Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Kerczi kiedy rezamy ?

Opublikowano

hello

co rezacie ?

Opublikowano
  • Autor
hello

co rezacie ?

zrobimy sedana z avanta :kox:

Opublikowano
hello

co rezacie ?

zrobimy sedana z avanta :kox:

to akurat proste, zrobcie w druga strone :grin:

Opublikowano

myslałem ze B8 z B7 :grin:

Opublikowano

a ja myslalem ze z a4 zrobicie a5 :naughty:

Opublikowano

Jak zawsze tajemniczo i bez konkretów :whistling:

Opublikowano

Oj no oklejamy auto Cubra białym matem. BedZie Kopik

Opublikowano
  • Autor
Oj no oklejamy auto Cubra białym matem. BedZie Kopik

no musial się wygadać :kwasny:

Opublikowano
Oj no oklejamy auto Cubra białym matem. BedZie Kopik

jednak biały :kwasny: e druga propozycja była :kox:

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

Oj no oklejamy auto Cubra białym matem. BedZie Kopik

no musial się wygadać :kwasny:

gaduła :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

i cały plan poszedl w piz*...

Opublikowano

To nie wiedziałem że to akcja cisza. To sorroweczka.

Opublikowano
  • Autor
To nie wiedziałem że to akcja cisza. To sorroweczka.

jak folia ładnie siądzie to moze zostanie Ci to wybaczone :)

ps. pamietaj filmik cały czas mam :)

Opublikowano

Boseron dzięki za odwiedziny, jazda nową TTRS :kox: Dźwięk 2.5T jeszcze lepszy, nieźle się to zbiera :kox:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

ps. pamietaj filmik cały czas mam :)

Czekamy na ujawnienie bo ponoć działo się:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Boseronek no Ja niestety nie dalem rady no ale 340 km w 1450 kg musi robic robote :)

Opublikowano

Oj robi robotę, robi..

Ponoć za 12 tys. zł jest pakiet na 500KM wtedy musi to zapierdzielać przy takiej masie.

Idealne autko dla singla.

Filmiku z jazdy nie wrzucam bo mogły by być problemy z niebieskimi :decayed:

Opublikowano

Pablo miałeś banana na twarzy całą drogę :naughty::kox: powiem Wam ze pierwszy raz w życiu jeździłem takim mocnym samochodem i uważam ze szybkiej jazdy takim sprzętem trzeba sie nauczyć, troche wyrywało mi kierownice z rąk ale daliśy z Pablem rade. :wink:

spalanie 24,3 l/100 :kox: a dzwięk silnika bezcenny :kox: ale to jeszcze nic..... teraz było 345 KM a pod koniec tygodnia będziemy upalać 911 z prawie dwa razy większa mocą bo 500 KM, tez 2 letnie :kox: gość któy tym jeździ mówił mi dzisiaj ze w porównaniu z prosiakiem to ta tt-ka wogóle nie jedzie:shock3: ale najpierw pożyczył ten wózek zeby nauczyć sie jeździć.

chociaż na dłuższą mete nie chciałbym takiego auta bo od tego buczenia silnika moze po dłuższym czasie boleć głowa :kwasny:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

a tak wygląda ten egzemplarz

b3dd650b5df242f4gen.jpg

c2c874b4558886b3gen.jpg

3340f179418ecf0cgen.jpg

fotele trzymają super ale z tyłu to tu miejsca nie ma za wiele nikt z dorosłych nie wejdzie nawet dziecko miałoby problemy:kwasny:

Opublikowano

Panowie i Panie a zatem stało się....

wesele.jpg

Opublikowano

wow Karol :banan::naughty: Najlepszego Niech Wam sie wiedzie..... zdróweczka i duzo miłości :thumbup1: bo kasiore to Ty juz masz to nie zycze :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.