Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Michail55, ja też w czwartek czekałem na kupca dzwonił o 17.30 że przyjeżdża między 19.30 a 20.30 i słuch o nim zaginął, a miałem być na spocie

ci ludzie sa trzasnieci!!!!

Może się rozmyślili :kwasny: Jechać np 200 km po to żeby obejrzeć auto i często się okazuje że jest lipa nie zawsze jest sens. Sam jak szukałem auta dla siebie umówiłem się z gościami koło Tarnowa i nie dotarłem bo mi coś wypadło akurat. Fakt faktem, zadzwoniłem że nie dotrę.

Michał masz u siebie lusterko wewnętrzne fotochrom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/fmic-avf-czesci-241599/#post2963686

nex bo jak tak zaczniesz modzić to nie długo będziesz miał 250KM w pasku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wie co ma do sprzedania i opisze to idealnie jak jest, bez żadnej ściemy, to nawet z nad morza może koles po auto przyjechać, ale na allegro 90% to tylko dobre fotki, a w środku jeden wielki syf

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/fmic-avf-czesci-241599/#post2963686

nex bo jak tak zaczniesz modzić to nie długo będziesz miał 250KM w pasku :decayed:

nie jest to wykluczone :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO wiem widziałem takich co na giełde przychodziło 5 expertów po auto za 12 tyś

Albo nawet po golfa III za parę klocków:grin:

Prawda jest taka, jeden będzie harował rok na takie auto drugi zarobi w miesiąc, dlatego wie jak ciężko zarobił i pomimo tego że auto za "grosze" to nie chce kupić "pułapki" więc ma ze sobą całą ekipę "fachowców" :decayed::decayed::decayed:

Ja się wcale nie dziwię, też bym oglądał dokładnie jakbym miał kupić auto za 12 kPLN, nawet jeśli nie byłoby to jedyne jakim bym miał jeździć a tym bardziej rozumiem tych co na takie auto pracują kilka lat. Każdy chce kupić w jak najlepszym stanie i żeby się nie rozpadło po miesiącu bez względu na to ile na nie wydaje. Co innego jakbym miał kupić dla siebie auto za np 2kPLN, np do upalania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 12 tyś cudów nie ma

tak, tylko nie jeden zbiera na takie auto kilka lat i jeździ całe życie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt ze netto ale i tak wydaje mi sie mało choć jak widze ceny to te 5 tki spadły strasznie, tak sobie mysle moze na taka 5 zamienic b7 chyba wieksza w srodku jest

Wystarczy porównać na alledrogo, ZTCW rozpiętość cenowa jest duża ale za 30 to widzę uszkodzone. Wcale to auto wiele większe nie jest, tunel i deska sporo miejsca zabierają, z tyłu nie siedziałem ale cudów bym się nie spodziewał, chociaż autko fajne, ładniejsze niż F10. W ogóle te ostatnie bety coraz brzydsze :kwasny:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

Za 12 tyś cudów nie ma

Nie uogólniałbym! Moja znajoma kupiła za 16 zajefajne auto! Fabia 1,9 TDI - prezentacja poniżej :grin:

a qmpel sprzedawał piękne Saxo 1,6 16V za 13 i aż żałuję że nie miałem zbędnej kasy :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex daj linka do Daniela u którego robiłeś program.

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

Podobno program indywidualny dla klienta u Goduli kosztuje 2250zł :D

Sportowy 3000zł

Ekonomiczny za 980zł czyli wgranie gotowca i nawet bez hamowni, w 30 minut robi LOL :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex mam wrażenie że jeździsz po v-techu po to żeby się samemu utwierdzać w przekonaniu że Ty zrobiłeś w lepszej firmie (i/lub nie dałeś się zwałować)?

BTW

dzień-do-:bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej i drugiej hamowni ktoś ma obawy jechać to polecam tą :arrow2:CompSport - Chiptuning i modyfikacje mechaniczne pojazdów

Dość osób u nich robiło i polecają. A jak się komuś nie podoba to do Rogalottiego z Wawy od nas z forum i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo siatkarze BIAŁO-CZERWONI! :oklasky::oklasky::oklasky:

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

przepraszam ahle o so hozi

Ło tego h*ja co nie chosi :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

602513_10151282263793012_1753727580_n.jpg

Zapraszam was na moje rapowanie będę zapuszczał bitami i rymem 12.08.2012 na Lotnisku Muzeum Lotnictwa w Krakowie.

Coke Live Music Festival 2012 - wszystko o Coke Live Music Festival 2012 w portalu studenckim Students.pl - Kultura - Students.pl

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michail55, ja też w czwartek czekałem na kupca dzwonił o 17.30 że przyjeżdża między 19.30 a 20.30 i słuch o nim zaginął, a miałem być na spocie

ci ludzie sa trzasnieci!!!!

Może się rozmyślili :kwasny: Jechać np 200 km po to żeby obejrzeć auto i często się okazuje że jest lipa nie zawsze jest sens. Sam jak szukałem auta dla siebie umówiłem się z gościami koło Tarnowa i nie dotarłem bo mi coś wypadło akurat. Fakt faktem, zadzwoniłem że nie dotrę.

Michał masz u siebie lusterko wewnętrzne fotochrom?

nie mam a czemu pytasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema! jak tam chlopaki? JA probuje lapac ostrosc na dwa oczy, ale to sztuka, pisalem tego posta z 5min :facepalm: jest zle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...