmy 1h bezczynności (dysk staje wtedy na "0"?) . Zależy mi na złożeniu takiej małej sieci na wifi (3 kompy) tj. dwa fotele i recepcja. W głównej mierze chodzi o to żeby stacjonarny komp z recepcji użyczał stacji DVD i portu karty SD itp. bo czasem przychodzi pacjent z płytką bo gdzieś tam robił sobie zdjęcie RTG i muszą to chodzić oglądać do poczekalni a tak oglądały by to na monitorze przy fotelu. Chciałbym też zapodać jakiś prosty programik jako terminarz wizyt który mógłby chodzić w takiej sieci chciałbym to postawić właśnie na jakimś takim serwerze

Opublikowano

:shock3::shock3::shock3:

Opublikowano

A da się z tego simlocka ściągnąć?

ruks, napisałem że jest bez sim locka.

Opublikowano

Tomek to zrób terminale, wówczas kompy przy fotelach będą tak naprawdę korzystały z kompa w recepcji więc będą tylko de facto wyświetlały obraz, wtedy nie potrzebujesz nawet dysku, wystarcZy napęd albo choćby dyskietka do wystartowania

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
Tomek to zrób terminale, wówczas kompy przy fotelach będą tak naprawdę korzystały z kompa w recepcji więc będą tylko de facto wyświetlały obraz, wtedy nie potrzebujesz nawet dysku, wystarcZy napęd albo choćby dyskietka do wystartowania

:eusathink:

Czyli wystarczyła by wtedy sama płyta ?

z którego systemu korzystała by płyta z kompa w recepcji?

mogło by sie boot-wać z USB ?

każdy komp mógłby nie zależnie pracować w sieci wewnętrznej ? jeśli chodzi o ten program dla rejestracji ? jak wygląda praca takiego kompa jako terminala bo takiego patentu nie przerabiałem

Opublikowano

YO :hi:

Opublikowano

jak mija niedziela ?

Opublikowano

ale przywalilo deszczem

Opublikowano

No nieźle napierdziela, kolejna fala teraz :decayed:

I jak był klient po B6:naughty:

Opublikowano

nie bylo mial dzwonic moze sie rozmyslil mial jechac z nad morza to moze jeszcze nie dojechal he trafi sie inny :D musze wkleic na forum do sprzedam

Opublikowano

A da się z tego simlocka ściągnąć?

ruks, napisałem że jest bez sim locka.

Miałem na myśli swojego, jest do tego jakiś soft na necie czy jak?

Opublikowano

Witam

Opublikowano
Miałem na myśli swojego, jest do tego jakiś soft na necie czy jak?

Oj nie wiem, nie sprawdzałem.

Opublikowano

Michail55, ja też w czwartek czekałem na kupca dzwonił o 17.30 że przyjeżdża między 19.30 a 20.30 i słuch o nim zaginął, a miałem być na spocie

Opublikowano
Michail55, ja też w czwartek czekałem na kupca dzwonił o 17.30 że przyjeżdża między 19.30 a 20.30 i słuch o nim zaginął, a miałem być na spocie

Na forum też wystawiłeś swoją:question:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.