Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:trzeba wrocic do zywych

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie,

nie znalazłem w polecanych warsztatach żadnego info, więc mam pytanie tutaj - jaki warsztat w Krk w okolicach os. Oświecenia polecacie do wymiany opon w Krk? Chciałbym taki, w którym nie zepsują opon podczas zakładania i będą mieli sprzęt, żeby podnieść obniżone b8 bez wgięcia progów. Na zwykłych ramionach wsuwanych pod spód nie dają rady, więc w ostateczności te ręczne muszą mieć,

Dzięki za info!

Opublikowano
Panowie,

nie znalazłem w polecanych warsztatach żadnego info, więc mam pytanie tutaj - jaki warsztat w Krk w okolicach os. Oświecenia polecacie do wymiany opon w Krk? Chciałbym taki, w którym nie zepsują opon podczas zakładania i będą mieli sprzęt, żeby podnieść obniżone b8 bez wgięcia progów. Na zwykłych ramionach wsuwanych pod spód nie dają rady, więc w ostateczności te ręczne muszą mieć,

Dzięki za info!

Lookałeś w Norauto obok Obi na Bora Komorowskiego?

Masz rzut beretem.

Dobry ale drogi zakład jest u mnie na Os. 2 Pułku Lotniczego koło bloku nr.3 od strony Cerfa.

Opublikowano

2009 rok 220.000 tys km nieźle, przynajmniej realnie :), 2.0 mają też 120KM ?? to jedzie w ogóle? :decayed:

Opublikowano

no własnie nie wiedziałem ze takiej mocy tez były

Opublikowano

Boseron a Ty dalej wierzysz w takie promocje??

Opublikowano
Boseron a Ty dalej wierzysz w takie promocje??

baaa, juz nawet zaliczke wpłacił :grin:

Opublikowano
Boseron a Ty dalej wierzysz w takie promocje??

telefon w aukcji jest podany hm...... można by ją zobaczyć wjechać do ASO i posprawdzać , cena faktycznie podejrzanie niska ale dziś auta leca na łeb i szyje, moze i Audi spada z ceny kto wie..... nie jest to jakaś topowa wersja tylko zwykły golas więc czemu nie.....

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

jutro z ciekawości zadzwonie do chłopa a co mi tam

Opublikowano

Ta kierownica nie jest przypadkiem od B7 bo nie kojarze takiej w B8?

---------- Post dopisany at 02:07 ---------- Poprzedni post napisany at 02:01 ----------

2009 rok 220.000 tys km nieźle, przynajmniej realnie :), 2.0 mają też 120KM ?? to jedzie w ogóle? :decayed:

Najsłabszy to 1.9 TDI 115KM, a benzynowe to 1.8TFSI 120KM jest to słabsza odmiana tej jednostki ;)

Opublikowano

Wąski to jest na rybitwach

Opublikowano
Opublikowano

Elo :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

kiedy wpadasz po dekory ?:wink:

Opublikowano

Witam, może ktoś wie, skąd pochodzą owe wtyczki,model b6 avant 2004r,

https://skydrive.live.com/#cid=A856705BE97A02D6&id=A856705BE97A02D6!235

znajdują się w prawym bocznym schowku bagażnika tam gdzie ma być subwoofer, którego nie ma, lecz te kostki raczej nie są od niego, ma ktoś coś podobnego czy poprzednik posiadał coś nie oryginalnego

Opublikowano

do tego służy odpowiedni dział tam zapytaj...... moze zmieniarka CD

faktycznie były 2.0 TDI 120 KM w B8 pogmerałem i znalazłem

silniki wysokoprężne TDI wyposażone seryjnie w filtr cząstek stałych w układzie wydechowym, 4 zawory na cylinder

  • najsłabszy silnik to 2.0 TDI o mocy 120 KM,
  • znany z poprzednich modeli silnik wysokoprężny rzędowy czterocylindrowy 2.0 TDI (143 KM) z ulepszonym systemem wtrysku paliwa Common rail, oraz jego mocniejsza wersja o mocy 170 KM,
  • ulepszony silnik sześciocylindrowy o nieco zwiększonej mocy w układzie V 2.7 TDI (190 KM)
  • nowy silnik również sześciocylindrowy w układzie V 3.0 TDI rozwijający 240 KM, tylko z napędem na 4 koła.

swoją drogą ciekawe jak to jedzie

Opublikowano
Witam, może ktoś wie, skąd pochodzą owe wtyczki,model b6 avant 2004r,

https://skydrive.live.com/#cid=A856705BE97A02D6&id=A856705BE97A02D6!235

znajdują się w prawym bocznym schowku bagażnika tam gdzie ma być subwoofer, którego nie ma, lecz te kostki raczej nie są od niego, ma ktoś coś podobnego czy poprzednik posiadał coś nie oryginalnego

śliczne buty :naughty:

Opublikowano

Panowie gdzie kupić kilka metrów kabla zeby czujnik deszczu/zmierzchu zamontować..... potrzebuje ze 3-4 metry kabla cienkiego

---------- Post dopisany at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ----------

Wąski Ty jak zwykle fachowiec od butów :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.