Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dziękuję za spota

mojemu młodemu :wink:

Czerwony dywan pełny rezania w B7 Boserona czekał na Ciebie i się nie wstawiłeś :doh::decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czerwony dywan pełny rezania w B7 Boserona czekał na Ciebie i się nie wstawiłeś :doh::decayed:

Wyczułem temat i dlatego wolałem z młodym flachę obalić niż znowu stresować Boserona i wprowadzać go w nerwową atmosferę tuż przed wieczorną czwartkową erekcją :decayed:

Opublikowano

Pany normalnie dzięki nowym fotelom mam chyba ze 20 koni więcej :decayed:

Fanti ładnie to tak Młodego od urodzenia rozpijać co.......... :naughty:

jak dziś spędzacie wieczór ?

Opublikowano
Odbiło mi już totalnie :grin:, jak ktoś coś może podpowiedzieć w temacie to zapraszam: http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/fmic-avf-czesci-241599/

W poniedziałek zamawiam graty :decayed:

bedziesz robil korekte softu po zalozeniu FMIC?

Opublikowano

zadzwonie zapytać. Z tego co czytałem, jak będzie lag to pewnie trzeba, jak nie to może nie jest to konieczne. Wszystkiego się dowiem.

Opublikowano

ma ktos ta umowe kupna sprzedazy czy nie :wink:

Opublikowano
ma ktos ta umowe kupna sprzedazy czy nie :wink:

Let me google that for you

Opublikowano

mnie chodzi o taka z ktorej ktos juz korzystal bo takich znalazlem 10

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

ewidentnie chłopaki nie chcą abym sprzedał audike :kox: mam juz na oku 2.0t b7

Opublikowano
ma ktos ta umowe kupna sprzedazy czy nie :wink:

Co chcesz mieć w tej umowie? Mam jakieś dwa formularze, podaj @ to Ci wyśle

Opublikowano

[email protected]

ja mam jakies posciagane ale nie wiem w kazdej sa inne odnosniki

a jeszcze jak sprzedaje to musze dawac nowemu moje dawne dokumenty ktore dostalem po kupnie we wloszech czy to moge odpuscic? czyli umowe z italiancem dowod wymeldowania i rejestracyjny

Opublikowano
[email protected]

ja mam jakies posciagane ale nie wiem w kazdej sa inne odnosniki

a jeszcze jak sprzedaje to musze dawac nowemu moje dawne dokumenty ktore dostalem po kupnie we wloszech czy to moge odpuscic? czyli umowe z italiancem dowod wymeldowania i rejestracyjny

@ poszedł. Dajesz mu aktualny dow. rej. kartę pojazdu, OC. Twoja umowa z poprzednim właścicielem pozostaje Twoja, ewentulanie do auta można dorzucić jakieś dokumenty serwisowani jeśli się ma i jeśli tego gdzieś nie odliczałeś.

Opublikowano

Ceremonia miazdzy :kox:

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

mnie chodzi o taka z ktorej ktos juz korzystal bo takich znalazlem 10

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

ewidentnie chłopaki nie chcą abym sprzedał audike :kox: mam juz na oku 2.0t b7

Co tak szybko dopiero kupiłeś B6 :P

Opublikowano

Panowie w TV klasyk :)Ojciec Chrzestny na TVN

Opublikowano
Ceremonia miazdzy :kox:

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

mnie chodzi o taka z ktorej ktos juz korzystal bo takich znalazlem 10

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

ewidentnie chłopaki nie chcą abym sprzedał audike :kox: mam juz na oku 2.0t b7

Co tak szybko dopiero kupiłeś B6 :P

pablo przeciez ci mowilem na spocie czemu chce sprzedac ja potrzebuje jakas torpede nie pamietasz :naughty:

Opublikowano

Kup 2.7 Bit będziesz miał torpede:p

Opublikowano
[email protected]

ja mam jakies posciagane ale nie wiem w kazdej sa inne odnosniki

a jeszcze jak sprzedaje to musze dawac nowemu moje dawne dokumenty ktore dostalem po kupnie we wloszech czy to moge odpuscic? czyli umowe z italiancem dowod wymeldowania i rejestracyjny

@ poszedł. Dajesz mu aktualny dow. rej. kartę pojazdu, OC. Twoja umowa z poprzednim właścicielem pozostaje Twoja, ewentulanie do auta można dorzucić jakieś dokumenty serwisowani jeśli się ma i jeśli tego gdzieś nie odliczałeś.

dobra dzieki ta pierwsza jest najlepsza masz u mnie browarka

---------- Post dopisany at 00:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:54 ----------

Kup 2.7 Bit będziesz miał torpede:p

ja chce rocznik tak 2005 koniec 2004 albo cos wiec 2.7bit odpada co jedynie rs6 4.2bt :naughty: ciezko trafic w sedanie

---------- Post dopisany at 00:59 ---------- Poprzedni post napisany at 00:56 ----------

hej o co chodzi w tej aukcji ???

AUDI A6 4.2 QUATTRO RS6 OPTYK !! MEGA OKAZJA !! (2520796856) - motoAllegro

Opublikowano

Wynalazek po zwarciu.

Opublikowano

no tak ale same te czesci poza silnikiem sa wiecej warte

---------- Post dopisany at 01:10 ---------- Poprzedni post napisany at 01:06 ----------

kogo to

Oferta - Audi S4 - Witam. Mam do sprzedania Audi S4 BiTurbo z 1998 roku samochód sporo doinwestowany. Zapraszam do oglądnięcia. Więcej informacji udz

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.