Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

ja może dzisiaj wezmę się za czyszczenie mojego wozu i też czymś przelecę lakier :naughty: tylko muszę na miasto d*pę ruszyć po specyfiki :whistling:

Panowie ma ktoś na wypożyczenie dekorację weselną na samochód bo potrzebuje na 08.09 :naughty:Kerczi ?:whistling::wink:

a co Ty tez sie żenisz :decayed:

mam nadzieję, że po warszawce nie będe musiał...

potrzebuje przystroić autko bo wiozę pannę młodą (kumpele) pod kościół :wink:

tymczasem lece w miasto na kawalerski :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Szczerze powiedziawszy kupiłem siatkę do bagażnika i średnio jestem zadowolony. Małe graty i tak latają, chyba lepsze byłyby listwy jak są bodaj w a6

To najwyżej jakby Wąski nie dał rady załatwić to mogę ją odkupić od Ciebie:wink:

Ja się swojej narazie nie pozbywam, zerknij w giełdę, co jakiś czas się pojawiają

Opublikowano

ma ktoś tłumaczenie tego...może też u nas się przyjmie jak "4x18 w moim samochodzie"

Opublikowano

:hi:

kac vegas w Krakowie :heat:

Opublikowano

no Karol jeszcze tydzień więc ciesz się i używaj :banan:

bo w przyszłą niedzielę to już będzie jak na końcu tego filmiku :decayed:

Opublikowano
  • Autor

siemka all w Niedzielne południe :)

Opublikowano

A ją właśnie oglądam wesele Themona..oj działo się :)

Opublikowano

Witam

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

Michail55 sprzedałeś ? kupujesz ?

Opublikowano

o kurfa ale sobie dziś pozwoliłem, poszły 4 pifka :grin:

Opublikowano

nex i dobrze było ?

Opublikowano

Pojechałem do saturna bo jakaś jeb..na wyprz jest. Chciałem kupić monitor do kompa bo mi padł mój stary. Wchodzę patrzę a tu dosłownie dwa-trzy modele 19" (bo taki mnie interesi) i może jeszcze z 6 innych rozmiarów :kwasny: podjechałem do M1 do nie dla idiotów i to samo co jest fak praktycznie jest zerowy wybór a ja konkretnie musze mieć z VESA bo na nóżce sięnie mieści we wnęce i ani jeden tego nie miał gdzie w Kr-u podjechać żeby był duży wybór bo nie chce mi się jeździć po sklepicha.

Opublikowano

A może byc uzywka w dobrej cenie i z fv??

Opublikowano
Pojechałem do saturna bo jakaś jeb..na wyprz jest. Chciałem kupić monitor do kompa bo mi padł mój stary. Wchodzę patrzę a tu dosłownie dwa-trzy modele 19" (bo taki mnie interesi) i może jeszcze z 6 innych rozmiarów :kwasny: podjechałem do M1 do nie dla idiotów i to samo co jest fak praktycznie jest zerowy wybór a ja konkretnie musze mieć z VESA bo na nóżce sięnie mieści we wnęce i ani jeden tego nie miał gdzie w Kr-u podjechać żeby był duży wybór bo nie chce mi się jeździć po sklepicha.

Podjedź na Czarnowiejską do AMSO, są tam poleasingowe i wybór naprawdę zarąbisty.

Do wyboru do koloru... 4:3, 16:10, 16:9, z pivotem i bez, z głośnikami i bez, z matrycami TN, PVA i IPS.

Z cenami też nieźle...

AMSO - Komputery Poleasingowe Używane

Opublikowano

Już Mu to polecilem :)

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
:hi: w słoneczny i ciepły poranek :wink: miłego dzionka Panowie
Opublikowano
:hi: w słoneczny i ciepły poranek :wink:

A swistak siedzi i obiera..:decayed:

:siema:

Opublikowano

Najlepszego :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.