Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie potrzebuje na tydzień pożyczyć albo kupić modem usb do lapka, ma ktoś? Do orange lub bez simlocka

Zamowilem ostatnio 3 sztuki Huawei E3131 bez locka.

Za 130 zł mogę Ci sprzedać i fv wystawić.

A da się z tego simlocka ściągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zapodac ssd bo inne będą się tukly

Mam takie płyty mini ATX i one mają tylko ATA nie mają SATA :-( a chciałbym żeby system chodził non stop tzn bez wyłączania bo jak znam życie to może przerastać moje Panie z gabinetu jak będzie trzeba za każdym razem uruchamiać system i pamiętać o jego poprawnym zamknięciu gdy będą wyłączały unit (fotel) dlatego właśnie chciałem zrobić tak żeby system chodził non stop chyba żeby ustawić w "ustwieniach oszczędności zasilania" żeby dysk był wyłączany po powiedzmy 1h bezczynności (dysk staje wtedy na "0"?) . Zależy mi na złożeniu takiej małej sieci na wifi (3 kompy) tj. dwa fotele i recepcja. W głównej mierze chodzi o to żeby stacjonarny komp z recepcji użyczał stacji DVD i portu karty SD itp. bo czasem przychodzi pacjent z płytką bo gdzieś tam robił sobie zdjęcie RTG i muszą to chodzić oglądać do poczekalni a tak oglądały by to na monitorze przy fotelu. Chciałbym też zapodać jakiś prosty programik jako terminarz wizyt który mógłby chodzić w takiej sieci chciałbym to postawić właśnie na jakimś takim serwerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da się z tego simlocka ściągnąć?

ruks, napisałem że jest bez sim locka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek to zrób terminale, wówczas kompy przy fotelach będą tak naprawdę korzystały z kompa w recepcji więc będą tylko de facto wyświetlały obraz, wtedy nie potrzebujesz nawet dysku, wystarcZy napęd albo choćby dyskietka do wystartowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek to zrób terminale, wówczas kompy przy fotelach będą tak naprawdę korzystały z kompa w recepcji więc będą tylko de facto wyświetlały obraz, wtedy nie potrzebujesz nawet dysku, wystarcZy napęd albo choćby dyskietka do wystartowania

:eusathink:

Czyli wystarczyła by wtedy sama płyta ?

z którego systemu korzystała by płyta z kompa w recepcji?

mogło by sie boot-wać z USB ?

każdy komp mógłby nie zależnie pracować w sieci wewnętrznej ? jeśli chodzi o ten program dla rejestracji ? jak wygląda praca takiego kompa jako terminala bo takiego patentu nie przerabiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle napierdziela, kolejna fala teraz :decayed:

I jak był klient po B6:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bylo mial dzwonic moze sie rozmyslil mial jechac z nad morza to moze jeszcze nie dojechal he trafi sie inny :D musze wkleic na forum do sprzedam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da się z tego simlocka ściągnąć?

ruks, napisałem że jest bez sim locka.

Miałem na myśli swojego, jest do tego jakiś soft na necie czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli swojego, jest do tego jakiś soft na necie czy jak?

Oj nie wiem, nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michail55, ja też w czwartek czekałem na kupca dzwonił o 17.30 że przyjeżdża między 19.30 a 20.30 i słuch o nim zaginął, a miałem być na spocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michail55, ja też w czwartek czekałem na kupca dzwonił o 17.30 że przyjeżdża między 19.30 a 20.30 i słuch o nim zaginął, a miałem być na spocie

Na forum też wystawiłeś swoją:question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...