Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No cóż czasem tak bywa że firma która wykonuje usługi ma budynek który z zewnątrz wygląda na dobrą norę :kox: a w środku wypas :decayed:

Kilka razy się spotkałem z takimi firmami.

1330816826_53.gif

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No cóż czasem tak bywa że firma która wykonuje usługi ma budynek który z zewnątrz wygląda na dobrą norę :kox: a w środku wypas :decayed:

Kilka razy się spotkałem z takimi firmami.

Pablo ale w środku było to samo:facepalm:

Opublikowano

No to jeszcze lepszy przypadek :polew:

Opublikowano
  • Autor

Panowie jak sie zapowiada frekwencja na dzisiejszym spociku ?

Opublikowano

Ja będe, mogę zabrać vaga. :naughty:

Opublikowano

Może się pojawi kolega B8 po lifcie 2012 ale jeszcze czekam na potwierdzenie.

Opublikowano
  • Autor

heheh VAG zawsze się przyda :)

Ja tez deklaruje swoja obecnosc, zapewne okolo 19-45 się pojawię :)

Opublikowano

Ja też będę przed 19.30

i biorę 13 nasadową oraz 8 torx :grin:

Opublikowano
Panowie jak sie zapowiada frekwencja na dzisiejszym spociku ?

ja będę

Opublikowano
Ja tez deklaruje swoja obecnosc

nie może żesz kur..a być :slina:

to chyba zarzucę pastę na buta w takie święto :naughty:

Opublikowano

Chu^ trza zrobić akcję sms :decayed:

Opublikowano
  • Autor

lenox wezmę Ci CB ;)

Fanti mozesz wziasc czerwony dywan dla mnie :)

Opublikowano

Będziecie mieć czerwony dywan jak pierdolnie zaraz gradem bo masakra jak czarno się zrobiło :decayed:

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

Niezły jest sajgon pod M1 teraz.

Opublikowano
Co do anten to śmiało mogę polecić Sirio ML145 mam ją już 2 rok i jestem z niej zadowolony ,może gabaryty jej dużę są ,ale zasięg jest mega .Lennox co do zestrojenia anten i całego sprzętu CB to mam kolegę który tym profesjonalnie się zajmuję więc mogę śmiało polecić

CB Radio Kraków, Montaż, Serwis, Radia Samochodowe, RADIO-CAR . Zapraszamy Kraków ul. Armii Kraków 67 - Borek Fałęcki

Również polecam, chociaż jak podjechałem pod dom to się trochę przeraziłem :wink:

Młody koleś ale widać że się zna. :thumbup1:

I tym sposobem mam radyjo :jerk::dance2:

---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ----------

BTW będę na spocie :hi:

Może fakt miejsce nie powala ,ale zna się na rzeczy.BTW też pojawie się na spocie:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dzięki za spota, frekwencja :good:

621757_555985197761091_1301819862_o.jpg

fantowski dajesz swoją na glebę z tą felą :naughty:

Opublikowano

akurat na zimę jak znalazł byłoby :decayed:

Opublikowano

Również podziękował za spota:hi:

Opublikowano
Dzięki za spota, frekwencja :good:

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/621757_555985197761091_1301819862_o.jpg

fantowski dajesz swoją na glebę z tą felą :naughty:

heh niższy profil opony, większy naciąg i robiłaby robotę ta moja felga.. :wink: ale Pablo wiesz, że to nie na krakowskie drogi..

Opublikowano

554897_10151106396270990_229136062_n.jpg

Jak wracałem to pod M1 mijałem taką samą sztukę, "mały ale wariat" :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.