Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mogę

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nie mogę

A no tak widzę że nie masz dużo postów :decayed:

306866_10150997077983005_71114462_n.jpg

Opublikowano

Od jutra na allegro

---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:39 ----------

DSC03295.jpg

<br /><br /> takie cacko

Opublikowano
Michail55, ja też w czwartek czekałem na kupca dzwonił o 17.30 że przyjeżdża między 19.30 a 20.30 i słuch o nim zaginął, a miałem być na spocie

ci ludzie sa trzasnieci!!!!

Opublikowano

michail55, nie wiem o co w tym chodzi , nie lubię jak ktoś robi z gęby d*pę, inaczej nie można tego nazwać

Opublikowano

poczekaj jak przyjada ogladac ja juz mialem kilku takich bezczelnych ktorzy mowia ze aa rozrzad nie zrobiony albo cos tam ze nie ma zimowek przeciez ja to mam w d*pie niech ida i kupia sciaganiete z niewiadomo jakimi wadami do oplat itd zaplaca wiecej duzo a i tak sraja geba do mnie wkurza mnie to

Opublikowano

Ja się śmieje z takich i mówię żeby szli do salonu

---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:02 ----------

Każde auto ma swojego kupca ja moją ostatnią B6 2.5 na wypasie pojechałem do Mysłowic i sprzedałem od ręki ile chciałem gość nie sprawdzał nic pooglądał i powiedział biorę takich lubię co wiedzą co chcą

Opublikowano

Panowie jak sprzedawałem B6 to pomimo tego ze mówiłem do gościa przez telefon ze pare elementów było malowane i tak przyjechał z miernikiem lakieru i sprawdzał całe auto po czym powiedział...... malowane :kwasny: myślałem ze mu wyper..e w pysk. to mu powiedziałem ze malowane i po powiodzi i środek wymieniałem bo sie spalił to uciekł hehe :polew: na drugi dzień przyjechał klient i kupił praktycznie od ręki i do tej pory chwali.

Opublikowano

Ta cy są ludzie chcieli by 10 letnie z przebiegiem 150 tyś żaden element nie lakierowany i środek jak nowy

Opublikowano

Uwierz że od 14-15 letniej B5tki niektórzy mają takie wymagania :grin:

Ciekawe na jakich ja kiedyś trafię :decayed:

Opublikowano

PABLO wiem widziałem takich co na giełde przychodziło 5 expertów po auto za 12 tyś

Opublikowano
PABLO wiem widziałem takich co na giełde przychodziło 5 expertów po auto za 12 tyś

Albo nawet po golfa III za parę klocków:grin:

Prawda jest taka, jeden będzie harował rok na takie auto drugi zarobi w miesiąc, dlatego wie jak ciężko zarobił i pomimo tego że auto za "grosze" to nie chce kupić "pułapki" więc ma ze sobą całą ekipę "fachowców" :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Ta cy są ludzie chcieli by 10 letnie z przebiegiem 150 tyś żaden element nie lakierowany i środek jak nowy

mam takie, chcesz kupić? :grin:

Opublikowano

Wątpię :D

Opublikowano

boseron przeciez to sciema kupe jesttakich na otomoto wystraczy spojrzec na brak telefonu podanego

Opublikowano

fakt ze netto ale i tak wydaje mi sie mało choć jak widze ceny to te 5 tki spadły strasznie, tak sobie mysle moze na taka 5 zamienic b7 chyba wieksza w srodku jest

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ----------

to po co takie aukcje ?

Opublikowano

po to zeby wplacic na konto przed sprzedaza aby zniknac i zarobic wszystkie tego typu aukcje nie maja telefonu podanego i koncza sie zawwsze tak samo

Opublikowano

nie ma co patrzyć na takie ogłoszenia

Opublikowano

a są jeszcze tacy naiwni niestety co wpłacają, mój kolega wpłacił 1 tys zł zaliczki na a4 z 2003 roku i ślad po sprzedającym zaginął. :kwasny: ja bym nie zapłącił

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.