Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Nie mogę

A no tak widzę że nie masz dużo postów :decayed:

306866_10150997077983005_71114462_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra na allegro

---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:39 ----------

DSC03295.jpg

<br /><br /> takie cacko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michail55, ja też w czwartek czekałem na kupca dzwonił o 17.30 że przyjeżdża między 19.30 a 20.30 i słuch o nim zaginął, a miałem być na spocie

ci ludzie sa trzasnieci!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michail55, nie wiem o co w tym chodzi , nie lubię jak ktoś robi z gęby d*pę, inaczej nie można tego nazwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj jak przyjada ogladac ja juz mialem kilku takich bezczelnych ktorzy mowia ze aa rozrzad nie zrobiony albo cos tam ze nie ma zimowek przeciez ja to mam w d*pie niech ida i kupia sciaganiete z niewiadomo jakimi wadami do oplat itd zaplaca wiecej duzo a i tak sraja geba do mnie wkurza mnie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się śmieje z takich i mówię żeby szli do salonu

---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:02 ----------

Każde auto ma swojego kupca ja moją ostatnią B6 2.5 na wypasie pojechałem do Mysłowic i sprzedałem od ręki ile chciałem gość nie sprawdzał nic pooglądał i powiedział biorę takich lubię co wiedzą co chcą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak sprzedawałem B6 to pomimo tego ze mówiłem do gościa przez telefon ze pare elementów było malowane i tak przyjechał z miernikiem lakieru i sprawdzał całe auto po czym powiedział...... malowane :kwasny: myślałem ze mu wyper..e w pysk. to mu powiedziałem ze malowane i po powiodzi i środek wymieniałem bo sie spalił to uciekł hehe :polew: na drugi dzień przyjechał klient i kupił praktycznie od ręki i do tej pory chwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cy są ludzie chcieli by 10 letnie z przebiegiem 150 tyś żaden element nie lakierowany i środek jak nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz że od 14-15 letniej B5tki niektórzy mają takie wymagania :grin:

Ciekawe na jakich ja kiedyś trafię :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO wiem widziałem takich co na giełde przychodziło 5 expertów po auto za 12 tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO wiem widziałem takich co na giełde przychodziło 5 expertów po auto za 12 tyś

Albo nawet po golfa III za parę klocków:grin:

Prawda jest taka, jeden będzie harował rok na takie auto drugi zarobi w miesiąc, dlatego wie jak ciężko zarobił i pomimo tego że auto za "grosze" to nie chce kupić "pułapki" więc ma ze sobą całą ekipę "fachowców" :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cy są ludzie chcieli by 10 letnie z przebiegiem 150 tyś żaden element nie lakierowany i środek jak nowy

mam takie, chcesz kupić? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boseron przeciez to sciema kupe jesttakich na otomoto wystraczy spojrzec na brak telefonu podanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt ze netto ale i tak wydaje mi sie mało choć jak widze ceny to te 5 tki spadły strasznie, tak sobie mysle moze na taka 5 zamienic b7 chyba wieksza w srodku jest

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ----------

to po co takie aukcje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po to zeby wplacic na konto przed sprzedaza aby zniknac i zarobic wszystkie tego typu aukcje nie maja telefonu podanego i koncza sie zawwsze tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co patrzyć na takie ogłoszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a są jeszcze tacy naiwni niestety co wpłacają, mój kolega wpłacił 1 tys zł zaliczki na a4 z 2003 roku i ślad po sprzedającym zaginął. :kwasny: ja bym nie zapłącił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...