Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba dziś nie będziemy stać w trójkę :kox::grin:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Mam taką nadzieję ,

Pablo sprawdzałes dział newbie ilu nowych Krakusów przybywa ? Wysyłasz im pw ? :jerk:

Opublikowano
Pablo sprawdzałes dział newbie ilu nowych Krakusów przybywa ? Wysyłasz im pw ? :jerk:

Każdemu wysyłam. (monitoruję newbie 24/h:grin:)

Ten nowy od B8 ma być w przyszłym tygodniu na spocie :wink4:

Opublikowano

Każdemu wysyłam. (monitoruję newbie 24/h:grin:)

Ten nowy od B8 ma być w przyszłym tygodniu na spocie :wink4:

pierwsze PW jakie dostałem na tym forum było od Pabla :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Pablo sprawdzałes dział newbie ilu nowych Krakusów przybywa ? Wysyłasz im pw ? :jerk:

Każdemu wysyłam. (monitoruję newbie 24/h:grin:)

Ten nowy od B8 ma być w przyszłym tygodniu na spocie :wink4:

Efektów coś nie widać :)

Opublikowano

Bo wydaje mi się że połowa z nowych userow nie zauważa jak im się pojawia PW gdyz nie wyskakuje okienko powiadomienia dopiero trzeba to ustawić, tak jest na "nowym" forum, dlatego wysyłam dodatkowo linki na Krakowskie (w newbie)

Jaka teraz czarna sunia jechała w nowej A5 po lifcie na oko 22 lata:jerk:

Opublikowano

Pany ja dzis nie moglem objechalem dzis do stolicy w te i nazat :) za tydz sie legitymuje :) bo potem znow lece na te stolice :/

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew:

Aż mu kaptur na głowe nałożyło

:polew::polew::polew::polew:

Dzięki za spota :hi:Jak zwykle było zacnie :kox:

Opublikowano

Dzięki za spota, frekwencja dopisała :kox::kox::kox:

Opublikowano

no dziś było tak jak trzeba :hi:

Opublikowano

dzieki za spota, :siema:

Opublikowano

Każdemu wysyłam. (monitoruję newbie 24/h:grin:)

Ten nowy od B8 ma być w przyszłym tygodniu na spocie :wink4:

pierwsze PW jakie dostałem na tym forum było od Pabla :decayed:

Ja również i gdyby nie wiadomość od Pablo to nie wiem czy bym się dokopał do tego wątku bo raczej przeglądałem część techniczną :whistling:

---------- Post dopisany at 06:56 ---------- Poprzedni post napisany at 06:47 ----------

Jaka teraz czarna sunia jechała w nowej A5 po lifcie na oko 22 lata:jerk:

Trzeba było zagadać! :naughty:

Opublikowano

:hi: jak ktoś może omijać

Uwaga kierowcy, znowu zmiany w ruchu na Limanowskiego

http://krakow.gazeta.pl/krakow/5,44425,12355121,Bronowice__Budowa_estakady_i_gale rii_handlowej__ZDJECIA_.html

---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ----------

ups poniosło go :kwasny: dobrze że dacha nie zaliczył

kiedyś za małolata miałem taki sam przypadek tylko mi wyrosła ciężarówka :kwasny:

Opublikowano

:siema:

Masakra co się teraz dzieje na Powstańców korek jak uj:kwasny:

Opublikowano

Boseron dałbyś raz jeszcze info nt. tej firmy kurierskiej którą polecałeś

Opublikowano

Wczoraj co wam mówiłem na spocie że mnie nieźle objechała czarna 5tka beta E60 w sedanie to się okazało że to mmcv sprzedał E90 i kupił poliftową 5 z 2007r 530D XD seria była 241/518 (235KM 2007-2009) a po programie 286/612 i tak myślałem że 200KM to to na pewno nie miało :decayed:

Opublikowano

Dałeś się objechać? było go zepchnąć :decayed:

Opublikowano
Dałeś się objechać? było go zepchnąć :decayed:

:grin:

Poszedł bokiem na powstania warszawskiego między autami i myślałem ze w jedno wydzwoni ale nie dużo brakowało.

530D 4 buty 286KM 1800kg i średnie spalanie 8.1l bez kitu mało palą te silniki.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.