Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

a czemu nie dorobic flanszy i dac cos lepszego, a tanszego i bardziej dostepnego?

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

NP. CAHA NOWEGO Z DOROBIONA FLANSZA I ROBOCIZNA mozesz miec za jakies 1200zł-1400zł i wtedy ~~210-220KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, zestaw do montażu FMIC zamówiony w FMIC_PL. Jutro góra pojutrze ma być na miejscu.

W Październiku planuję zakupić turbinę od BRD, jeżeli mam wtryski AL - a jest opcja że takie są - będę celował w ~~200KM :decayed:

Kurde Nexa dobrze temat wciagnal hahaha ciagle to mu malo tych kucykow :) gdyby nie moja praca na Slynnej Wawozowej tez bym zapodal FIMICa.

Pytanie?? zna ma ktos dojscie do dysz spryskiwacza reflektora bo potrzebuje sama koncowke co sie zdejmuje z dyszy ?? nie bede kupowal za 350 w aso czy za 200 na allegro calego gowna :/ ponizej dam zdjecie jak by ktos cos gdzies widzial cokolwiek wiedzial :)

http://desmond.imageshack.us/Himg204/scaled.php?server=204&filename=dyszai.jpg&res=landing

http://desmond.imageshack.us/Himg443/scaled.php?server=443&filename=dysza1.jpg&res=landing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zestaw do montażu FMIC zamówiony w FMIC_PL. Jutro góra pojutrze ma być na miejscu.

W Październiku planuję zakupić turbinę od BRD, jeżeli mam wtryski AL - a jest opcja że takie są - będę celował w ~~200KM :decayed:

bedziesz spawal orurowanie czy skladasz z kolanek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puchacz jest the best hehe

zalatwia ktos moze ksiazeczki serwisowe juz wypelnione w roznych jezykach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zestaw do montażu FMIC zamówiony w FMIC_PL. Jutro góra pojutrze ma być na miejscu.

W Październiku planuję zakupić turbinę od BRD, jeżeli mam wtryski AL - a jest opcja że takie są - będę celował w ~~200KM :decayed:

bedziesz spawal orurowanie czy skladasz z kolanek?

cały układ będzie składany przeze mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zestaw do montażu FMIC zamówiony w FMIC_PL. Jutro góra pojutrze ma być na miejscu.

W Październiku planuję zakupić turbinę od BRD, jeżeli mam wtryski AL - a jest opcja że takie są - będę celował w ~~200KM :decayed:

bedziesz spawal orurowanie czy skladasz z kolanek?

cały układ będzie składany przeze mnie

ile Cie wyniosl taki kit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHLOPACY ale to naprawdę chcecie mnie dzisiaj zabrać na imprezę? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHLOPACY ale to naprawdę chcecie mnie dzisiaj zabrać na imprezę? ;)

taaaaaaaaaaaa DZIEWUCHO i nie tylko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czym polega diagnostyka samochodu przed kupnem w aso?? co oni tam sprawdzaja?? mowie o tej diagnostyce za 400zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czym polega diagnostyka samochodu przed kupnem w aso?? co oni tam sprawdzaja?? mowie o tej diagnostyce za 400zl

napewno nic co jest warte tej ceny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale nie ja place tylko kupujacy hehe jeszcze sie za darmo dowiem co mam z wozem:grin:

ale co konkretnie sprawdzaja?? blache mierza?? co robia z silnikiem?? moze tylko logi robia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale nie ja place tylko kupujacy hehe jeszcze sie za darmo dowiem co mam z wozem:grin:

ale co konkretnie sprawdzaja?? blache mierza?? co robia z silnikiem?? moze tylko logi robia??

Różnie to bywa z tym kto płaci;)

Jak ja kiedyś byłem ze sprzedającym w ASO Skody to była pełna ścieżka jak na stacji diagnostycznej(amory, hamulce itp) + historia serwisowa + komputer + lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy z tym ze roznie to bywa kto placi??

a no tak, ze gdy w ogloszeniu jest napisane, ze samochod bezwypadkowy a na czujniku wychodzi, ze dwa wiadra szpachli sa na samochodzie to "kupujacy" nie bardzo chca placic za sprawdzanie takiego samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo było tak:

Ojciec kupował auto i miało być igła itd(rocznik 2009 Skoda). Chłop zgodził się na ASO ale ojciec zastrzegł, że jeśli będzie coś nie tak jak w ogłoszeniu(rozbity, malowany, kręcony przebieg) to nie zapłaci za usługę. Facet się zgodził.. ostatecznie koleś był 250zł w plecy bo "zapomniał" powiedzieć o "małej stłuczce" i tam z przebiegiem też jakieś małe jaja wyszły(400km na darmo zrobione przez nas).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na takie cos to bym sie nie zgadzal. za duzo walkow jest w tym kraju. jest gdzies na youtube'ie nagrana taka rozmowa ze sprzedajacym motor, gdy "kupujacy" sie pyta czy moze przyjechac ze szwagrem, ktory cos tam trenuje i jak sie okaze, ze przyjechali taki kawal po motor, ktory nie do konca jest taki tip-top jak sprzedajacy opisuje, to ten szwagier mu pie%^&lnie. sprzedajacemy szybko mieknie rura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no kumam ten gosc co dzwonil to mowil ze on zaplaci za aso moze to byc walek bo ja nie wiem dokladnie co z wozem bylo ale wypadku nie mialo wiesz o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...