Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wąski będzie wiedział bo jest na czasie :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:grin::grin:

clip kedzierzyn - YouTube

:facepalm::facepalm:

Opublikowano

prawie jak waszka gówno :grin:

Opublikowano

dokladnie tak napisalem w komentach do tego :grin: cd zycia ostrego jak maczeta

Opublikowano

:grin::grin:

clip kedzierzyn - YouTube

:facepalm::facepalm:

pfff :facepalm:

Opublikowano

Fantowski sprzęgiełko klimayzacji to jeszcze nie tragedia przerabiałem to u siebie, nie droga impreza :wink:

Nex kapelusz i do paska :naughty:

Opublikowano

już lepiej byłoby gdyby te małolaty otwierały gęby w innych celach niż mowa atykuowana :facepalm:

http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-waszych-aut-oleje-motul-najtaniej-promocja-1str-32035/

Polecam Dzika, towar zamówiony popołudniu, a na drugi dzień ok. południa paczka u mnie, nawet kasa na konto nie zdążyła dolecieć do niego a ja już miałem przesyłke :decayed:

Opublikowano
ruks masz SWR do strojenia?

Dobrze wiedzieć:)

W pracy mamy, czasem pożyczam.

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ----------

Tomek to Ty czytaj forum ja szukam klimatronika 1 Din a Ty mi podałeś nr Twojego pod 2 Din który do mnie nijak nie spasuje :wink:

Nie bardzo qmam czym różni się jeden klimatronik od drugiego, mój nie wygląda żeby miał rozmiar ani 1 ani 2 DIN :kwasny: Chyba że jest mowa o klimatroniku do kosza pod 1 lub 2 DIN?

Pany a wogóle to po co Wam te radia CB :eusathink: nigdy nie używałem i jakoś mnie do tego nie ciągnie hm.... pogadac to se można przez telefon.:decayed:

Jak jeździ się szybko to można się dużo wcześniej dowiedzieć np o jakimś zagrożeniu na drodze, korku czy suszarce :decayed:

Opublikowano

Panowie (FANTOMAS :D), moze mi ktos rzucic nr czesci uszczelki pokrywy zaworow do B7 z silnikiem BRD?

Opublikowano

How to Scare a Wife - YouTube

---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ----------

217985_412525085451622_892971555_n.jpg

Opublikowano

:hi: powitać szanowne grono :wink:

zna się ktoś na instalacji domofonów albo ma ktoś znajomego co by go mógł polecić?

Opublikowano

Pisz do themona

Opublikowano
:hi: powitać szanowne grono :wink:

zna się ktoś na instalacji domofonów albo ma ktoś znajomego co by go mógł polecić?

pewmnie ja sie tym zajmowalem jakis czas temu i moge polecic kumpla ktory to robi caly czas 512962219

Opublikowano

Umarł mały murzyn i trafił do nieba. Po pewnym czasie spotkał Boga, który dał mu skrzydła. Mały murzyn pyta się Boga:

- Panie Boże, jestem teraz aniołkiem?

- Nie, jesteś teraz nietoperzem, wyp****alaj.

:polew::polew::polew:

Opublikowano
:facepalm::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
Opublikowano

http://a4-klub.pl/kupie-23/kupie-audi-14-b6-sedan-241239/#post2957618

:decayed:

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ----------

http://a4-klub.pl/a4-24/audi-a4-b6-3-0v6-quatrro-241425/#post2960792

:facepalm:

Opublikowano
:hi: powitać szanowne grono :wink:

zna się ktoś na instalacji domofonów albo ma ktoś znajomego co by go mógł polecić?

mój szwagier ma firme która montuje domofony na osiedlach krakowskich. zna sie na tym dobrze, do tego robi bramy na pilota, alarmy, różnego rodzaju szyfromaty i pełen monitoring. polecam . jak coś to PW.

ruks oczywiście ze mowa o klimatronikach pod kosz 1 lub2 dinowy aczkolwiek różnica w klimatronikach jest bo

pod kosz 2 Din jest wyszczerbiony od góry i węzszy o około 1,5 cm widać to po bokach odległość krawędzi od paneli świetlnych

vand-climatronic-audi-a4-68479f7acbe0a93fb-0-0-0-0-0.jpg

i tutaj "zwykły" pod kosz 1Din

silver393.JPG

chyba widać różnice gołym okiem :wink:

Opublikowano

powital nas piekny poranek :decayed:

Opublikowano
:hi: powitać szanowne grono :wink:

zna się ktoś na instalacji domofonów albo ma ktoś znajomego co by go mógł polecić?

mój szwagier ma firme która montuje domofony na osiedlach krakowskich. zna sie na tym dobrze, do tego robi bramy na pilota, alarmy, różnego rodzaju szyfromaty i pełen monitoring. polecam . jak coś to PW.

ruks oczywiście ze mowa o klimatronikach pod kosz 1 lub2 dinowy aczkolwiek różnica w klimatronikach jest bo

pod kosz 2 Din jest wyszczerbiony od góry i węzszy o około 1,5 cm widać to po bokach odległość krawędzi od paneli świetlnych

...

chyba widać różnice gołym okiem :wink:

:bry:

Boseron, na tylnej ściance klimatronika jest data produkcji. Jak coś znajdziesz na allegro to niech Ci zrobią zdjęcie tyłu... i frugo. Będziesz wiedział że to B7 a nie B6 (oczywiście, oczywistą oczywistością będą tylko lata 2006-2007 :decayed:).

---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:10 ----------

Umarł mały murzyn i trafił do nieba. Po pewnym czasie spotkał Boga, który dał mu skrzydła. Mały murzyn pyta się Boga:

- Panie Boże, jestem teraz aniołkiem?

- Nie, jesteś teraz nietoperzem, wyp****alaj.

:polew::polew::polew:

Pablo, a wiesz co murzyn ma białego?

SŁUCHAĆ! :naughty:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.